.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385

    голям балък

    денят се познава от сутринта...егати балъшкия ден (макар че е все още 8:30) ствам си аз в 6:30 отивам на даслако и гледам пусто,нищо живо,поглеждам си часовника и гледам 7:40 часа е почнал ... тръгвам да влизам в даскало(още спя) и някои ме хваща за рамото и ме пита "на къде?" аз казвам "имам италиански" обръщам се и гледам портиера,ухилен и си личи че му буши на смях
    -не,нямаш италиански,днес има изпит по математика,а вие сте втора смяна ,по-добре иди да се наспиш
    моя милост,супер вбесена ,спяща и невероятно нервна,отива към спирката да си чака автобуса
    качвам се и какво да видя контрола(естествено нямам нито билет нито карта) като ме свалиха се правих на невероятно тъпа,е поне имах късмет просто им дадох 50ст и ме оставиха
    качвам се аз на реиса (които бях чакала около 15 мин на гадното сутришно слънце)слизам да се прехвърля на 76 ,но за да стигна до спирката трябва да мина през една бензиностанция,там пък замалко да ме блъсне кола...
    след всичко най-после се качих в 111 ,но този път подготвенас билетче в ръка
    дупча го и сядам при което окото ми попадна на една много интересна гледка-на седалката срещу мен (по скоро под седалката) има около 4-5 билетчета! и ето сега като по чудо жива здрава и все още с пари в джоба аз пиша тук...а какво ме очаква когато пак отида до училище...нз
    п.с. обаче най-гадното е че ми се провали срещата с приятеля ми

    е хора смеите се малко на моето нещастие...дано ви е забавно

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    hahaha gadno e de....tva ne e ni6to men v4era mi zvuni telefona ama ne pravq razlika mejdu zvunene i budilnik(spi mi se)i stavam obli4am se i vijdam 4asa-1 sutrinta...leleeee nqkoi bil re6il d ame sabudi,ama nz koi 6toto be6e skri nomer.Sled tvave4e kato doide vreme za daskalo stavam,ama o6te mi se spi i minavat 4 ednakvi reisa,ot koito 3 mi vur6at rabota i az estesveno se ka4vam na tozi,koito ne mi trqbva i me otvede v nqkakvi nepoznati zemi(dokato se osuznaq).Kontrolata me svaliha-za 6tatie minah bez da pla6tam,prehvurlih se na 22(tranvaq) i zakusnqh za kontrolnoto po ispasnki i klasntata be6e mnogo qdosana....

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  3. #3
    ami ne e bilo nikak priqtno ! a za priqtelq ti mislq 4e she te razbere !
    Gergana sini ochi {P}

  4. #4
    Guest
    ima i takiva dni...i izhoda e prosto da ne go vzimash tolkova prisurce...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    и аз днес не съм на даскало заради изпита , ама ти си втора смяна

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Еееее, кофти случка, ама не може и без такива дни. По-добре се смей на това, което е станало отколкото да се ядосваш и да си скапваш повече деня Btw не ми беше смешно де, не обичам да се смея на чуждото нещастие
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    e aide sega ne pravi tragediq za gluposti.Naistina e gadno ama se pak ne e 4ak koi znae kakvo seki e imal takiva dni.A i se pak tva e samo edin den koito 6te mine i 6te doide sledvq6tiq q po bodro
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  8. #8
    Cyberdyne_101
    Guest

    Re: голям балък

    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    е хора смеите се малко на моето нещастие...
    Добре. АХАХХАХхахХХАХхахХАхХАХха
    МУахХАххХАХХхХАХХахХАХХАх А

  9. #9
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    e prosto ti e bilo kofti den,vseki si ima takiva dni ,no sled vreme se smeem nad sebe si ,kak za takiva drebni ne6ta se qdosvame,kolko po seriozni problemi ima.. taka 4e radvai se na svoeto malko ne6tastie.. sega ne iskam da te ubidq,no prosto dnes ne ti e bilo 6tastliv den,a s priqtelq ti 6te se razberete,kato mu obqsni6 kakvo e stanalo
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  10. #10
    e56jeytrytk
    Guest
    az puk iskam da razbera kakvo ti se e slu4ilo prez ostanaloto vreme na denq.xaxa ima li o6te izcepki???

