.
Затворена тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 157
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    TeMa Do Blind BoY / BlinD GIrL

    --> Puskam temata tuk shtoto blindera go hvana byzeto i ne mi otgovarq na LS ot 3 dena.
    Sladur4e kakto ti kazah gore dolu predi mesec - shte te sledq do dupka dokato ne te nabaram kakvo si ti.Dobre 4e beshe "Divachka" da me podtikne da se porovq.
    razgledah ti malko snimkite - ti si malko nerealen - govorq za tova 4e tezi snimki ne sa tvoi ... tova sa nqkakvi manekeni - zashto li mi se struva 4e na nqkoi snimki si dosta razli4en?!
    http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35518 ---> vijte
    http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=31645 ---> vijte
    dve sait4eta koito dopulvat izkazvaneto mi.
    http://www.teenproblem.net/f/profile...profile&u=8188 -> profila mu/i ... profesiq ... AKTIOR?
    dam ... profila ti pishe profesiq - aktior - verno e ... pravish se na neshto koeto ti se iska no nemojesh da budesh zashtoto si nqkakva malka kompleksarka.
    Цитирай Първоначално написано от DiVaChkA
    И така, милички надявам се вече да сте убедени в моите думи.Разгледахте, всичко видяхте сами с очите си.Нямам други лникове, но предполагам тези са достатъчни за да докажа колко слепи са били всички до сега и как са били манипулирани от.....едно същество.Главно го направих заради lady_bird, защото ми изглежда свястно момиче!!!Лейди, отвори си очите, знам че е трудно за теб сега, в момента ти е дошло като шок, но можеш да дадеш може би шанс на тедо_девис.По някои постове се личи че той много те харесва!Ще те направи щастлива, защото той съществува, а не е измислен герой който играеше Blind^Boy или как да го нарека, може би Blind^Girl.....
    DIvachkata go kaza - ti si jivo BLIND GIRL-4e ... nemojesh da obi4ash nikoga lady_bird pove4e ot men - zashtoto prosto neznaesh s koi si imash rabota.
    Forumdjii4eta ako 4etete post-nete nqkoe drugo razkritiice ako znaete za tova jivotin4e da ne se nalaga da qde VERMAHTOVE .Blind Girl pone velez tuk i si priznai

    0887282424
    TELEFONA NA NASHATA LIUBIMKA BLIND GIRL!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    бая ще си изпати михито
    май една от жертвите й е била dageto,която преди влизаше в форума
    в нейния албум са и на дагето смимките
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от naty
    бая ще си изпати михито
    май една от жертвите й е била dageto,която преди влизаше в форума
    в нейния албум са и на дагето смимките
    znam znam vsi4ko sam razlgedal - samo nemoga da go namera toq manekena ot kade e svalila snimkite - za oshte 1 izdunka ama nqma nikade mn. dobre se e podsigurila ... ole pylnq i telefona ama ne iska da doide vuv foruma daje i ne mi otgovarq :P
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    друго нещо е и че като е там на 19 ли на колкото е защо тогава ще му тря няква биография на Бил Клинтън http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11645???
    тук пък и тря някъф лисhttp://www.teenproblem.net/f/viewtop... класно http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10238 тая явно е няква дребна и хич не разбира от немски щом е пуснала такъф елементарен превод да не може да напраи http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=9547 и нещо пуска теми само когато и тря нещо за училище
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от naty
    друго нещо е и че като е там на 19 ли на колкото е защо тогава ще му тря няква биография на Бил Клинтън http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11645???
    eee bravo bravo
    e dobre e da luje 4ovek ama 4ak taka da se izdynva - ujas :P haide hora +1 razkritie ima oshte - ako znaete neshto - kazvaite - ako imate mneniq - davaite - az 4akam :P P.S. napylnete i telefona na taq malkata!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Това, че е на 19, а търси материали за Клинтън обаче може да има 1000 обяснения. Може да е повтарял/а и все още да е в гимназията. Може да е студент/ка - първата година в която и специалност да си учиш простотии на поразия. А просто може на някой негов/нейн приятел да е трябвала биографията. А това за Dageto вече кво ли не ми минава през ума - може и самият/самата Блайнд да е същия човек Dageto даже! То вече нищо няма да ме учуди! И още нещо - Тедо, ти сигурен ли си, че ИМЕННО ТОВА е телефона на Блайнд? Може да е стар номер, а СИМ картата да е вече извън употреба.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    И още нещо - Тедо, ти сигурен ли си, че ИМЕННО ТОВА е телефона на Блайнд? Може да е стар номер, а СИМ картата да е вече извън употреба.
    100% sam siguren - odeve i dont give a fuck i e zvunnala - vdignalo e momi4e ... posle pak e zvannala ... toq pat e bilo mom4e - ama sa se 4uvali i glasove na nqkvi momi4eta ... az i zvunnah predi 2 min i i kazah " vlizai v foruma i obqsnqvai vsi4ko" ama tq mi zatvori i nishto ne kaza.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Аз не вярвам на тези нещо!Пък и първите два линка пише "вие сте изгонен..."/нещо от сорта!/Теди ,това да не е от ревност???Не че се заяждам,не го приемай като заяждане!plss!!!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    girlpower
    ne e ot revnost ... e ot revnost kazah na Blind-kata 4e shte sum kato sqnka :P dobre 4e e "diva4kata" ... a pyrvite 2 link-a na men mi se otvarqt.Zna4i ima prekaleno mnogo strannosti za da e luja!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    dobre de za kvo se vprqgate tolkova
    si4ko v neto e lyja do dokazvane na protivnoto
    znaete li sega kolko mn se smeqt tezi det sa bili blind boy
    6tot naistina trqbva da im e sm6no
    az polovinata koeto 4eta v neta ne go vazpriemam naistina
    taka 4e prosto ne se zanimavaite
    ne mislq 4e vav foruma ima pove4e ot 50% istina
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    dobre de za kvo se vprqgate tolkova
    si4ko v neto e lyja do dokazvane na protivnoto
    znaete li sega kolko mn se smeqt tezi det sa bili blind boy
    6tot naistina trqbva da im e sm6no
    az polovinata koeto 4eta v neta ne go vazpriemam naistina
    taka 4e prosto ne se zanimavaite
    ne mislq 4e vav foruma ima pove4e ot 50% istina
    Много си права!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  12. #12
    Cyberdyne_101
    Guest
    Ей ся стана касаплъка. Звъня на Жорката и идем с G-класите...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Абе в крайна сметка Врачката е права. В тоя тъп нет всеки се представя за нещо различно. Колкото и да го дъвчем проблема с Блайнд бой/гърл или там колкото и личности да са с този профил, едва ли ще сме категорично сигурни. Тъй че за последно - Блайнд, стига се бъзика и си кажи всичко! И ний сме хора, може пък да те разберем. Стига простотии!

