.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58

Тема: Imate li nargile

  1. #1
    TiutiuN
    Guest

    Imate li nargile

    imate li nargile i otkude ste si go vzeli? a znaete li kyde ima magazini s takiva i na normalni ceni?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    аз имам наргиле, но моето е от Турция. Предполагам че в "Мухоморка" има щото там има тютюн за наргиле.
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    okolo jenskiq pazar v Sf pri arabeskosite moje6 da nameri6, ina4e as nqmam

  4. #4
    Mi az nqmam, no naposleduk temata za nargileto e dosta aktualna u nas i stana moerno da si oborudvan s tazi... ekstra...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Нямам не ми и трябва!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  6. #6
    dadadadasdj
    Guest
    I az imam moito e ot turciq no ne go izpozlvam samo ukrashenie.V plovdiv znam 4e ima nqkade do 4etvurtak pazara.A v muhomorkata tutun li prodaali to za tva vuni taka kovti bahh toq magazin me goni s mirizmata si ))))) ujasen e

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    [quote="BlinD^BoY"]Нямам не ми и трябва![/quote
    brao pi4,i az s1m na s16toto mnenie

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168

    Giovanni

    Ми и аз нямам ама сега 1 friend има Рожден Ден и ще му вземем 1 наргиле за подарък(така и ние ще намажем) Те хубавите са по 75-80 кинта според мен си струва !
    Lozenec Hills Is Where I Live


  9. #9
    TiutiuN
    Guest
    абе, дечицата, дето сте категорични, че не витрябва.. Тва не е за дрогиране-по-спокойно с изказванията...хахаха

    Ми аз съм виждал в НДК-пасажа има по 48лв, ма са малки Искам голямо, но не съм виждал в БГ!

    Иначе от чужбина си е далавера яка - Либия, Турция тнт...ама.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от TiutiuN
    абе, дечицата, дето сте категорични, че не витрябва.. Тва не е за дрогиране-по-спокойно с изказванията...хахаха

    Ми аз съм виждал в НДК-пасажа има по 48лв, ма са малки Искам голямо, но не съм виждал в БГ!

    Иначе от чужбина си е далавера яка - Либия, Турция тнт...ама.
    МИ....много добре знам за какво се използва просто не изпитвам нужда от него!!! Това исках да напиша
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз нямам (за наще незнам, но лично нямам). МОжеш да си вземеш от някой по-голям магазин (има един такъв в Кз, който е супер огромен и има адски мн работи). Пък незнам дали няма да намери и в магазин за сувенири

  12. #12
    Guest
    nargileto si e lydnicaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  13. #13
    za tiq,koito sa ot sf-ima magazin za nargileta na pazara na ivan vazov.ima sekvi (malki za po 25-30 kinta i golemi do kum 120kinta)ne sum mn sigurna za cenata na golemite,no tiq mani4kite sa dosta evtinki
    Edno momi4e moje da 4aka pravilniq myj, no mejduvremenno tova ne ozna4ava, 4e ne moje da si prekarva dobre vremeto s gre6nite!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    az nqmam, no skoro vidqh v 1 magazin da se prodavat za 32 lv. nqkude
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  15. #15
    И аз съм виждала на НДК и в "мухоморката"

  16. #16
    TiutiuN
    Guest

    nop

    Цитирай Първоначално написано от ^Wild_girl^
    za tiq,koito sa ot sf-ima magazin za nargileta na pazara na ivan vazov.ima sekvi (malki za po 25-30 kinta i golemi do kum 120kinta)ne sum mn sigurna za cenata na golemite,no tiq mani4kite sa dosta evtinki

    къде горе долу на тоз пазар?

  17. #17
    Стефо
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    И аз съм виждала на НДК и в "мухоморката"
    А моеш ли да обясниш къде точно е мухоморката? Аз не за наргиле ама бонг искам да си взема, чувал съм че там продават.

  18. #18
    Guest
    Мм ДА
    даже две.. с4итам 4е всеки уважаващ себе си и ценящ поне малко здравето си пуша4/пафка4 следва да си има, защото е нау4но доказано 4е водният филтър пре4иства канцерогените много пъти по- добре от вси4ки други филтри...

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Аз нямам, но ми е мерак да си взема.

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    mircmax
    Мнения
    194
    Niamam ama e mnooogo qko...! mi navsqkude ima izlez po magazinite i se 6te vidi6 da se prodava. Niakude ot 30 do 80 lv varira cenata
    Всеки ден дарявай поне по една усмивка на хората около теб.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    as nqmam no bih si zel nqkoi den de ina4e sum vijdal i v na tumno nargileta \/

  22. #22
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    az imam nargile(lele kolko e qko da pu6i6 s nargile) podariha mi go ot muhomorkata(golqmata) za rojdenniq mi den.i mai struva6e kum 100 i ne6to

  23. #23
    Не съм имал идея да си купя, но сигурно идеята е добра за подарък, както виждам от поста по-горе.

  24. #24
    az lichno nqmam ama edin sauchenik daje veche sa dvama imat i redovno si gi podpalvame i e super qko e v nashiq grad poneje e po-malak ima malko problem s tiutiuna v smisal nqma golqmo raznoobrazie ama si e ludnica vse pak . Samo che sled kupona na nova godina i razvixrilite se strasti se schupi ednoto nargile i v momenta e na remont

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Имам.От Турция е.Тук има в магазините "На Тъмно".

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си