.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575

    awe suvsem slu4aino...

    ...si razglejdah profila i zabelqzah,4e mi nqma okolo 200 mneniq!!! bqha mi okolo 650,a sega izvednuj sa 440 gore-dolu!moje li nqkoi da obqsni za6to-prosto ne mi qsno!

  2. #2
    Cyberdyne_101
    Guest
    Щото, моме, ги няма едни култови теми, в които сигурно си писала Та, за туй ти липсват.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Щото, моме, ги няма едни култови теми, в които сигурно си писала Та, за туй ти липсват.
    sano,mersi,prosto iskah da znam,za6toto mnogo se u4udih,a tva do sega ne mi se be6e slu4valo nikoga!

  4. #4
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Значи темата е вече за ключ, а?
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  5. #5
    ми тедо беше пуснал тема за мненията му и алекс/ъъъ май той го каза.... не помня /, че са изтрили няколко флууд теми
    а доколкото си спомням ти се скъсваше да пишеш в тях

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    ми тедо беше пуснал тема за мненията му и алекс/ъъъ май той го каза.... не помня /, че са изтрили няколко флууд теми
    а доколкото си спомням ти се скъсваше да пишеш в тях
    da,za6toto to4no tezi temi bqh nai-interenite

  7. #7
    Cyberdyne_101
    Guest
    ХА ХА ХА
    И защо след като ти бе отговорено ти реши да постваш безмислени мнения ?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    едва ли беше т5олкова трудно да погледнеш няма и 5 теми надолу и да видиш темата на тедо
    абе както и да е
    П.П. няма да казвам нищо за тези "теми", защото всички вече знаят мнението ми
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  9. #9
    интересно, няа що! събрали сте се 5 човека да чатите ф някфа тема... има си и мирк, има си и лс за тая раута
    бду, марти, НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, но ти редовно обръщаше темата на "кажете нещо за себе си" или "кажете нещо за мартин"

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188

    Re: awe suvsem slu4aino...

    Цитирай Първоначално написано от lady_bird
    ...si razglejdah profila i zabelqzah,4e mi nqma okolo 200 mneniq!!! bqha mi okolo 650,a sega izvednuj sa 440 gore-dolu!moje li nqkoi da obqsni za6to-prosto ne mi qsno!
    брех , ко ши праим ся ?!
    ай давай на ново яко флуд , да си наваксаш изгубените мнения ... пфуу езък!толкоз флуд на вятъра , ся сичко на ново

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    И ти к'во..всеки ден си следиш мненията иа ко липсва нещо..к'во прайш? Май гледаш да си ги наваксваш

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    интересно, няа що! събрали сте се 5 човека да чатите ф някфа тема... има си и мирк, има си и лс за тая раута
    бду, марти, НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, но ти редовно обръщаше темата на "кажете нещо за себе си" или "кажете нещо за мартин"
    znam,4e ne e zaqjdane,spoko,prosto iskah da znam.tva e.ina4e az sun si malko tupi4ka po priroda (lele,ebati samopriznaniqto),no v kraina smetka zagrqh!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си