.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: Моят РД

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795

    Моят РД

    Днеска имам рожден ден. Не знам защо, обаче всяка година, на 23 и 25 юни съм много щастлива, ама точно на 24 съм адски гадна и злобна, затова все стават големи изцепки на рождения ми ден. Даже се е случвало да си гоня гостите. И това не се дължи на факта, че ставам на 21. Просто уж този ден е само за мен, трябва всички да ми обръщат само на мене внимание и да ми угаждат, а става точно обратното. Като се събере родата, съответно приятелите, аз като ненормална търча из къщи да им угаждам. И направо е недопустимо, ако не съм ухилена като тиква. И накрая на деня, когато всички си заминат, познайте за кого остава чистенето. Затова тази година реших, че не искам да имам рожден ден. Предпочитам да си дам единствения ден в годината, който си е мой по собствено желание, отколкото да ми го отнемат по такъв начин. А относно това, как ще го отбележа - вечерта отивам на дискотека и ... да кажем, ще се отцепя толкоз здраво, че ще надмина себе си. Айде със здраве.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2

  3. #3
    честит рожден ден пожелавам ти абсолютно всичко най-хубаво иии друго няа да ти пожелавам, щот не съм по тая част

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Честит Рожден Ден и няма да се ядосваш
    Радвай се

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    честит рожден ден пожелавам ти абсолютно всичко най-хубаво иии друго няа да ти пожелавам, щот не съм по тая част
    i az kat brat'4edkata :P
    4.r.d.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Em 4e sabrahme se be Mnogo sme mai rojdennicite dnes vav foruma.Aide 4estito da ti.Spokoino oba4e i az sam taka sq e mra4no i mn se nervq ma ko da se prai t1po vreme

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    4estit rojden den,mnogo piene,kuponi i si pravi kefa,pak da go otnesat frendovete
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Haha nali za tva sa i te 6te praqt veseloto i 6te ritame oblaci :P

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Мен пък ме е срам да пиша..малееееееееееее.......... .въпеки че от няколко дена съм без комп, това не ме оправдава, че не ти чеситих РД-то

  10. #10
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    ЧРД!!Ами след като се случва така на рождения ти ден,по-добре си го празнувай навън само с най-близките,така няма да ти се налага да чистиш и готвиш
    Иначе искам да ти пожелая много здраве(то е най-важното),другото го има по магазините.Желая ти и много любов -всеки има нужда от нея.Нека пътят,по който вървиш ,да бъде затрупан само със щастие и късмет.ЧРД пак
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Ч.Р.Д.

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MaRiYa_86
    Честит Рожден Ден и няма да се ядосваш
    Радвай се

  13. #13
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    4estit rojden den i ot mene
    vsi4ko nai-nai
    i ve4erta da si prekara6 mnogo dobre :P
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Ei na mene nqma koi da 4estiti k1v ujaS

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    oo, rojdeni4ka si imame
    4.R.D.. edna ot nai-svestnite devoiki vav foruma! takava da si ostane6!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    4estit rojden deni ot men!!!pojelavam ti da sbudne6 vsi4kite si me4ti,a nai-ve4e da bude6 6tastliva!

  17. #17
    честит рожеден ден !

  18. #18
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Еееееееееееееее, любов моя, одърте, одърте! Дъртаците във форума се увеличаваме. Аре честит рожден ден и довечера по-малко нерви, повече водка (не само 100 грама) и да сцепиш както си трябва. А да, също така и да си мислиш за мен.
    Левски шампион але але!

  19. #19
    Честит Рожден Ден,
    с пожелания за много здраве, любов и пари...



    Тази вечер да се разбиеш, за загрявка 100 без разредител ми се вижда добре...

  20. #20
    Ми разбираемо е.Поне тази година ще си прекараш,както ти си знаеш .Ч.Р.Д.,макар и с малко закъснение!Само хубави неща ти пожелавам и най-вече щастие.
    Когато почувстваш нужда да критикуваш,си спомни,че не всички хора на този свят са имали предимствата,които ти си имал.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Айде сега да разкажа как изкарах Добре, че времето не се развали тука, че отидохме на плажа на караоке "Бънди", което е на открито.(не отидохме на дискотека, щото входа само 3 лева, а аз все пак не съм милионер да платя за толкоз хора но 3 лева. В общи линии подлудих цялото караоке. Показателен пример: излязох за около 10 мин и DJ-ят питал къде избягала рожденичката . И готиното беше, че освен мене имаше и още 2-ма рожденика и понеже диджеят нали да ни угоди, пускаше само квото ние кажем и сууупер беше. Верно, днеска името си не мога да кажа, понеже пресипнах да викам, ама нали откачих и ми беше якооо.
    ПП: май вече няма кво да се каже по темата, така че моля да бъде заключена.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си