.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Нещо с белите дробове предполагам

    Ами ще започна с това че като бебе съм била болна от бронхална асма. 5 години бях на "Кетотифен" и "Салботамол" (май така бяха сори ако греша, но бях малка а и беше отдавна). Била съм много зле щото още като съм се родила съм го имала (предполагам е е по наследство ако може де щото и майка ми го има) и съм щяла да се задуша. Иначе пристъпи досега освен веднъж не съм имала. От 8 месеца пуша, но пуша бяло виктори по минимум 1 кутия на ден. Преди месерц ги бях спряла за 4 седмица (за да си докажа че не съм пристрастена) после пак ги почнах за кеф. Седмица 2 преди да ги спра МАЙ получих пристъп. Незнам дали е това защото от осъзнатите си години не съм получавала. Беше се едно нещо ме притиска в гърлото и към половин минута не можех да дишам. Не му обърнах на тва голямо внимание.Но днес докато идвах към вкъщи (на 1 километър е от баба а по принцип аз цял младост секи ден обикалям пеша) ме заболя от дясната страна на гръдния кош, под гърдите и едва дишах. През носа вообще не усещах въздуха и се задушавах, а през устата като дишах ме болеше много там. Даже ми се замая главата и леко ми се размаза погледа. Та искам да ви питам дали може да е нещо сериозно защото наистина почти бях почнала да се задушавам.
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  2. #2
    продължавай с цигарките не се знае къде ще се кютнеш. Ами спри ги така ще е най добре щом усещаш такива симптоми.


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Ами мила как да не ти се ядоса човек?!!!! Сама си си дала отговора!!!! Спирай ги тъпите цигари преди нещо сериозно да ти се е случило (не че тези неща не са сериозни де). Да имаш такова заболяване и да си пушиш най-спокойно е абсолютна проява на нехайство спрямо теб самата и здравето ти. Разбери, че не си го намерила на пътя и трябва да се пазиш!!! Задължително оставяй цигарите!!!!!
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  4. #4
    Ako ne moje6 da spre6 cigarite,pone gi namali malko.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Започвай с твърдите наркотици, та да може да си прекараш добре и малкото ти оставащ живот.

  6. #6
    Pretty much горното мнение, да. По рождение с дихателни проблеми (а предполагам и с други), пуши си по минимум една кутия на ден за кеф (лол, точно за кеф ще да е, никаква пристрастеност няма тук) и се чуди че се чувства зле.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Абе вие двамата над мен, луди ли сте да коментирате тема от 2005г?

  8. #8
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Една минута мълчание освен

  9. #9
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    В такъв слу4ай не пуши

  10. #10
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Бог да я прости, 8 години по-късно +

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си