.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Eseta

  1. #1

    Eseta

    Rovq se tuka iz saita i se radvam kakvi hubavi raboti namiran v TeenUchitel-q.Taa.. imam edno pitane.Tyi kato imam nqkolko moi eseta na uchebna tema, dali ne bih mogla da gi kacha na saita, no ne v "proza", a v TeenUchitel, tyi kato smqtam, che shte bydat polezni na posetitelite.A syshto i nqkoi ot neshtata kacheni v "proza" sa eseta svyrzani s uchebniq material... ta i te da se premestqt v uchitelq.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Защо не пратиш мейл с есетата на някой от админите?/Alex, Coki, Ceco/. Изпрати си есетата, а те вече ще решат къде да ги поместят. И ако имаш конкретни предложения, кои есета да се преместят, напиши ги тук. Така "шефовете" ще могат да си свършат качествено работата.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  3. #3
    Радвам се, че ти е харесал нашия Учител, темите ми ги на майла и аз ще ги кача в учителя.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  4. #4
    Ето адресите на други есета в "проза":
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=993
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=991 Една от темите за философската конференция в Бургас 2004г.
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=476
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=477

    Само последното есе не е мое, но моля като качвате есетата да запишете името(Оля Караилиева) и nick-a ми.

    Сигурно има и други есета качени в "проза", но не съм чела всичко и не мога да кажа.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  5. #5
    Mersi mnogo Ollas. Iztrih temite ti za da ne stoiat takiva golemi postingi vyv foruma ni i da se dublirat s temite ot uchitelia. Kopirah gi vyv fail i gi izpratih na coki koito shte gi dobavi skoro. Mnogo se radvam che otnovo poseshtavash nashiat site.

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    1

    Това на нищо не прилича, освен на присвояване !



    Възмутително е това,което установих в този сайт при есетата! Почти всичко от показаните учебни дисциплини е копирано от форума на сайта Referati.com ! Подменени са имената на авторите им,за да се прикрие присвояването на материалите!
    Даже шрифта с който са написани там темите е същия :"Елементарно, Уотсън!" Copy + Paste навсякъде !!!
    Боже,колко сте жалки !!!
    Очаквате,че ще станете №1 ли? С подобни изпълнения се стига....знаете къде!
    А който от вас не е прочел с какво интелектуалната собственост е защитена, съветвам го да побърза с четенето!


  7. #7

    Възмутена съм!



    Съвсем верно е това , което казваш es_si !!!
    Днес сутринта отделих два часа от времето си,за да прегледам всички материали на www.teenproblem.net и сега разбрах голямата измама ,с която авторите му са решили да завоюват повече посетители и почитатели!!!
    Какво ти присвояване -това си е чиста кражба на труда на други хора! Нямам думи да изразя възмущението си от това,което разбрах за тяхния морал!Да не говорим и за закона,който са погазили...
    [size=18]Все някога ще ги застигне възмездието![/size]


  8. #8
    За материалите в учителя не знам. Аз мога да гарантирам единсвено за това, което качвам, защото наистина съм го писала аз или някои приятел, който няма нищо против качването на негови материали тук.
    Но сега се рових из новините и съм меко казано разочарована. Няма новина без правописна или друга грешка. И става въпрос за съвсем елементарни неща. Просто трябва материалите да се прегледат и поправят.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  9. #9
    Закона за авторското право и сродните му права е в сила разбира се и ние го уважаваме и стремим да бъде спазен. В посочения о вас случай обаче не става дума за измама, кражба, плагиатство или нещо подобно. Темите които акумулират и публикуват голяма част от сйатовете в Българският интернет са публикувани по множество форуми и други сайтчета. Темите който се продават и са на сайтове със защитени права не се копират, но когато един студент е пуснал е всичките си реферати за УНСС (примерно) в сайта в хит.бг при това напълно безплатно и е позволил копирането, принтенето и разпространяването на материалите му то тогава всички ги копират. Голяма част от потребителите които казвате не истинските автори на темите. Потребители, които искат да помогнат намират дадена тема в интерент и я публикуват във форума като отговор но тя не е тяхна. Така се получава и това разминаване. Гарантирам че от сайта ни ще бъде премахната всеки материал които нарушава авторските права на даден автор и ще изкажем собствените си извинения на автора когато той докаже произхода на материалите. Боя се че това може да стане само с издадените справочници и помагала защото те са заведени в номера в Националната Библиотека и може да бъде засечено кой пръв е публикувал материалите. В безплатните български сървъри има терабайти с литературни разработки и теми. Ние не се опитваме да печелим на гърба на авторите, които и без това за копирани на поне 15 български сайта за реферати, а просто искаме да помогнем на вас – потребителите да намирате по-лесно това което искате. Ние не искаме пари за темите, това не е комерсиален проект, не даваме и рефератите като файлове а като текст в който съвсем скоро ще можете да търсите.
    Яд ме е че за пореден път в България се напада и оплюва една инициатива с обществено полезна дейност.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Ние не се опитваме да печелим на гърба на авторите, които и без това за копирани на поне 15 български сайта за реферати, а просто искаме да помогнем на вас – потребителите да намирате по-лесно това което искате. Ние не искаме пари за темите, това не е комерсиален проект, не даваме и рефератите като файлове а като текст в който съвсем скоро ще можете да търсите.
    Яд ме е че за пореден път в България се напада и оплюва една инициатива с обществено полезна дейност.
    Тук съм съгласна с alex. Това все пак се прави за потребителите. А и не ми е ясно кой тук има правото да говори за авторски права като съм 101% сигурна, че в сайта няма потребител, който да не си е теглил нелегално филм, да не говорим за музика...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  11. #11
    Cyberdyne_101
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ollas

    Но сега се рових из новините и съм меко казано разочарована. Няма новина без правописна или друга грешка. И става въпрос за съвсем елементарни неща. Просто трябва материалите да се прегледат и поправят.
    Само кажи кои са и ще бъдат поправени

  12. #12
    Cyberdyne_101, недей ме кара сега да се блъскам като грешен дявол. Просто този, който отговаря за новините да ги види наред и да ги поправи. И като се качват нови такива да се преглеждат по-добре.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си