.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Banski!!!!!

  1. #1

    Banski!!!!!

    vijte tova http://www2.victoriassecret.com/coll...NZZZ&rfnbr=148
    mn me kefqt tiq banski!moga li da si gi namerq v bg?!
    ili znaete li ot kude moga da si kupq qk banski za moreto
    Edno momi4e moje da 4aka pravilniq myj, no mejduvremenno tova ne ozna4ava, 4e ne moje da si prekarva dobre vremeto s gre6nite!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Тея бански съм ги гледала милион пъти и няма да им се нагледам...жестоки са!!
    Иначе за як бански потърси в някой хубав магазин за бельо. Незнам какво друго да ти кажа, защото нито те знам, от кой град си, нито пък ако знаех щях да знам там какви магазини има. Тука в Ямбол има супер готини бански на един магазин и са на сносни цени, но едва ли това ти помага
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  3. #3
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Наистина са много яки банските!Аз също си търся да си купя,защото старият ми вече за нищо не става,а мисля като свършим училище да ходя на басейн.Дано си намеря подходящ бански
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    da banskite sa stra6ni ama trqbva da se otbeleji 4e bez hubavo tqlo kato tezi na snim4izite i nai strahotniq banski nqma da ti otiva,a ina4e mislq 4e v sofi ako na Pirotska i Vito6ka ne si nameri6 hubav banski ne znam kade drugade moje6
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Тея бански съм ги гледала милион пъти и няма да им се нагледам...жестоки са!!
    Иначе за як бански потърси в някой хубав магазин за бельо. Незнам какво друго да ти кажа, защото нито те знам, от кой град си, нито пък ако знаех щях да знам там какви магазини има. Тука в Ямбол има супер готини бански на един магазин и са на сносни цени, но едва ли това ти помага

    nqma da e zle da mi kaje6 v koi magazin 6toto i az si tursq banski i sum ot Jambol:]
    Chakaj me na zavoa moa doa moa ne doa ma ako doa ti pokaa ko moa

  6. #6
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Ами ако мислиш да ходиш на море.. където и да отидеш там 16518613135467841% има хиляди магазини със бански така че... няма какво да се притесняваш че не можеш да си намериш.По морето има бански за 20 и за 200 лв така че ако държиш на Victoria Secret по морето има
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Моя бански е точно такъв ама трябва да си купувам нов тази година!1
    http://www.internationaljock.com/ima...umb_0a0029.jpg
    http://www.internationaljock.com/ima...umb_0a009d.jpg
    Сега мисля да си взема някви боксери широчки
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Цитирай Първоначално написано от -=Denito=-
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Тея бански съм ги гледала милион пъти и няма да им се нагледам...жестоки са!!
    Иначе за як бански потърси в някой хубав магазин за бельо. Незнам какво друго да ти кажа, защото нито те знам, от кой град си, нито пък ако знаех щях да знам там какви магазини има. Тука в Ямбол има супер готини бански на един магазин и са на сносни цени, но едва ли това ти помага

    nqma da e zle da mi kaje6 v koi magazin 6toto i az si tursq banski i sum ot Jambol:]
    Супер! Съгражданка! Я ми пиши на ЛС на колко си, къде учиш, къде живееш и т.н. Колкото до банските...говоря за Vial шопа на старата автогара
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Ми,естесвтено,купи си ,когато отидеш на море.Аз съм от Варна.Тука навсякъде има бански И то всякакви Моите ас подобни на вторите,които показваш,ама са в зелени нюанси

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    На мен пък най-ми харесват тези първичките!
    Ако някое момиче си ги гупи да ме викне да ги видя
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Много яки бански ... ммм е този най-много ми харесва, само ако може целия да е черен :P
    ...
    А иначе готини бански - на морето има адски мноу
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    На мен този ми харесва най-много!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  13. #13
    mnogo iak sait
    Momi4e ti nikoga ne naraniavai,4e ne znae6 kolko ia boli.S momi4e nikoga ne se ebavai,za6toto nakraia ebania 6te si ti!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Re: Banski!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от ^Wild_girl^
    vijte tova http://www2.victoriassecret.com/coll...NZZZ&rfnbr=148
    mn me kefqt tiq banski!moga li da si gi namerq v bg?!
    ili znaete li ot kude moga da si kupq qk banski za moreto
    този бански го има в София в зала универсиада. Аз имам същия и доста добре стои. Предполагам че и другите ги има в залата
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  15. #15
    ideqta mi be6e dali tiq mogat da se namerqt nqkude v bulgaria(sf)) ina4e dnes minah po vito6ka i po4ti ni6to ne mi haresa...
    6e vidq v zalata,no dokolkoto znam tam ima samo boklu4ki...
    Edno momi4e moje da 4aka pravilniq myj, no mejduvremenno tova ne ozna4ava, 4e ne moje da si prekarva dobre vremeto s gre6nite!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си