.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    cveta
    Guest

    za rastje na nokti/kosa/ne6to za kojata

    zdr,moje li nqkoi da mi kaje ne6to za po-byrz rastej na noktite i kosata i mai i za kojata ako ne sa 3 v edno ili se luja.Merz mai sa efikasni,no mn skupi-kolko?ne6to dr znaete li?sp6no mi trqbva.ne povtarqm tema,za6toto ne vi pitam nito za maski,nito za hininova voda, a ne6to podhranva6to za tezi,no ne otdelni!blagodarq

  2. #2
    Emi moje da si kupi6 birena maq
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81
    Просто влез в някоя аптека с три-четири лева в джоба,кажи какво точно ти трябва и ще ти предложат някакви таблетки-бирена мая,Merz..Повечето не са скъпи за три-четири лева можеш да си купиш достатъчно за целия месец.Може и да питаш личния си лекар и той да ти препоръча нещо.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Emi az dokolkoto znam b-komplex tabletki sa dobri za tfa to daje si pi6e na opakovkata...i ne sa skupi kum 3-4lv.....awe pitai v aptekata

  5. #5

    XAXAXA BITENA MAQ

    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Emi moje da si kupi6 birena maq
    s birena maq moji6 samo da naprai6 daskaloto si na laina yxhayhxa =D> ni6ty drugo nqma kak da si oprai6 pypkite na liceto be xaxaxa golqm ta6ak e tfa taI 4E NAI HUBU SIPVA6 MALKO BIRENA MAQ V KENEFITE NA DASKALO I POSLE NQMA U4I6 EEEHEE 1 SEMICA QKO FE KFI PYPKI BALNUVATE VIE XAXA

  6. #6

    Re: XAXAXA BITENA MAQ

    Цитирай Първоначално написано от asinka
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Emi moje da si kupi6 birena maq
    s birena maq moji6 samo da naprai6 daskaloto si na laina yxhayhxa =D> ni6ty drugo nqma kak da si oprai6 pypkite na liceto be xaxaxa golqm ta6ak e tfa taI 4E NAI HUBU SIPVA6 MALKO BIRENA MAQ V KENEFITE NA DASKALO I POSLE NQMA U4I6 EEEHEE 1 SEMICA QKO FE KFI PYPKI BALNUVATE VIE XAXA

    тва не ставаше ли с хлебна мая ?
    "V jivota niama shtastie,a samo shtastlivi migove!"

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Pantogar

  8. #8
    Guest
    Merz струват около 16-17 лви трябва да ги пиеш минимум 3 месеца....То общо зето се отнася за всичко,за да има ефект

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си