.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    "Вие сте изгонен от сайта ни!"

    Хора, имам голям проблем. Днеска, като реших да вляза във форума и ми даде следното съобщение: "Вие сте изгонен от форума!" или нещо от сорта. А аз не съм! Както виждате, в момента съм си тука. И преди малко пак си влязох и беше ОК, но като пуснах темата за кръвната група във "Всичко тийн на куп", забелязах, че не беше моето име, а пишеше гост. А преди това, докато пишех темата, я прегледах, преди да я постна и си бяха моите аватар, подпис и ник. Кажете защо става така? Аз сега кво - технически проблем ли имам, или съм банната?
    И в случай, че никът ми пак не се покаже, аз съм Bimper-ska.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    sega si si bamper-ska , no as ne moga da ti kaja za6to taka e stanalo

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Незнам... стават такива обърквания понякога из форумите. Пробвай да смениш парола, мейл тва онова, ама незнам дали ще помогне.
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Nqma ni6tu paran0rmaln0 tuka ...

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    казва ли ти някой... :P

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Ами това найстина е доста странно!Според мен трябва да напишеш едно ЛС на главният модератор!!!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  7. #7
    Явно имаш като моя проблем
    И на мен ми даде това..ама ми се беше преебало IP-то и не можех да пиша от нас Отидох в един клуб и там си влезнах безпроблемно.След това се прибрах в нас и успях да влезна

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Тебе ако те изгонятт..хххмм......пук може да са го направили по погрешка. При първия ми банн всичко си беше както описа...само дето неможех пак да влизам

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Хора 5 дена ме нямаше в къщи и сега всичко е ОК. Иначе пробвах преди това да вляза с друг доставчик и успявах, обаче като искам да се регна и ми даваше същото съобщение. И за да не стават такива обърквания, ще помоля администраторите на сайта при всяко банване на потребител да го известяват по някакъв начин. Знам, че при някои случаи може да те баннат и без предупреждение, но повярвайте ми, адски е кофти да те изгонят, а да не знаеш защо и дали изобщо си изгонен. Пък и в моя случай явно съм имала плоблем с IP адреса, което по някакъв начин е можело да оказва и влияния на други неща, освен на логването във форума, обаче аз да не съм подозирала.
    Все пак 10х на админите, че не са ме баннали наистина

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Хора 5 дена ме нямаше в къщи и сега всичко е ОК. Иначе пробвах преди това да вляза с друг доставчик и успявах, обаче като искам да се регна и ми даваше същото съобщение. И за да не стават такива обърквания, ще помоля администраторите на сайта при всяко банване на потребител да го известяват по някакъв начин. Знам, че при някои случаи може да те баннат и без предупреждение, но повярвайте ми, адски е кофти да те изгонят, а да не знаеш защо и дали изобщо си изгонен. Пък и в моя случай явно съм имала плоблем с IP адреса, което по някакъв начин е можело да оказва и влияния на други неща, освен на логването във форума, обаче аз да не съм подозирала.
    Все пак 10х на админите, че не са ме баннали наистина
    Ме нпреди като ме банн-аха, не ме предупредиха и незнам защо ме изритаха така гадно.

    Наистина ще е добре да бъдат предопреждавани (предлагам по имейл) които се изгонени.

    А защо немога да влизам ...на едно място изобщо немога да отворя сайта

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Аз пък сам имала бан (2-3 дни докато не се прати ЛС на админите) заради голям аватар. И същото ми го пишеше, не даваше и като гост да вляза. И беше шит де но се опраих :P
    Иначе щом досега никой админ не е казал нищУ значи няма проблем спокс
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  12. #12
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Аз пък сам имала бан (2-3 дни докато не се прати ЛС на админите) заради голям аватар. И същото ми го пишеше, не даваше и като гост да вляза. И беше шит де но се опраих :P
    Иначе щом досега никой админ не е казал нищУ значи няма проблем спокс
    Ами естествено, че няма да можеш да влизаш и като гост - то бан не е за името, ами ти банват ай пи адреса.Вероятно бимперска е направила нещо, с което да си изпроси бана и после са й го махнали...Кой знае.Щом сега влиза, значи не е голям проблем, нали така
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  13. #13
    zdraveite,
    ne se pishat tezi neshta do glavnia moderator a do administrator - toest do men! na LC mnogo po-byrzo stava ili email na alex@bgteen.com. Problema spored men e che IP-to ti se meni pri restartirane na mashinata, na izvestno vreme - praviat go toia nomer, i ako nie sme bannali drug user s drugo IP ti si vzema vremenno negovoto IP. ako sega problema ne syshtestvuva - niama kakvo da pravim, ako pak se poiavi - pishimi vednaga za da go reshim. Lubimata mi rabota e kogato otida na rabota d as eobajdam na neshtasnite dostavchici!

    Pozdravi Alex

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си