.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    Asthon_girl
    Guest

    Za ili protiv BG rap-a!

    Za ili protiv BG rap-a??????????????????????????????????Uzkazvaite mnenieto si sega!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    za est! az sam si rapence az slu6am takava muzika. ama ne nqkfi ot roda na mi6o 6amara i takia ...
    a i btw mila temata ne e za tuk
    HardC0re and BDSM forever

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ne sum protiv, neka pravqt 'musika" horata

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    vse mi e edno...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Предпо4итам USA [/i][/b]
    CRAWLING IN MY SKIN
    THESE WOUNDS
    THEY WILL NOT HEAL!
    FEAR IS HOW I FEEL
    CONFUSING WHAT IS REAL!!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Emi az sym za...nali vse pak bg trqa da se razviva E edvali tva shte s stane s rap de ama kakto i da e...da praqt muzika horata pone da se zanimavat s neshto

  7. #7
    Ashton_Girl
    Guest
    Az sum protiv!Tekstovete na pesnite im niama nikakuv smisul,koeto pokazva,4e horata koito gi pi6at niamat ni6to otvutr i niakakvi prejiviavania!I iavno ne znaiat kak da su4etaiat dumite taka,4e da se polu4i ne6to smisleno!!! A za izpulnitelite da ne govorim!Nito moga da gi slu6am nito da gi gledam!samo se praviat na rapurite ot USA i imitirat tiahnite pesni!100 kila imitira 50 cent,a Mi6o gonaria Eminem!!!

  8. #8
    Ashton_Girl
    Guest
    Az sum protiv,za6toto tekstovete na pesnite im niamat nikakuv smisul i sa super prosta6ki,koeto pokazva,4e horata koito gi pi6at sa prazni otvutre i niamt nikakvi prejiviavania!Iavno i ne znaiat kak da su4etavat dumite,taka,4e da se polu4i ne6to smisleno i sviastno!A za izpulnitelite da ne govorim-tiah nito moga da gi slu6am nito da gi gledam!Vseki imitira niakoi koeto mnogo me drazni,a i melodiite gi praviat kato na izpulnitelite ot USA!100 kila imitira 50 cent,a i suzdade pesen kato negovata sas su6toto zaglavie,a Mi6o Lainata imitira Eminem!!!Za t'va 4e vuob6te da ne stava duma za tiah!!!

  9. #9
    хахахахха ха хахахаха а бе кво ви става хора??? сякаш че слънцето ви е напекло мозъците))))))))))))

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Мн0у ясно че съм 3а.То ако спираме всичко в което чужденците са по-добри от нас треа си съсипим половината държава.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  11. #11
    ZA! vse pak slu6am takava muzika..i si me kefi...A Ashton_Girl tva 4e si slu6ala BG rap4e i tam nqma smisal ne zna4i, 4e v celiq rap nqma... a i vav vseki stil ima tekstove v koito nqma mnogo smisal

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    За всичко българско и родно , макар и не толкова качествено

  13. #13
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    ЗА наистина има доста песни , които не са чак толкова смислени,но все пак и безсмислицата е част от човешкия живот,а мен даже си ме кефи!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    SiGuREn suM cHE zA 70% oT HOrATa tUkA bG rAp = SHAMArA I sPENs (zA nqkOI i uStAtA) tAka cHE nqmA kFo dA GovORiM... katO sLUshaTE bG rAp tOgAVa dAvaITE MNEnIE zA bG rap-a oK ?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    За всичко българско и родно , макар и не толкова качествено
    hehe setish !
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ch.city
    Мнения
    141
    Ми... може да се каже.....
    Кефят ме песните на устата ,но другите песни
    и особенно по-старите са направо....

  17. #17
    а то устата страшен рап праи.......

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  18. #18
    Еми има някой добри песни,макар че доста са крадени,ма ся кфо да се прави...Иначе Спенс най-кефи
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Napu6en-Buhal
    SiGuREn suM cHE zA 70% oT HOrATa tUkA bG rAp = SHAMArA I sPENs (zA nqkOI i uStAtA) tAka cHE nqmA kFo dA GovORiM... katO sLUshaTE bG rAp tOgAVa dAvaITE MNEnIE zA bG rap-a oK ?
    аже може би и по-голям процент...
    Ashton_Girl очеВАДно не си слушала истинске бг рап та говориш че в текстовете няма смисъл http://212.104.120.254:5000 качи си това в Уинамп (само с адд юрл става) и виж за какво става дума...препоръчвам го на всички бг рап фенове

  20. #20
    tvyrdo NE

    kak moje horata da nari4at tova muzika, i to rap!!!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    само дрс ме кефят

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Там, на хълма, в лъчисти небеса
    Мнения
    88
    Хмм...ем БГрапа като цяло е имитация на US изпълнителите...поне повечето днешните изпълнители, и затва нещо не ме кефят, щот' нямат и половината от таланта им. Не съм изцяло против българския рап обаче, щот' съм слушал яки песнички, ам не са на мн. известни изпълнители. Ааа...а някой слушал ли е X-team, ейтеа момчета ме радват, ам не толко заради музиката, ам щото са некви весели такива...само че имат няколко убийствени песни, адски смислени и направо ми докосват душата.Само че съм против разни като Шамара, 100кила и тн..А,чух, впрочем, че Шамара щял да ходи в NYC, да ги учи как се прави рап , хах.... Може и погрешно да съм разбрал, ам има да му се смеят...
    Всяко нещо - хубаво или лошо оставя след себе си празнота.Ако е било лошо празнотата се запълва от само себе си, но ако е било хубаво, можеш да я запълниш само с нещо по-добро...
    Ърнест Хемингуей

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    Az sam ZA Bg rapa s dvete race...est navsqkade ima i dobri i lo6i ne6ta...btw ustata vse o6te za rap li se vodi???ludi li ste we hora? toq prai vs a mangizite...kfi sa teq-duet s azis??????i tfa mi bilo rap!!! q se stegnete-bg rap-Nokayt,DRS,Smotan MC,Wosh MC,Sunrise project,X-team i t.n. tfa e rap a men...Spensniata i toi ama ve4e ne etolkova...no ne i USTATA
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    PROTIV estestveno,ne vsichko bylgarsko e tolkova hubavo

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    Цитирай Първоначално написано от pLaMa4eTo
    Az sam ZA Bg rapa s dvete race...est navsqkade ima i dobri i lo6i ne6ta...btw ustata vse o6te za rap li se vodi???ludi li ste we hora? toq prai vs a mangizite...kfi sa teq-duet s azis??????i tfa mi bilo rap!!! q se stegnete-bg rap-Nokayt,DRS,Smotan MC,Wosh MC,Sunrise project,X-team i t.n. tfa e rap a men...Spensniata i toi ama ve4e ne etolkova...no ne i USTATA
    подкреупям

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си