.

Виж резултатите на анкетата: Имат ли място гостите във форума?

Гласували
27. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Естествено

    8 29,63%
  • НЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 14,81%
  • Имат, но нямат право да се държат така

    15 55,56%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Гениалните изказвания на гостите-За или Против

    Съжелявам ако е имало такава тема но просто вече не издържам
    забележете мненията на толкова толерираните ни гости


    гениално мнение 1

    гениално мнение 2

    гениално мнение 3

    гениално мнение 4

    гениално мнение 5

    гениално мнение 6


    има още хиляди такива неща. Не смятам че това е редно. Предлагам по някакъФ начин да се спре това писнае на глупости от страна на гостите. Защо вобще има такива? Не е толкова труднио да се регнеш. Има много редовни гости но според мен тези глупости не бива да се толелират. Просто това е върха - някъф влиза понеже знае че никой не може да разбере кой е и почва да псува наред СУПЕР
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Mnoo si prava Devil4e nz kvo im stava nateq hora,ama e typo tva det pratq...na4i az li4no nqmamm protiv tqh,ama ne mislq 4etva e na4ina o koito trq da se dyrjat typo e prosto

  3. #3
    И аз мисля,че гости не трябва да пишат....но...уви..

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    men mnogo me draznqt gostite.a tezi "genialni mneniq" koito pro4etoh nikak ne mi stanaha priqtni .e ponqkoga ima dobri mneniica ot gostite no te sa po malko ot tapotiite im.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    тря се забрани гости те да пишат...нз как ,но в един форум може да пишеш само ,ако си регнат
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    ami spored men e hubavo 4e v tozi forum moje da se vliza kato gost,zashtoto ponqkoga nqkoi iska da zadade vupros i nqma nujda samo za tova da se regva!No mneniqta na gostite sa tragi4ni!!!Moje bi ako se zabrani gostite da pishat shte e po-dobre togava nqma da nalaga da 4etem nqkakvi absolutni gluposti....koito ponqkoga izobshto ne znam za kakvo gi pishat!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  7. #7
    Cyberdyne_101
    Guest
    Не можете да откажете на хората правото на анонимност

  8. #8
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Такааа...Гостите са просто минувачи, но има мн гости, които са давали мн добри мнения.Аз не съм против гостите.Аз самият съм бил гост тук известно време преди да се регна.Не мисля, че имаме право да лишаваме останалите хора от възможността да споделят с нас или да разменят опит.Идеята ми се струва глупава (нищо лично)

    Конец
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Не можете да откажете на хората правото на анонимност
    Напълно точно изказване!
    А пък и тези Гости могат да псуват и след като се регнат, ако са решили и отделили време за да вършат глупостите си на свобода, една регистрация отнемаща няма и 1мин. не мисля, че ще ги спре!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ima otvratitelni mneniq i na hora, koito ne sa gosti, a sa registrirani...!!!
    ne vjdam kYf ti e zora sre6tu gostite...
    ako tazi tema q be6e pusnal gost otnostno mneniq na registrirani potrebiteli sigurno 6tqhte da mu sko4ite...
    svoboda na slovoto i za gostite !!! wink:
    we'll die alone like a stone ^^

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    аве кой , квото иска да прави , голяма работа че някой се изцепил нещо ... на мен не ми пука !

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Не можете да откажете на хората правото на анонимност
    Съгласна съм! И освен това, до колкото знам, май може да се банне направо IP-то, което ще рече, че и такива простаци, дето не се регват, само защото искат да напсуват някой, не са застраховани от бан. Ако греша, нека някой да обясни каква е истината.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Не можете да откажете на хората правото на анонимност
    Съгласна съм! И освен това, до колкото знам, май може да се банне направо IP-то, което ще рече, че и такива простаци, дето не се регват, само защото искат да напсуват някой, не са застраховани от бан. Ако греша, нека някой да обясни каква е истината.
    Мм знаеш ли,че бананването по IP не е добра идея.И казвам защо:
    Моя нет доставчик е малък..IP -то е общо.И ако бананат мен или някой "гост" следователно бананват цялата мрежа.И примерно 70 човека,"членове"на моя доставчик не могат да влизат зарди един глупав гост

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Neznam zashto da se zabrani dostypa na gosti... Ima i regnati potrebiteli koito sa malko po-typi i ot gostite ama nikoi nishto ne im kazva nali?!

