.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376

    S CIKUL NA MORE ! <SAMO ZA MOMI4ETA !!!!>

    Imam edin vupros kum vas momi4eta ! .Ako po vreme na menstruaciata si ste na more kak mojesh da vlizash vuv vidata ,i ako izobshto mojesh ,trqbva li da se izpolzvat tamtoni ? ili mojebi nqkakvi prevruski li4no vie koe bihte predpo4eli i za6to ??? :P

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    napravih edinpat tazi gre6ka i pove4e NIKOGA!bqh nerazpolojena i otidah na plaj to ot slanceto vse da mi stava edno 6tipe6to takova kato vlqzah v vodata savsem!tolkova 6tipe6e i pare6e 4e si vzeh ne6tata i sam bqgala do kvartirata s salzi na o4i za da si vzema du6 kolkoto moje po skoro!nedei da probva6 ujasno e!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    и аз съм ходила , само че бях с тънка превръзка (от тея ежедневните) и влизах във водата само до бедрата , щото щеше да се получи кофти.Освен това на бургаските плажове има Еко тоалетни и там си смених превръзката.
    Абе не е много удобно ама особенно в морски град , лятото в цикъл ти се иска малко моренце

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Emi mila trqbva da si s tampon zadyljitelno osven tova se nablyskai sys solidni koli4estva vitamin C za da ne ti e silno...i vse pak ne prekalqvai s plaja

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    PO-dobre si iz4akai da ti sv1r6i toi plaja nqma da izgqba.Se pak za ednata banq da riskuva6 da stane fal.. mai ne si struva.Hodih az vedn1j taka ma si sedqh po edni k1si ga6teta na pqsaka i samo malko krakata si mokrih.

  6. #6
    mail.ru
    Guest
    Абе само за моми4ета...Айде чуйте и 1 момче...
    Една приятелка беше така едно време - значи взимаш си 2 бански костюма и с превръзка - къпеш си се квот искаш и ходиш в някоя тоалетна и се преобличаш с другия - сух и чист. Следващия път като влизаш сменяш пак с първия, който е изсъхнал вече...Тва е..

  7. #7
    аа каде е възможността от възпаление
    яя кротувайте и изчакаите да мине пак тогава се
    къпете колкото искате

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    u gouemoto selo...
    Мнения
    88
    Abe az na minaloto more biah v cikul i mi doide edin den predi tragvaneto.mnogo gadno!!!pii vitamin C v industrialni koli4estva.az li4no v butilka ot 500ml raztvariah 2 tabletki vitamin C.sled izvestno vreme spira da te4e ama na drugia den prodaljava.taka 4e planivai si moreto sled kato ti priklu4i menstruaciata.
    Don`t argue with an idiot-he drags you to his level and beats you with experience

  9. #9
    Ne go pravi!nehigieni4no=>opasno e!vse pak v moreto se kupqt sqkfi hora i ne e tolkova 4isto, pazi se da ne hvane6 ne6to
    4ovek trqbva da bude dostatu4no golqm,za da priznae gre6kite si,dostatu4no umen,za da spe4eli ot tqh,i dostatu4no silen,za da gi popravi!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    Цитирай Първоначално написано от ^FaiNt^F
    Emi mila trqbva da si s tampon zadyljitelno osven tova se nablyskai sys solidni koli4estva vitamin C za da ne ti e silno...i vse pak ne prekalqvai s plaja

    Ok,tampon saglasna sam No toq skapan tampon moje(ili pone taka sam chuvala)da i otneme devstvenosta,i posle kvo...are molq ti se...
    Osven ako NE SI devstvena togava mojesh da gi izpolzvash na svoboda

  11. #11
    Ok,tampon saglasna sam No toq skapan tampon moje(ili pone taka sam chuvala)da i otneme devstvenosta,i posle kvo...are molq ti se...
    Osven ako NE SI devstvena togava mojesh da gi izpolzvash na svoboda
    И девствени жени могат да си слагат тампон само, че е малко по трудно !!!
    Но все пак не трябва да се прекалява с тампоните и зависи в коя част от цикъла си: начало край среда.

  12. #12
    Има си тампони за девствени момичета. Трябва да внимаваш с поставянето. Но палж и цикъл е ужасна комбинация. Постоянно се тревожиш да не протече, можеш да лепеш 1001 възпаления. Я си изчакай
    С бебе Иван - 13.10.2004г.
    Таралежът е птица упорита-
    без да го ритнеш не излита!

  13. #13
    Cursed_f
    Guest
    Az sam devstvena i polzvam pampon Kakto ve4e napisaha pii vitamin C

  14. #14
    Mr.Mo4uk
    Guest
    Emi vlizai sas cikala v moreto ama ako ima akuli,shte te nadushat i s teb e svursheno!Zatva nedei da hodish na plaj ako ne akuli to vse nqkoi drug shte ti se lepne!

