.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    otnovo za solariuma

    a be iskam da vi pitam nqkoi ne6ta zna4i purvo ako hodq na solarium dali 6te mi se zali4at pupkite po gyrba pone malko?ami striite?i kakva e cenata?a v sf kude 6te mi preporu4ate nqkude okolo centura?i maje6 li se s ne6to?hm a mom4eta hodqt li :}?tnx

  2. #2
    Ami striite ne mogat da se zali4at, no pupkite moje i da ti se "izpe4at".Za Sf neznam v Bs e 5 leva, ama na turbo ako hodish shte e po skup.
    My heart topur-lopur for you, baby!

  3. #3
    Guest
    ama kato po4ernee kojata nqma li da sa po-nezabelejimi?5 lv za kolko vreme?a kakuv e tozi turbo??a trqbva li sprei ili ne6to?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    поне аз доколкото съм забелязала стриите си личат повече,защото остават някак си бели....пъпките може би няма да си личат толкова а и като цяло кожата става по-гладка видимо,когато има тен...заличава се донякъде целулита ама не и стриите,което е доста кофти

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Ami ima razni spreiove specialni ama moje da ne si kupuvash, a prosto sled solariuma da se majesh s losion za tqlo.5 leva ti struva solariuma za kolkoto si iskash vreme.Turboto e po silen i e 4 minuti, a obiknoveniq trae po dalgo (okolo 16) i e po slab estestveno.A striite po princip ne mogat da se mahat ili da po4ernqvat i mislq, 4e kogato ti po4ernee kojata 6te si li4at pove4e.
    My heart topur-lopur for you, baby!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    еми само да ти кажа-супер е вреден солариума

  7. #7
    соня
    Guest

    ДЕЧИЦА:)

    Здравейте, ходя на солариум от близо 2 години освен полужителни неща................. Освен, че естетически гали окото и придава красота е и полезен!при мен дори имаше и момент на отслабване, само,4е аз ходех почти всеки ден особенно зимата!Та за слабеенето, при тази температура е нормално да се потите като луди а много добре знаете ,4е слабеенето е резултат точно от потенето!Е вярно папки и стрии не прикрива, оба4е за тва си има дерматолози!а ако нямате проблеми с кожата ви гарантирам, че ще стане като кадифе

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    52
    Соня, от 2 години? "почти всеки ден"?, еми не те знам на колко си, ама след около още 5-6 год, ако продалжаваш така, кожата ти ще стане суха и сбръчкана.....То и аз ходя на солариум, ама веднъж в седмицата си ми е достатъчно да си поддържам равномерен тен през цялата година...Даже през зимата и това ми е много...

  9. #9
    Guest

    Re: ДЕЧИЦА:)

    Цитирай Първоначално написано от соня
    Здравейте, ходя на солариум от близо 2 години освен полужителни неща................. Освен, че естетически гали окото и придава красота е и полезен!при мен дори имаше и момент на отслабване, само,4е аз ходех почти всеки ден особенно зимата!Та за слабеенето, при тази температура е нормално да се потите като луди а много добре знаете ,4е слабеенето е резултат точно от потенето!Е вярно папки и стрии не прикрива, оба4е за тва си има дерматолози!а ако нямате проблеми с кожата ви гарантирам, че ще стане като кадифе
    Соня ти май бъркаш малко думите СОЛАРИУМ и САУНА .
    Солариума - за добиване на тен ... дори да преспиваш на солариум от 22 наредени лампи най-много да изгориш и да ти падне кожата ....

    Сауна - Стая в която влизаш с температура над 70*

    Солариума не е вреден а помага ако имаш суха кашлица и тем подобни ... амм аз като ви чета постовете се отчайвам като прочета : 5 лева колкото време искаш ...
    1.На солариум се ходи максимално 2 пъти в седмица иначе кожата ще ви се пресуши
    2.Започва се от кратки процедури 5 минути и като почернеете малко отивате на 10 минути
    3.ходете на вертикален Солариум по възможност в нов фитнес където солариумите са нови и ефективни и не са на 10 години които нищо не правят ... аз съм ходил в младост на солариум който го интересува ще му кажа .. 8 лева е за 10 минути фитнеса е чисто нов солариумите са нови и за 4 пъти ходене станах 'кат мангал '
    4. МНОГО ВАЖНО солариума изсушава кожата и така тя не е мазна и забравяте за пъпки по гърба и лицето понеже солариума не позволява на кожата да се омазнява толкова бързо ...

  10. #10
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    еми пъпките малко се прикриват .. аз преди ходех на солариум близо до хотел хемус .. там цената за 5 мин беше 4 лева....

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    еми пъпките малко се прикриват .. аз преди ходех на солариум близо до хотел хемус .. там цената за 5 мин беше 4 лева....
    аз живея там солариума да не е в 1 фризиорски салон .. боже пази

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си