.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Edna usmivka

  1. #1

    Edna usmivka

    Kakvo e ne6toto,koeto moje da vi nakara da se usmixnete ,dori kogato vi e tujno..ima li takova ne6to izob6to? I za kakvo nai 4esto se usmixvate :P
    Ti be6e palavo momche,Ima6e nujda ot igra4ka..Az dadox ti surceto si,a ti v igrata si go sma4ka!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Ами в момента ми е тъжно защото гаджето не съм го виждала от вторник и се очертава да не го видя и днес защото уважаемия имал гости!Сега ми е адски гадно!И би ме накарало да се усмихна ако зареже тъпите гостчета с които всеки ден е на работа!И дойде да ме види!
    Също би ме зарадвало ако една глупачка която искам да бия защото се натиска на гаджето ми дойде на компютрита до нас!
    Бих се усмихнала когото свърша услуга на майка и тя ми благодари което става много рядко!
    Бих е усмихнала ако ми донесат по-скоро новото кученце /тигров боксер/.
    Бих скочила на небето от радост ако ТАРА беше жива

    Бих се усмихнала ако някой ми подари роза!
    Бих се усмихнала на най-малкото нещо което е от сърце!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  3. #3
    mi az naposledyk se hilq i na nai golemite gluposti traa da spra ama... se 1. a ina4e kato mi e tyjno ne6to naistina sme6no (nqkoi mn sme6en vic naprimer)moje da me razsmee,ili nqkoi sme6en spomen :P ili prosto da otmine malko vreme i da mi mine.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    ako gajeto mi sega doide i me pregarne i mi kaje mnogo te obi4am ti si vsi4ko za men i tova bi me nakaralo da zabravq za vsi4ko. drugoto nqma zna4enie
    HardC0re and BDSM forever

  5. #5
    Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд"
    Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
    И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

    пп:един трън би ме зарадвал мноу

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд"
    Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
    И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

    пп:един трън би ме зарадвал мноу
    ахахах и аз съм така шматко

    Шалялял

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    mi kato se setq za edin koito beshe nai zabavniq 4ovek koito nqkoga sam poznavala...no posle mi stava tajno zashtoto ne sam go vijdala ot 2 dni i znam 4e pove4e nqma da go vidq...

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    au men mn malki ne6ta mogat da me nakarat da se
    usmihna,stiga da sa napraveni ot 4ovek,kogoto
    obi4kam...
    dori edin sms ot gadjeto moje da me nakara
    da se usmihna,dori da mi e adski tujno ..
    edno "obi4am te" i ve4e sam zabravila vsi4kite
    si problemi ...
    ne6to drebno,no izpulneno s mnogo lubov moje da me nakara da se usmihna kogato i da e
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: Edna usmivka

    Цитирай Първоначално написано от Kuklata*
    Kakvo e ne6toto,koeto moje da vi nakara da se usmixnete ,dori kogato vi e tujno..ima li takova ne6to izob6to? I za kakvo nai 4esto se usmixvate :P
    едно момиче. сички го знаете кое е. само като я видя или ми прати смс, или пък си спомня миналото с нея, се усмихвам.

    Click!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami v posledno vreme...ot kam polovin godina po4ti NI6TO ne moje da me nakara da se usmihna... predi se zalivah ot smyah, ako gledam nyakoya komedia (kolkoto i typa da e bila), no otdavna ne sym se smyala
    posleniya pyt, kogato se usmihnah be6e predi okolo 3 meseca... vyvrqh si po ulicata i se zati4a edno mom4ence kym men i mi se usmihna... e taka...bez ni6to mi kaza "zdrasti!" (na isp. de) mnogo milo mi stana togava
    we'll die alone like a stone ^^

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    пак аз винаги съм усмихната :P ама винаги даже в 6 и 30 да не съм се наспала ставам със :P и си лягам със :P просто всичко ми доставя удоволствие даже сладките ми светещи пижамки... кеф ми е да си седя в градината да ме пече слънцето и да ям ягодки или салатка абе хора усмихвайте се на всичко :P По ли е хубаво винаги да сме нацупени и тъжни? Еми така караме и други хора да се мусят по-добре да се усмихваме. Просто маината му на всичко гледаите вие да сте щастливи, да се усмихвате, да се смеете и да правите всичко което ви е кеф за да може все повече да се усмихвате :P ( like me ) :P