  15. #15
    Ako izpolzva6 tamponi nqma da ima problem!

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    значи кофти тръпка. Пий витамин Це или ако имаш възможност отложи морето. и още нещо ще ти кажа ако ще се къпеш с тампон (все пак водата в морето не е от най чистите води) това не е най удачното защото може да лепнеш някоя инфекция , щото тоя тампон остава вътре в теб и ме разбра какво исках да кажа... е тва е
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Прочетох всичките мнения!И някой беше писал че тампоните не били за девствени!Тампоните могат да се използват от всички независимо възрастта!Другото което е,че девствените тампона се поставя по-трудно-това са пълни глупости!
    Значи ако найстина на някой му се случи да бъде със цикъл на море,както от няколко години на мен ми се случва,да използва тампон!Значи мн. хора използват тампони във морето!Но разбирасе след всяко къпане във морето е задължително тампона да се сменя!

    От личен опит

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    Прочетох всичките мнения!И някой беше писал че тампоните не били за девствени!Тампоните могат да се използват от всички независимо възрастта!Другото което е,че девствените тампона се поставя по-трудно-това са пълни глупости!
    Значи ако найстина на някой му се случи да бъде със цикъл на море,както от няколко години на мен ми се случва,да използва тампон!Значи мн. хора използват тампони във морето!Но разбирасе след всяко къпане във морето е задължително тампона да се сменя!

    От личен опит

    това исках да кажа и аз
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  19. #19
    BE s tamponi si e nay dobre ..
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    Прочетох всичките мнения!И някой беше писал че тампоните не били за девствени!Тампоните могат да се използват от всички независимо възрастта!Другото което е,че девствените тампона се поставя по-трудно-това са пълни глупости!
    Значи ако найстина на някой му се случи да бъде със цикъл на море,както от няколко години на мен ми се случва,да използва тампон!Значи мн. хора използват тампони във морето!Но разбирасе след всяко къпане във морето е задължително тампона да се сменя!

    От личен опит
    еми ок, аз освен в лъскавите курорти като златните и т.н. не знам по плажовете къде има тоалетни за да си смениш тампона, па камо ли да си измиеш ръцете преди тфа (все пак плажовете са много мръсни а половината ти пръст влиза с тампона).
    а това че тампона се поставя по трудно е вярно, от личен опит го знам, доста болки изпитвах всеки път докато го натикам, па като го изваждах да не говорим. бе мъка си е тфа цикъла....
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Наистина с тампон сигурно ще е най-чисто. А след къпане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се сменя! Обаче едва ли тампона ще е пречката. По-скоро да не ти прилошее нещо А има едни тампони, които си имат там една джиджавка дето с нея напъхваш навътре и не е нужно с пръстче. Обаче не мога да се сетя за марката(само знам, че не са О.В.). Ако някой се сеща да каже.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    Наистина с тампон сигурно ще е най-чисто. А след къпане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се сменя! Обаче едва ли тампона ще е пречката. По-скоро да не ти прилошее нещо А има едни тампони, които си имат там една джиджавка дето с нея напъхваш навътре и не е нужно с пръстче. Обаче не мога да се сетя за марката(само знам, че не са О.В.). Ако някой се сеща да каже.
    tampax compak пак е гнусно ... с мръсни ръце.... пфу..
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  23. #23
    Guest
    Abe slagash tampon i otivash na plaj A tva s vitamin C-to izobshto ne e hubavo!!! Syshto i vlizanaeto vyv vodata. Ot studenata voda teche poveche ... A i e mnogo mrysno, a i pomisli za tezi okolo teb vyv vodata ne e priqtno ako neshto ti poteche Nai 0 dobre si mokri krachkata i samo se pechi tva e Priqtno izkarvane

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    off na more s cikal - ujasno e! i s tamponi e gadno minalata godina predi da otida na more osuznah 4e PREZ CQLOTO FREME 6e buda f menzis i otidoh na ginekolog i toi mi predpisa edni hap4eta koito gi pie6 kato trqq ti doide...pie6 pie6...i kato spre6 - ti idfa cikala! osfen tui teq hap4eta regulirat mese4niq cikul...i s pomo6ta im menzisa stafa po-redofen! oba4e zabrafih kak se kazfat hap4etata no ako pitate aptekarka - 6e fi kaje

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Еми мен досега не ми е идвало, докато съм била на морето, но сестра ми й дойде и ходе6е с превръзка и къси панталонки и влизаше донякъде в морето. Но от една семейна приятелка знам че тя е изкрвала цяло море в цикъл с тампони...
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си