.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Ebahti oligufrenite!!!!!!!

    zabelejete kakvi izrodi ima po toq svqt! ot pove4e prosto nqma smisal!

  2. #2
    otvratitelno e..

    UsmiHvai Se DoRi k0gaTo Ti e TyJno, ZasHtoTo Nik0gA nE zNaeSh k0i sHte Se VliUbi v uSmivKaTa Ti!

  3. #3
    Sesana
    Guest
    Тебе май хич те няма а? Има и такива хора ама какво да ги показваме по снимките и да си се възмущамаве ли? Баси и парчето дето си! Ако някой ден детето ти е едно от тях пак ли ще го показваш а?

  4. #4
    Guest
    Пс: Има монтажи сред снимките.

  5. #5
    абсолютно съм съгласна със Sesana.
    момиче, не се подигравай, защото не знаеш какво може да те сполети в бъдеще...а и се съмнявам, че ти си идеалният човек, на който му е позволено да съди другите.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    I t`va istinski hora li sa?Ner mi se vqrva.Ama nqma smisyl da im se podigravame.Ima vsqkakvi hora
    P.P.Sry che pisha na latinica no nqma kirilica skapaniq komputyr
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  7. #7
    Не рабирам смисъла на темата... както има красиви хора така има и грозни. Въпреки че не я обичам тая дума...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    вярно е, че има и монтажи, но като са
    грозни, какво, да се гръмнат ли?
    ами ако ти беше от тях, умнице??
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    LoGi4n0.......TaM Na LuNaTa
    Мнения
    68
    Abe vie ste ebahti horata!Kfo nalazihte momi4eto?!Ako i vie ste takiva izvinqvaite!Tfa e forum seki pi6e i komentira kfot si iska,tq nito im se podigrava nito ni6to!Ebati horata ste!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от m0onRunnEr
    Abe vie ste ebahti horata!Kfo nalazihte momi4eto?!Ako i vie ste takiva izvinqvaite!Tfa e forum seki pi6e i komentira kfot si iska,tq nito im se podigrava nito ni6to!Ebati horata ste!
    точно така, това е форум и всеки може да си коментира квото си иска, а ние това и правим. теб какво те бърка?
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от m0onRunnEr
    Abe vie ste ebahti horata!Kfo nalazihte momi4eto?!Ako i vie ste takiva izvinqvaite!Tfa e forum seki pi6e i komentira kfot si iska,tq nito im se podigrava nito ni6to!Ebati horata ste!
    точно така, това е форум и всеки може да си коментира квото си иска, а ние това и правим. теб какво те бърка?
    mi kato ne ti haresva temata za6to pi6e6?nqma smisal da sporime!

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Sssssexy{P}Baby
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от m0onRunnEr
    Abe vie ste ebahti horata!Kfo nalazihte momi4eto?!Ako i vie ste takiva izvinqvaite!Tfa e forum seki pi6e i komentira kfot si iska,tq nito im se podigrava nito ni6to!Ebati horata ste!
    точно така, това е форум и всеки може да си коментира квото си иска, а ние това и правим. теб какво те бърка?
    mi kato ne ti haresva temata za6to pi6e6?nqma smisal da sporime!
    пиша, защото ми е интересно да разбера какво би направила ако беше на тяхно място?
    много е лесно да се подиграваш, без да си го изпитал на собствения си гръб....
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  13. #13
    Guest
    БАСИ ЯКИТЕ СНИМКИ!

  14. #14
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    наистина,не са много лицеприятни,но по света има всякакви хора и аз лично не бих ги съдила или им се подигравала за външността!Защото все пак красотата на един човек е в неговия характер и душа,а не само във външния вид!

  15. #15
    ИИИУУУУ....ОНАЯ ДЕБЕЛАНА Е.......
    Силата на жените се определя от слабите места на мъжете.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    vijdala sum i kude kude po zle horica

  17. #17
    parvo az ne im se podigravam!vtoro nqkoi ot snimkite sa kolaji!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Мисля,че почти всички или направо всички са колажи....
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Мoнтаж!!!! Не могат да съществуват такива изроди
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си