.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33

Тема: SMG ili NPMG

  1. #1
    obarkana sedmoklasni4ka
    Guest

    SMG ili NPMG

    hora daite saVET :koe u4ili6te e po -dobro SMG ili NPMG za6toto ne moga da re6a v koe ot dvete iskam da u4a ,a rezultatite ot izpitite mi sa otli4ni i moga da vliaza i v dvete gimnazii.kak mislite koe ot dvete dava po-dobra podgotovka?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    NPMG
    estestveno mn e dobro
    но там трябват други изпити
    кажи ти какво искаш там
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    men puk SMG po me radva ot NPMG,no NPMG go vodqt za
    po dobroto daskalo,a i brat mi izbra NPMG pred SMG i be6e mnogo dovolen ot u4ili6teto.. taka4e mai
    se naso4i kum NPMG,ama za NPMG ima vutre6ni izpiti..koito mai sa skoro
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    ъъъъъ аз съм за НПМГ
    щото там си е бая добро :P

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i 2te sa dobri

  6. #6
    еми аз съм малко пристрасна 6тото у4а в НПМГ. еми аз сигурно 6тото у4а в ХПМГ и 6тото СМГ се води конкуренция (вярно 4е само по математика де ама..), та съм си за НПМГ. ако твърдо си ре6ила да е някое от двете то според мен треа да е НПМГ. нзн къф профил иска6 (предполагам математика), но зна4и в НПМГ не отри4ам бая се у4и, нарао немам думи, то и в СМГ е така де, ма поне в НПМГ съм сигурна 4е има доста пе4ени "хора "(да поясня слагам го в кави4ки 6тото ние не сме хора ние сме некфа нова раса-непемегеици ), а и съм 4увала(да не обидя някой само съм 4увала нзн дали е така), 4е в СМГ леко зомбясва6 и стаа6 убар4е(или поне пове4ето), пак казвам 4е не съм сигурна 4е е така, ма съм си за НПМГ, верно 4е му се жика "Не Прави Мойта Гре6ка" или "Национален Приют за Малолетни гангстери", ма се пак..офф аве и аз нзн ако има6 въпроси питай бтв надявам се да си изкарала изпита по математика на 30-ти


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  7. #7
    Guest
    da iskarah go ,a i imam ocenka ot olimpiada po matematika i moga da ne darja vtori izpit za profil matematika

  8. #8
    e 4estitutka mila moje se vidim na 15 septemvri
    ako est u4i6 tam de


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  9. #9
    Guest
    Аз бих избрала СМГ. За мен това е най-доброто училище

  10. #10
    Guest
    NPMG!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    И аз мисля, че НПМГ наистина е по-добро.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    И аз мисля, че НПМГ наистина е по-добро.
    podkrepqm

  13. #13
    NPMG estestveno!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    I live in dream....
    Мнения
    1 906
    недей да влизаш в СМГ...ти пък кви училища си избрала...НПМГ е мн по добре...един приятел направи грешката да влезе в смг и сега мн съжалява...ние само се ебаваме с смг..щото там хората са някви ужасни и пускат мн яки лафчета...и някой като каже нещо много тъпо или направи нещо много тъпо казваме..''ооо смг...''...или ''яко семегарско...''...ти каквото искаш прави..аз никога не бих влязла да уча там..
    Образът на милото дете,нявга озарило моя праг,в спомена възкръсва-чист и драг-и скръбта расте, расте, расте...
    Винаги ще те помним,мила Ани!

  15. #15
    SKAnarhiq
    Guest

    lud li si

    Awe mnoo ste zlw! SMG rules! Verno 4e ima qko glupaci(tip gazari) ma ina4e tam sa nai golemite iztreshtqlki!! Kvo vi puka kade se y4i pove4e?? Alkohol da se lee, a povqrvaite mi ....za 4 godini y4ene tam iztreshtqh pove4e ot vsi4ki v NPMG vzeti zaedno! MAtematikata sha spasi sveta...SMG spasqva vsi4ki ostanali!

  16. #16
    Guest
    НПМГ е мн по добро училище

  17. #17
    Guest
    Az pak 6e ti kaja 4e i SMG i NPMG gi opukahme na nacialnoto tyi 4e ako naistina si re6ila da se gyr4i6 sys zada4i ela v PMG-Bourgas.

  18. #18
    Guest
    e ne 4e az ne6to napraih na sastezanieto ama kakto i da e

  19. #19
    Guest
    NPMG Opredeleno!!!Ako iska6 da izleze6 ot daskalo kato poburkan matematik,ot koito ni6to drugo ne stava izberi smg, no ....
    NPMG e nai-dobroto prejivqvane za vseki u4enik, a i koi e po - dobur na olimpiadite? - NPMG, otnovo, i to vuv vsi4ki oblasti.
    IZBERI NPMG!!!!!

  20. #20
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    NPMG много ясно,че е по-доброто училище

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    423
    В СМГ-то има адски яки пичове. НПМГ-то е тъпо даскало, там са големи тъпанари.

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    NPMG Opredeleno!!!Ako iska6 da izleze6 ot daskalo kato poburkan matematik,ot koito ni6to drugo ne stava izberi smg, no ....
    NPMG e nai-dobroto prejivqvane za vseki u4enik, a i koi e po - dobur na olimpiadite? - NPMG, otnovo, i to vuv vsi4ki oblasti.
    IZBERI NPMG!!!!!
    НПМГ-то са сдухльовци. А за лудите математици не ми говори. Могат да са луди, но поне разбират от математика, за разлика от сдухльовците от НПМГ-то.


  22. #22
    Guest

    Re: SMG ili NPMG

    Цитирай Първоначално написано от obarkana sedmoklasni4ka
    hora daite saVET :koe u4ili6te e po -dobro SMG ili NPMG za6toto ne moga da re6a v koe ot dvete iskam da u4a ,a rezultatite ot izpitite mi sa otli4ni i moga da vliaza i v dvete gimnazii.kak mislite koe ot dvete dava po-dobra podgotovka?
    За мене и двете са зле Но принципно НПМГ ми се вижда по-добре,но както казаха е с отделни изпити....а и се замисли,защото между двете има разлика! СМГ е математическа гимназия,а НПМГ дава и други възможности....

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Somwhere where I'll be happy
    Мнения
    328
    Kaто ходя по матем. състезания много по-често мога да чуя СМГ откокото НПМГ. Правете си изводите, ако ви трябва сеиозна подготовка по матем. къде искате да влезете...

  24. #24
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от Estranged
    В СМГ-то има адски яки пичове. НПМГ-то е тъпо даскало, там са големи тъпанари.

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    NPMG Opredeleno!!!Ako iska6 da izleze6 ot daskalo kato poburkan matematik,ot koito ni6to drugo ne stava izberi smg, no ....
    NPMG e nai-dobroto prejivqvane za vseki u4enik, a i koi e po - dobur na olimpiadite? - NPMG, otnovo, i to vuv vsi4ki oblasti.
    IZBERI NPMG!!!!!
    НПМГ-то са сдухльовци. А за лудите математици не ми говори. Могат да са луди, но поне разбират от математика, за разлика от сдухльовците от НПМГ-то.
    Само не ми говори,аз съм в математическа паралелка,но в нито едно от двете училища и едно момче реши да ходи в СМГ и там го осраха тотално,там са толкова зле,че няма накъде сега е станал много по слаб математик отколкото преди,когато беше в наща паралелка,тогава ни беше един от най-добрите а сега е гола-вода

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    спроред мен НПМГ...просто самото образование там е по-добро (лично мое мнение)

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си