.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Предлагам...

    Прадлагам да има затворени раздели "Момичета" и "Момчета",за да може да си пишат там само момичетата-в Момичета,и само момчета-В Момчета,да има един мод на едната,и още един на другата група(то така и става)-В Момичета-само и единствено момичета,и в момчета-логично-само и единствено момчета.Е?

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81

    Re: Предлагам...

    Цитирай Първоначално написано от just
    Прадлагам да има затворени раздели "Момичета" и "Момчета",за да може да си пишат там само момичетата-в Момичета,и само момчета-В Момчета,да има един мод на едната,и още един на другата група(то така и става)-В Момичета-само и единствено момичета,и в момчета-логично-само и единствено момчета.Е?
    ...Защо? Обясни ми какъв е смисъла?

  3. #3
    Ми близко е до акъла,ако неможеш сама да се сетиш...просто момчетата да не четат момичешки проблеми,и момичетата също,но за момчетата...близко е до акъла...

  4. #4
    хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81
    Цитирай Първоначално написано от just
    Ми близко е до акъла,ако неможеш сама да се сетиш...просто момчетата да не четат момичешки проблеми,и момичетата също,но за момчетата...близко е до акъла...
    Ааа,айде без да ми казваш ,кое до ,кое е близко..мисля,че това,което е близко до моя акъл хич не е близко до твоя и обратното.Тук обикновено се пише за да споделиш нещо (хубаво или лошо)със всички,а не за да си говориш само с момичета или само с момчета,ако те е срам от проблемите си просто не ги споделяй.Също така има и доста компетентни мъжки мнения по женски проблеми и обратното..малко дискриминационно ми звучи просто..близко до акъла,но само май до моя.Иначе,да може да разделят форума на TEENфорум за момичета и TEENфорум за момчета,аз нямам нищо особено против,просто ми се струва суууупер излишно!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    e ideikata ne e losha no mi se struva neosashtestvima

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Momcheto_sf
    хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р
    Драги ми,да си чувал за ІР адрес на потребителя?

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    1. ТВЪРДО ПРОТИВ !!!
    2. Така как ще знаеш за проблемите на другия пол?
    3. От къде ще знаете че съм момче/момиче?
    4. Ако сестра ми влиза със същото "ИП" няма да може да влиза във "Вашия" си раздел за женски

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от just
    Цитирай Първоначално написано от Momcheto_sf
    хаха яко е като идея ама все пак ще ми е интересно какво си пишат момичетата и ще си направя една "женска" регистрация :Р
    Драги ми,да си чувал за ІР адрес на потребителя?
    да чувал съм ама аз мога да влизам с друго ИП

  10. #10
    тфа беше най-тъпата идея дет
    някога някой е давал в тоя форум май...

  11. #11
    Е,да!Абе бях мод точно на такава група!Познава се кой е момиче или момче и трябва да има над 100 мнения...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Що за глупост е това?
    не виждъм смисъл точно тук е мястото както момчетата така и момичетата да се учат от проблемите както на единия така и на другия пол. Така или иначе тук никой с никой не се познава така, че едва ли някой ще го е срам да попита нещо малко по-лично.
    Какво лошо има момче да чете за женския оргазъм ми нали тук е мястото от кадето трябва да получи някаква информация? Знаеш ли колко пъти съм виждала момчета да помагат на момичета в "Козметика и диети" най-малкото за диети мисля, че както момчетата така и момичетата са достатъчно компетентни за да могат ЗАЕДНО да помагат!
    + това само едно не мога да разбера защо трябва да има такава дискриминация да се делят момичета и момчета? Какво лошо има? Аз не съм видяла някой момче да се притесни от някой момиче или обратното.
    И да има такива раздели кой ти дава гаранция, че няма един на друг да си четат темите тогава се губи сякакъв смисъл от такива разделения.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    А и ти какво си мислиш, че аз имам време примерно да гледам на всеки един потребител ип-то ли?
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  14. #14
    Как сте днес ?

  15. #15
    Ако някой си мисли че ми пука дали му харесва идеята ми...нещо е сбъркал човека...мен си ми харесва затова я педложих!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    boje, gospodi...a be, hora kde vi e akylyt????
    tova e nai-typoto predlojenie...ujas!!!
    i kakav e smisala ot cqlata rabota..nikakav
    aver4eto mnogo dobre go kaza...a be pylna glupost. mnogo po-dobre da si pomagam evsi4ki zaedno, a ne da se delim na "momi4eta" "mom4eta"...stegnete se malko be hora...
    ama takiva idei vi idvat na akyyla, 4e 4ovek da se 4udi da reve ili da se smee
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от just
    Ако някой си мисли че ми пука дали му харесва идеята ми...нещо е сбъркал човека...мен си ми харесва затова я педложих!
    До къде стигнахме? Вече човек не може да даде и малко критика ли? Извинявам се много госпожичке, разбирам, че не ви пука. Вие предлагате аз си казвам мнението. Или може би темата не е за това? Сегашната младеж не търпи критики :P Но няма значение хубаво е да има идеи все пак
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  18. #18
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от VirginPunk
    тфа беше най-тъпата идея дет
    някога някой е давал в тоя форум май...
    i az taka mislq
    nali tozi forum e za da obmenqma info pomejdu si ?!
    ne samo,4e sme se skrili zad nickname-ove,ami sega
    i da se kriem v nekvi tupi razdeli
    nali trqbva da vidim sre6tupolojnia pol kakvi problemi ima,za da znaem kak da postupim v dadena
    situacia,da natrupame opit ...
    adski bezmislena ideq
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от VirginPunk
    тфа беше най-тъпата идея дет
    някога някой е давал в тоя форум май...
    тя го каза!

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Цитирай Първоначално написано от пипс
    Цитирай Първоначално написано от VirginPunk
    тфа беше най-тъпата идея дет
    някога някой е давал в тоя форум май...
    тя го каза!
    Вие го казахте
    Кой клас станахме
    1-ви ,че да има подобни глупости.
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  21. #21
    Предложението се отхвърля.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си