.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Gost
    Guest

    Moderated by ^npocTo^a3^f^: Защо още не ми е дошло?

    Na 14 godini sum i sum mommi4e, a oshte ne mi e doshlo!Vuzmojno li e da imam nqkakuv problem s razvitieto i kakva moje da e pri4inata d a ne mi e doshlo oshte?
    Predvaritelno Vi blagodarq

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    po princip bi trqbvalo da ti doide na 12-13 no ne trqbva mnogo mnogo da se pritesnqvash zashtoto ima i momi4eta na koito ima idva na 15-16 4uvala sam 4e ot 8 do 16 godishna vazrast moje da ti doide.no ako tova se slu4i predi ili sled tezi godini togava nai veroqtno ima nqkakav problem
    tai 4e-spox.ima vreme(o6te dve godini)

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    nikakuv problem nqma6, absolutno normalno e, ne burzai tolkova za kakvo ti e toq cikul, vseki mesec, gadoriika si e

  4. #4
    кучка
    Guest
    на мен на 14 ми дойде

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Еми зависи до колко си развита
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  6. #6
    Guest
    spoko i az sam na tolkova i mi diode юни .6te ti doide ne se pritesniavai.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    смята се приблизително 2 години след началото на развиването на гърдите. при мен така и стана
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  8. #8
    Абе при всеки си е индивидуално,както може би знаеш :P Това,че на някои твои приятелки им е дошло,а на теб не нищо не означава!Нормално си е! Както е4о каза не е особено приятно,така че се радвай,че това ще те сполети малко по-късно.
    I'm sorry for the times that I made you scream
    For the times that I killed your dreams
    For the times that I made you cry
    For the times that I told you lies...
    It's too bad, but that's me!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    Nqma nikakyv porblem.Ima momicheta na koito im idva na 11 a na drugi i idva chak 16-17.Tyi che ne se pritesnqvai.Prosto nqma ot kakvo da se pritesnqvash
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  10. #10
    Не се притеснявай на братовчедка ми й дойде на 15, вярвай ми колкото по-късно ти дойде толкова по-добре, после хиляди пъти 6те искаш да не ти е идвало

    Попитай майка си кога й е дошло, защото в повечето случаи има някакъв вид наследственост и ако на майка ти е дошло на 16 напр, теб може да ти дойде +/-1година.
    От деня, в който се раждаме Смъртта започва да обмисля края ни.Тя ни преследва....


  11. #11
    Повече от фен Аватара на SunnyWinter
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    385
    Абсолютно нормално си е, радвай се, че по-късно ще те сполети. Различно е за всеки човек. На мен например, ми дойде за пръв път на 12, а на една приятелка й дойде още на 8 и половина.

  12. #12
    Питай майка си или по-доляма сестра ако имаш на колко им е дошло.. обикновено става по същото време.. до 16 може да не ти дойде... ако на 16-17 не ди е дошло още може да отидеш на лекар, но 100% няма да я докараш до там...

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Гледайте, преди да шракнете Прати!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си