.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    fenkataa
    Guest

    i kakvo stana v kraina smetka s blind^boy i lady_bird ?

    Neznam kolko temi s bezmisleni mneniq se zaklu4iha ama tuka iskam da napi6ete izvoda i kvo stana nakraq s taq misteriozna diva4ka deto 6te6e da se sre6ta s momi4eto/mom4eto/hermafrodita ili neorentiraniq ne 4e ne6to ama stanah zapalena fenka na va6iq sapunen serial basi zaribqfkata

  2. #2
    Guest
    Znachi si mn zle!

  3. #3
    АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
    ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА
    СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Единия си купи два сладоледа, а другия се похвали, че има поне 60 лева заделени настрани.
    Левски шампион але але!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    abre onq den vidqh edno fen-4e na www.teenproblem.net koeto ne e vlizalo v foruma sigurno ot 1-2 godini ... ot pLd e ... kato mu razpravqh za tiq gluposti - ujas ujas ujas !!!! smq se kato pobyrkan - amy lee
    az sum s teb !!!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Пфу! Тъкмо благодарих на Господа, че заключиха онази тема и то... Разочарование пълно!
    fenkataa, `айде включи си каналчето Романтика и си гледкай сериалчета на воля

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    айде пак некви спрели теми за виртуалната любов арееееее СТОП
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    home sweet home
    Мнения
    79
    Хеххехе уж ревахте че ви е писнало от тази история пък гледам пак пуснахте подобна тема.Май и вие не знаете дали ви боли или сърби.Аз лично ми писна да се занимавам с Блайнд Бой.Каквото имах го казах.И как да се срещна с него като малкото лайно не иска, страх го е...да не би случайно да дойде под формата на момиче на срещата АхахахахХАХхахХАхахХАхахХ АХха

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Tfa mi haresa na men li4n0 mi pisna 0t vsqkakfi intrigi, zasht0t0 v t0q f0rum sa glavn0 4 40veka, k0it0 gledam sam0 kfi intrigi da 'za4enat'

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
    ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА
    СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ
    абсолютно на място
    ЕЙ, АЙДЕ НАЙІНАКРАЯ ДА СЕ СПРЕ ТОЗИ БЕЗМИСЛЕН ФЛУУД ЗАКЛЮЧЕТЕ ЩИ*АНАТА ТЕМА
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Нищо!
    Delete!

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Блайнд Бой е момИче.
    Тфа е извода!

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
    ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА
    СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ
    prosto nqma kakvo pove4e da dobavq
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Пак нещо не се разбраха, но бойчо е момиче, което е голям смях

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Т
    Цитирай Първоначално написано от DiVaChkA
    Хеххехе уж ревахте че ви е писнало от тази история пък гледам пак пуснахте подобна тема.Май и вие не знаете дали ви боли или сърби.Аз лично ми писна да се занимавам с Блайнд Бой.Каквото имах го казах.И как да се срещна с него като малкото лайно не иска, страх го е...да не би случайно да дойде под формата на момиче на срещата АхахахахХАХхахХАхахХАхахХ АХха
    Тъпа си ма овца нещо май ти е криво да дойда да ти го изправя...страх ме е да дойда щото те гледам ква си комплексарка да взема като дойда да се стресна те такива горили като теб ги държат в зоологическата градина....аре чиби от тука не си интересна най-много да дойда да те на*** и да си замина кват си ми глупавичка!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    kakvoto i da e stanlo 6te vi kaja samo edno:NE E VA6A RABOTA!!!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете
    tva naprvo me razb i!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от lady_bird
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете
    tva naprvo me razb i!
    Ми така си е бе миличко!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  21. #21
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Kлюч за тематааааа!Това ви е форум бе хора, а не чат ида питате какво е станало с тоя и оня! Може ли да сте толкова глупави!Каквото и да е станало между тях, това си е тяхна работа.Само те имат право да си го обсъждат и да искат помощ от другите, но не и другите да им предлагат помощ!

    Конец
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  22. #22
    Cyberdyne_101
    Guest
    Вижте сега как седят нещата преди ме дразнехте. Сега супер, мупер, дупер, ултра, МЕГА ме дразните Поста на Дивачка е от преди 3 дни. Темата се позабрави, обаче нееее Слепеца трябваше пак да се "изгъзари".... А жена му маже след него. Ух, ама като зема една гьостерица и ва запукам...

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете
    shtoto TI gi pasesh ei za t'va!Ae mlakvaite ve4e 4e zehte da me draznite - daite si na LS aideeee!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете
    shtoto TI gi pasesh ei za t'va!Ae mlakvaite ve4e 4e zehte da me draznite - daite si na LS aideeee!
    Aз ги паса пак ти ги доиш!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    КРАЙ
    КОНЕЦ
    FIN
    END
    FINITOS
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си