.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: tatto??

  1. #1

    tatto??

    kajete mi nai-trainite vremeni tatosi !!!Ima li za po 2 -3 godini???ako ima kade se pravqt???i kakva im e cenata?????
    mnoo sam qk be

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    временен татос за 2-3години
    опомни се ве момиче
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3
    Guest
    Еми зависи от големината на татуса ... от това се определя и колко пари ... временни има за 2 седмици, 1 месец, 3 месеца, 6 месеца ... :P

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne sum 4uvala za vremenen tatoos za tolko dulgo vreme

  5. #5
    татосите (временните)се правят със специална кана и могат да издържат от 3-4 дни до 5-6 месеца(след това времетраене започват да се размазват) в зависимост от предпочитанията.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Няма толкова тряйни. Може да си направиш сама и те после избледняват. На един фр му изчезна (почти). Напрай си пречупек кръст на ръката (на показалеца в основата на ставата) и след време забелязах, че вече беше станало като най-обикновен кръст.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami ne znam v bulgaria kak e, nio az tova lyato moje bi 6te si pravya tattoo, 4iyato dylgotrainost e ot 3 do 6 godini...v zavisimost ot kojata ti... na4i- pravi6 si go (specialni boi sa, ot koito ni6to ne razbiram) no sled nyakolko godinki izblednyava... taka, ako ti omryzne nyama stra6no . no tova e tuk de... nznam dali v bulgaria ima mesta, kadeto da se pravyat takiva tattooes....
    we'll die alone like a stone ^^

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157
    Незнам аз на морето си правих на 2 пъти една и съща (не тази) и ми се махаше за по 3-4 дни. Накрая ми писна, отидох и си направих истинска.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си