.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Labret-Piercing

  1. #1
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539

    Labret-Piercing

    Poneje ot edna sedmica imam labret-piercing (obica pod dolnata ustna po sredata)i iskam da pitam ako nqkoi drug ima dali e normalno da ima gnoi i ako e imal problemi, kak se e spravil s tqh?
    10x

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: Labret-Piercing

    mi za na pypa sym 4uvala 4e e stavalo i edna priqtelka koqto ima mi kaza 4e kato si napravila vsekiden si majela s gentamicin nqkyde okolo 2-3 sedmici.taka probvai vs den da go promiva6 s spirt dokato spre da gnoqsva i posle s genta micin i moje da se opravi

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofiq,ama Varna mi e liubima i tam si hodq prez vakanziite
    Мнения
    320
    Da edna moia friend si napravi i e normalno.Prosto kojata ne moje da prieme oshte novata pridobivka vurhy neia

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Може да питаш на ЛС VurginPunk. Тя е много вътре, а и освен това май и там се е дупчила

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  5. #5
    Guest
    Нормално е да има секрет,който се отделя и трябва задължително да го почистваш с нещо-например клечка за ухо напоена в спирт или кислородна вода.Аз имам лабрет повече от година и само така го обработвам.В началото не знаех за секрета и често ми се възпаляваше,но от както го чистя по този начин нямам проблеми.

  6. #6
    mda, predpolagam 4e i stava da go promiva6 sys antibakterialen sapun, posle kislorodna voda,ima i edni specialni pasti4ki za piercing

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    И аз мисля,че е в границите на нормалното,но ако е мъничко,дано скоро да спре
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  8. #8
    imam imam
    gnoq si e normalno qvlenie pri polojenie
    4e ti e otskoro piercinga..promivai go s
    antibakterialen sapun i kislorodna voda i
    go maji s gentamicin, ako do sedmica ne spre
    gnoq otidi f studioto det si se dup4ila

  9. #9
    Абе айде някой по запознат да каже нещо по въпроса за това дали вреди на зъбите и венците.Аз искм да си направя на долната устна само че в страни не по средата.Кажете дали ще ми навреди на зъбите и на венеца.

  10. #10
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    тая тема е по-стара от мен

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от sound_mafia
    Абе айде някой по запознат да каже нещо по въпроса за това дали вреди на зъбите и венците.Аз искм да си направя на долната устна само че в страни не по средата.Кажете дали ще ми навреди на зъбите и на венеца.
    Ако е в страни няма за какво да се притесняваш.. ако е в средата има опасност от леко смъкване на венеца.Но ако си се решил/а давай.. дупчи смело.. : )
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  12. #12
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395
    Юни 18, 2005

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  13. #13
    Съживявана е 2 пъти тая тема.

  14. #14
    омг, горката тема, идват й в повече вече май
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си