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    milata, dano ti vurvi po voda pone sledobeda

  12. #12
    изобщо май деня е бил гаден за всички....днес си открих една двойка по геометрия в дневника

  13. #13
    Еми всичките ти несполуки са дошли от факта, че си разсеяна . Аз пък не съм на училище вече и изкарах един супер готин и луд ден.. цял обед обикалях центъра и върших простотии

  14. #14
    Oh napulno te razbiram..no vqrvai mi po golqm baluk ot men nqma..az prosto ..sum edna hodeshta izdunka..ama suvsem seriozno postoqnno se izcepvam ama vinagi v nay nepodhodqshtiqt moment..ili shte napravq super prostotq tochno kogato ne trqbva ..spoXXX tvoeto e bilo samo edin den moito si e ot kakto sum se rodila
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  15. #15
    Хмм,аз пък бях на въпросния изпт по математика...И..вси4ко беше наред до момента,в който "разумната"глава на майка ми не роди идеята ,4е решенията на задачите трябва да се извадят от интернет....и съответно моето настроение се скапа напълно,а с него и вси4ките ми надежди да вляза в елитна гимназия;((

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ибаси кефа Сигурно е било супер преживяване

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Niama da ti se smeia,daje naprotif.EBATI 6IBANIA DEN SI IMALA
    Milata...ia legni za niakolko dena da se naspi6,dosta tapo e bilo si4ko,spirkata,reizs i BILET$ETATA
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  18. #18
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    И аз съм имала такива ужасни дни,знам,че е много гадно!Таман се питаш защо това се случва точно на теб и че не може да стане по-зле и тогава положението става още по-гадно Спокойно,всичко ще се оправи
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228

    Re: голям балък

    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    денят се познава от сутринта...егати балъшкия ден (макар че е все още 8:30) ствам си аз в 6:30 отивам на даслако и гледам пусто,нищо живо,поглеждам си часовника и гледам 7:40 часа е почнал ... тръгвам да влизам в даскало(още спя) и някои ме хваща за рамото и ме пита "на къде?" аз казвам "имам италиански" обръщам се и гледам портиера,ухилен и си личи че му буши на смях
    -не,нямаш италиански,днес има изпит по математика,а вие сте втора смяна ,по-добре иди да се наспиш
    моя милост,супер вбесена ,спяща и невероятно нервна,отива към спирката да си чака автобуса
    качвам се и какво да видя контрола(естествено нямам нито билет нито карта) като ме свалиха се правих на невероятно тъпа,е поне имах късмет просто им дадох 50ст и ме оставиха
    качвам се аз на реиса (които бях чакала около 15 мин на гадното сутришно слънце)слизам да се прехвърля на 76 ,но за да стигна до спирката трябва да мина през една бензиностанция,там пък замалко да ме блъсне кола...
    след всичко най-после се качих в 111 ,но този път подготвенас билетче в ръка
    дупча го и сядам при което окото ми попадна на една много интересна гледка-на седалката срещу мен (по скоро под седалката) има около 4-5 билетчета! и ето сега като по чудо жива здрава и все още с пари в джоба аз пиша тук...а какво ме очаква когато пак отида до училище...нз
    п.с. обаче най-гадното е че ми се провали срещата с приятеля ми

    е хора смеите се малко на моето нещастие...дано ви е забавно
    Е имаи такива дни!!!!Но нали все пак не се случва всеки ден
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  20. #20

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ShouMen
    Мнения
    20
    аз пък мноо са кефя на такива дни
    разнообразието винаги ма кефи даже да е с лоши последици
    бХа... ко да напиША тука ся:
    1. проСт съм;
    2. абе проСт съм бе;
    3. нИ ма земаЙте наСериозно щот сам проСт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си