  15. #15
    Извинявайте,ама това е лишено от какъвто и да е смисъл!
    Първо за едно мнение защо човек да трябва да се регистрира?!Знаете ли колко много ще има,които ще влизат,ще се регистрарат,ще пост-нат едно мнение и после няма сигурно никога да влязат.
    Второ даже и да се регистрира въпросния човек с ник mn_sym_gotin и какво?Все едно ще го видите или нещо такова.Ще имате само 1 ник ,към който ще можете да се обръщате с някакво име и най много да има картинка,която да си гледате!
    Освен това ,ако има обиждащи гости или юзъри,работата на модераторите е да трият тези мнения без значние какъв ти е статуса,нали?
    А и не всички гости пишат само обиди!
    Аз самата около 3-4 години бях гост в тоя сайт,но се рег-нах,защото така ми се преиска.Не че съм пускала най-стойностните мнения,но не мисля,че съм обиждала някой!
    Когато почувстваш нужда да критикуваш,си спомни,че не всички хора на този свят са имали предимствата,които ти си имал.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Spored men gostite trqbva da gi ostavim...a dori da pi6at gluposti prosto nqma da im obry6tame vnimanie vs pak...az sy6to sym bila gost...a i ima hora koito umi6leno izlizat ot registraciqta si i zadarvat taka vyprostite si....

  17. #17
    ''Абе аре някой да ми каже как се казва таз прическа с която фешъните ходят дето е като опашка отзад на врата ама не е точно опашка нали се сещате ''
    ************************************************** ***Mislq 4e i tova izkazvane zaslujava da e vav 4elnata desqtka!no kato cqlo nqmam ni6to protiv tqh tui kato i az do skoro bqh samo gost vupreki 4e ot 6 mes redovno vlizam tuk!to e do vaspitanie i do 4ovek!ako si si prost ni6to ne moje da te spre!



    LOVE IS LIKE WAR!EASY TO START,HARD TO END,IMPOSSIBLE TO FORGET!

  18. #18
    И за мен идеята е глупава!Cyberdyne_101 е мн прав...А пък и нз да ли сте забелязали,но доста малко регистрирани потребители искат съвети в "Любов",примерно => Доста хора предпочитат да запазят анонимността си,когато се нуждаят от съвет или помощ!И това е в тяхно право И да-едно регване няма да реши проблема с безмислените постове,както каза Desert rose... Вярно е,че има много плиткоумни гости,но има и много,които целят да помогнат на някого.Пример-кучка,тя дава много по-смислени мнения от регистрирани useri с по 1000-2000 мнения и въприки това предпочита де влиза като гост!
    Идеята не ми харесва!
    I'm sorry for the times that I made you scream
    For the times that I killed your dreams
    For the times that I made you cry
    For the times that I told you lies...
    It's too bad, but that's me!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami mnogo qsno, 4e ako re6a da pi6a kato gost(enka) 6te si pi6a taka...
    i az sym pisala anonimno v tuk tam nqkolko temi...
    prosto ne mi se iska nqkoi, koito me poznava... s nickyt mi da si misli kakvo li ne za men...
    vse o6te horata imat pravo, kakto da se izkazvat otrkrito... taka i anonimno... prosto ste golemi lubopitkovci i iskate koi kakvi dertove ima...
    e za t'va toq forum ne vyrvi...si4ko jivo gleda da si prekara sku4noto i svobooodno vreme tuk, a ne da pomaga primerno.
    nqma da mi e veselko, ako brat mi primerno vidi nqkoi moi post otnostno sex
    sys sy6tiq uspeh mojete da poiksate adres, egn i snimka (zaduljitelno) na gostite... da nqma skrito pokrito... ...pfff... pak neam dumi
    we'll die alone like a stone ^^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си