    P.S усмихваите се даже като ми четете поста :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    emi v momenta sam v takova mn stranno nastroenie... naposledak mn ne6ta mi se sabraha ... hem hubavi hem kofti i mi e nitu qko nitu gadno. ina4e sduxvam i se radvam predimno na edno i sa6to ne6to-edno mom4e...ako ne toi me radvat priqtelite mi..kupon4eta a u.. osobeno kat se saberem mn se smeq 6toto smao se nalivat nqkvi ludi gluposti i si fkarvame suuuuper mn smqh...a puk ako nqkoi se seti da napravi ne6tu milo za men sa6to se radvam i se usmihvam..po princip sam super jizneradosten 4ovek i po4ti vinagi moga da se smeq ... ama sq mi e takuv peeriod 4e mai dosta po-4esti4ko sam sdux...dano da mine barzo
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    сега бих се усмихнала,ако приятеля ми дойде при мен и направи нещо мило(знам че тва със сигурност няма да стане в тоя момент ама....) ще ми мине и коремчето и всичко..искам само гушка
    ааа усмихвах се наистина и докато четох поста на aBeP4eTo и то най-вече последния ред

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  14. #14
    Guest
    ima mn neshta koito biha nakarali 4ovek da se usmihne stiga da sa iskreni dori i neshto malko...zashto vsi4ki govorite za priqtelite si kolko iskate da doide gadjeto i da vi kaje obi4am te???hora sveta ne se vurti samo okolo tova az puk bih se radvala i bih se usmihnala na tova ako moga da vidq hora koito ve4e ne sa sred jivite ako bih mogla da predotvratq smurtta na drugi koito sa na put...ako mojeh da vidq pak ku4eto si shtqh da se usmihvam cql jivot.....no jivota e tva gadna mizerna dupka.....

  15. #15
    Усмихвам се,защото ми харесва и често,само когато ми е наистина много кофти не мога да се усмихвам.Иначе на ден сигурно по 78323632 пъти се усмихвам,на малки неща и т.н.Харесва ми,усмивката,колкото и невероятно да звучи може да пробръща животи (в положителен смисъл. ).
    Когато почувстваш нужда да критикуваш,си спомни,че не всички хора на този свят са имали предимствата,които ти си имал.

  16. #16
    Guest
    Ми аз ще се усмихна като разбера че Тупак е жив.Аз си знам де ама е така да го обяви официално.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    U nas pred kompa.. ;)
    Мнения
    240
    Az vinahi ama vinagi sym vse usmihnata mnogo hora sa mi go kazvali tova daje i na nai-malkata prostotiq pak si se smeq :P ama tova si e hubavo

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    usmivkata si ne q svalqm ot liceto - pobyrkvam se kato kaja nqkoq prostotiq :P
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  19. #19
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Ами напоследък ми е някфо "йаскфйдгсхкд"
    Но винаги гледам да се хиля...да се забавляваМ независимо колко ми е кофти
    И би ме зарадвало и най-малкото нещо стига да е от сърце :P

    пп:един трън би ме зарадвал мноу
    ахахах и аз съм така шматко

    Шалялял
    Ами значи ставаме 3-ма ... а м/у другото то това е от времето...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  20. #20
    ами бих се усмихнала като ми е тъжно ако ми подарят някакво цветенце -нещо малко но от сърце или бих се усмихнала ако чуя любимата ми пессен

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Когато ми е кофти много трудно мога да се усмихна... ако направят нещо хубаво за мен усмивката е гарантирана
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    пп:един трън би ме зарадвал мноу
    Ахахаха и мен
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    92
    Усмихвам се на усмивката на любим мой човек Усмихвам се,когато правят нещо хубаво за мен!
    А,когато ми е тъжно..не се усмихвам..не и от сърце,защото ми е тъжно!
    И все пак някога ще се срещнем и все пак някога ще се поздравим,сърцето радостно ще трепне или от остра болка ще се свий...

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofiq,ama Varna mi e liubima i tam si hodq prez vakanziite
    Мнения
    320
    Mene i bez tva kato me vidqt i vse kazvat 4e sum uhilane kat tikva ta i vinagi razhilvam drygite.. Ta se sum si usmihnata

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    най-често може да ме накара да се усмихна нечия усмивка отправена към мен,особено ако е искрена. а иначе се опитвам да се усмихвам и за най-малките неща
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    В момента ми е страшно смешно и умирам да се хиля, защото незнайно как нямам бан Иначе се усмихвам за какво ли не-шега, хубав филм, хубаво момче, добра компания, боката, когато ми се обяснява в любов и какво ли още не

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си