.

Виж резултатите на анкетата: Oriflame или Avon

Гласували
207. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Oriflame

    75 36,23%
  • Avon

    132 63,77%
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 131

Тема: Oriflame vs. Avon

  1. #1

    Oriflame vs. Avon

    Имам повече неща от Орифлейм,но пък от Ейвън е по-евтино.Много мои познати казат,че в Орифлейм са по-качествени,но аз съм си доволна от рол-он-чето на Ейвън.Докато от Орифлейм си взех един гланц за 3 и нещо и ми иде да го метна през прозореца...

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: Oriflame vs. Avon

    az si predpo4itam AVON.orifleim hi4 ne mi haresvat.te baq zamrqha ve4e.skoro 4uh za tqh za pyrvi pyt ot mn vreme ot edna priqtelka.

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    zna4i Oriflame spored men e 100 puti po dobro ot AVon !
    po ka4estveni sa ne6tata
    no za smetka na tova Avon imat pove4e tiineidjurski
    gluposti i za tova pove4eto momi4eta si padat po Avon,dokato Oriflame zalaga pove4e na kozmetikata za jeni...
    no az kato cqlo pove4e si haresvam Oriflame,za6toto
    mnogo ot ne6tata,koito imam na Avon sa ujasni
    purvo tova,koeto e na stranicata,nqma ni6to ob6to sus samia produkt,kogato go polu4i6
    imam dva - tri laka na Avon ... sled kato se lakiram,sled dva 4asa te ve4e se lu6tat.. super gadno
    predi vreme si bqh vzela nqkakav produk protiv akne.. namazah se nqkolko puti i posle kato se obrinah... dve sedmici si sedqh obrinata i to to4no na liceto
    abe Avon moje da sa po evtini i po 6areni ne6ta da imam,ama opredelno da po niskoka4estveni
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Нямаше ли такава тема?!
    Предпочитам Ейвън, защоот предлагат по-известни продукти /нещо такова де, нз как да се изразя/. А наистина Орифлейм са по-качествени... обаче замряха какво да се прави
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Ne sam mnogo sigurna ama mislq 4e oriflame sa po-starata marka t.e dokazala se.Neznaino za6to no mai sa i po-predpo4itanata i po-izvestnata.E kak nqma da e sk1pa kozmetikata kato e ka4estvena.Ne otri4am savsem nap1lno i avon.Vqrno si e 4e ima i hubavi ne6ta, po-evtini4ka , po kat za b1lgarina ma ne mislq 4e ima tolkova golqm spor koq ot 2te kozmetiki da se izbere za6toto ednata vinagi 6te e na po-visoko nivo a drugata mnogo po-dost1pna.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    авон са пълни буклуци-има защо да са по-евтини
    орифлейм определено са по-добрите,въпреки че не използвам нито едни от тях
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne me kefqt nito avon nito oriflame

  8. #8
    Въпрос на гледна точка.Аз предпочитам Ейвън,заото от Орифлейм нещата не ми понасят на кожата Адски мноо се кефя на много неща и на двете фирми,ама си залагам на Ейвън,поне няма да получа обрив...
    Ne e vajnoto da si lud - vajnoto e da si morkoff

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    Az ne si kupuvam ne6ta nito ot ednoto,nito ot drugoto.po dobre da otida v nqkoq parfiumeriq i da si vzema kakvoto mi trqbva.e kupuvala s1m si i ot avon i ot oriflame,no ne s1m mn o4arovana

  10. #10
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    eee opredeleno sam za Oriflame
    Avon moje da imat bogat izbor otkam dekorativna kozmetika i dizaina na produktite im da e strahoten ama otkam ka4estvo sa trap... i az mnogo sam se obrivala ot razni bokluci na avon. makar 4e i oriflame ne sa 4ak tolkova ka4estveni no v sravnenie s avon sa kade kade... se edno sravnqvam Golden Rose i Maybelline
    HardC0re and BDSM forever

  11. #11
    Аз съм твърдо за AVON
    Всичко им е НАД тъпите продукти на Oriflame!Няма да ми стигне времето да изреждам редицата причини, подари които смея да твърдя, че именно продуктите на AVON са по-добрите! Но все пак всеки си има право на мнение
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    oriflame

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Аз съм твърдо за AVON
    Всичко им е НАД тъпите продукти на Oriflame!Няма да ми стигне времето да изреждам редицата причини, подари които смея да твърдя, че именно продуктите на AVON са по-добрите! Но все пак всеки си има право на мнение
    mhm

  14. #14
    Awe i dvete firmi sa hubavi.
    Силата на жените се определя от слабите места на мъжете.

  15. #15
    На мен определено повече ми харесват нещата на Ейвън и почти нямам нищо на Орифлейм...само едни сенки, които много гадно се размазват и миришат УЖАСНО и едно червило, което изглеждаше с много по-различен цвят...
    На Ейвън имам много работи и си ми харесват, само от тези червилата не съм доволна...където седят едни такива бели и са с някви оттенъци...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Орифлейм
    Наистина са по-скъпи нещата , но са и по-хубави
    Имам повече продукти на Ейвън защото са по-евтини , но предпочитам Орифлейм В момента даже се сещам за кремовете и наистина мисля че Орифлейм са по-добри

  17. #17
    Незнам,защо няма "И Oriflame И Avon"?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Използвала съм продукти и на двете фирми,но предпочитам AVON

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от just
    Незнам,защо няма "И Oriflame И Avon"?
    Дам и ад това питам...
    Но все пак гласувах за Oriflame..

  20. #20
    Естествената Шведска козметика...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    аз съм понякога и за двете понякога само за едното а понякога за нищо
    общо зето за мен няма значение марката стига да ме кефи имам и много скъпи неща имам и за по 1 лев
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  22. #22
    еми то аз и от двете имам не6та, просто хва6там който каталог ми попадне разглеждам и кфото ми хареса, независимо на avon или на oriflame, си го взимам, а ина4е имам и не6та ойто не са на нито едно от двете, ма те са малко


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Аз съм твърдо за AVON
    Всичко им е НАД тъпите продукти на Oriflame!Няма да ми стигне времето да изреждам редицата причини, подари които смея да твърдя, че именно продуктите на AVON са по-добрите! Но все пак всеки си има право на мнение
    10x за подкрепата :P
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  24. #24
    аз съм за AVON! имат много по-голямо разнообразие от орифлейм и нещата са по-оригинални,евтини и качествени!

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81
    И аз ще подкрепя AVON!!!В момента нямам нито един продукт на Oriflame,защото преди три-четири години,когато използвах продукти на Oriflame,бях получила страшен обрив по цялото тяло .Беше отвратително..хубаво,че не си бях слагала нищо от продуктите на лицето,защото сигурно и там щях да се обрина..ужас!Сега ползвам само AVON и съм много доволна!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си