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  14. #14
    Cyberdyne_101
    Guest
    МихаелоУ, на колко си годинки, моме ?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    МихаелоУ, на колко си годинки, моме ?
    що се надяваш че ще ти отговори момието/момчето се е сдухало а вие...
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    само забележете :


    BlinD^BoY

    Отговори: 2190
    Видяна: 7484
    Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 17-06-2005 16:40 Заглавие: I G R A
    съм съм
    е бай мангау

    DiVaChkA
    Новак



    Регистриран на: 13 Юни 2005
    Мнения: 20
    Местожителство: home sweet home
    Пуснато на: 17-06-2005 00:03 Заглавие:



    Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.


    забележете как приятно съвпада датата на последното мнение на блинд-4о и разкритието което ни каза дивачка приятно нали хванат на местопрестъплението виновен до доказване на противното
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    qvno nqkoi si nqma rabota i izmislq gluposti
    bez komentar
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  18. #18
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Да ви кажа и аз съм момче..време си беше да си призная!Какво момче направо мъж съм - аз съм Къци Въпцаров!

    а сега по темата:

    DiVaChkA
    Новак



    Регистриран на: 13 Юни 2005
    Мнения: 20
    Местожителство: home sweet home


    Оставете настрана датите за последното пуснато мнение ама .. как може момиче, регистрирано преди 7 седмица, дори по-малко, да знае кой какъв е, от къде? Май е време да се замислите малко :P И да ви кажа аз съм на страната на Blind Boy(Girl) защото отдавна имаше нужда да се появи някой, които да направи форума поне малко по-интересен и да може да се впие в "умните" ви глави до толкова, че да повярвате на глупостите му..така че всъщност не той е виновника, а вие сте сами по себе си виновници, че вярвате на написаното във форума.. е съжелявам, ваш проблем, но нямате никакво право да го обвинявате! :P

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    о не това ужасно та аз бях влюбена в него/нея... какво ще правя сега?
    Аз като ви казвах, че няма нет любов вие не ми вярвате, да ви видя сега... яко ли е да ходиш с момиче!?
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  20. #20
    Guest
    oMruzNA mI oT pOBurKaNI KIfLI... gOLqmO SMeshNo...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    oMruzNA mI oT pOBurKaNI KIfLI... gOLqmO SMeshNo...
    mE

  22. #22
    абе вие сте болни...воПще
    не чаткате как ви ебават(и аз
    не знам кой още и блайнд си
    е момче фо сте се разпсували...
    тц тц а пък и да е момиче фо
    от тва?не разбрахте ли виртуална
    любов НЯМА, никога не е имало
    и няма да има ебати...тедо имаш
    акъл на 14 годишен пикльо, а все
    си мисля че беше по-голям(на
    години говоря)и тая дивачка..?!
    откъде я знаете кфа е и вобще къф
    го дърви тука може да е космат руски
    шпионин а може да е невинно розово
    момиченце ебати кфи сте ми наивни
    такива

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    баааааси майката
    кой кум , кой сват ... блинд бой/гърл няма ли най-накрая да отговориш - кво си , що си

  24. #24
    Айде Михаело/Мартине признай си най-после, че вече на целият форум му стана интересно...

    Михаелче, първо с добро опитваме.... пък после ще видим... Казвай докато е време.. мухаххаах
    How can you see into my eyes
    like open doors
    Leading you down into my core
    Where I`ve become so numb
    Without a soul
    My spirit`s sleeping somewhere cold
    Until you find it there and lead it back home...

  25. #25
    Айде Михаело/Мартине признай си най-после, че вече на целият форум му стана интересно...

    Михаелче, първо с добро опитваме.... пък после ще видим... Казвай докато е време.. мухаххаах

    tedo_davis бравоу Продължавай с разследването...
    How can you see into my eyes
    like open doors
    Leading you down into my core
    Where I`ve become so numb
    Without a soul
    My spirit`s sleeping somewhere cold
    Until you find it there and lead it back home...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си