.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Чудя се това ниско кръвно ли е?

    Значи много често като седя,лежа или нешто такова и като се изправя ми се завива свят за няколко сек. и дали знаете колко е нормалното кръвно за 15 год
    Знам че не сте лекари но все пак исках да попитам а ако и на някои друг му се случва да сподели

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    ooo na mene 4esto mi se slu4va taka a az sym s nisko kryvno, daje vednyj pripadnah....taka 4e misla 4e i pri tebe e taka...a ako 4uvstva6 4sto i otpadnalost ili synlivost sy6to....

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    i na men mi se zaviva svqt kato se izpravq ili napravq nqkakvo mnogo rqsko dvijenie s glavata si kogato ne sam qla cql den.ne znam to4no kolko e normalnoto kravno no li4niqt mi lekar mi e kazval 4e kravnoto mi e mnogo nisko
    ami vazmojno e taka da stava zaradi niskoto kravno,nedospivaneto ili preumorata.

  4. #4
    aham...a ne6to piete li 6toto sam 4ula 4e kafeto,kolata,6okolada go vdigali?!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    такам...една приятелка също има ниско кръвно и пие айрян със сол,но всичко което има кофеин също помага...мисля че на всеки ще ми причернее за момент,ако се изправи рязко или направи някакво по-рязко движение..при мен също е така а кръвното ми е нормално....ако вземеш да припадаш това вече е лошо и трябва да се консултираш с лекар...същата тази приятелка ми е припадала доста пъти в ръцете след силна нервна превъзбуда,физическо натоварване или ако не е яла....

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    Цитирай Първоначално написано от TaStEy
    aham...a ne6to piete li 6toto sam 4ula 4e kafeto,kolata,6okolada go vdigali?!
    e az hapvam shokolad4e i piivam koli4ka no nqma koi znae kakva promqna.mi to si e do 4oveka.shtom si s visoko ili nisko kravno taka shte si i ostanesh osven ako ne piesh nqkakvi hap4eta.

  7. #7
    Ами аз съм с високо кръвно нз какво ми стана и сега е ниско и границите са раздаличени и то повече от половината. От това е яж шоколад или нещо такова.
    ПС:На мене тези неща не ми действат


  8. #8
    Moje da se dulji i na vremeto ili ako ne6to si bila preumorena.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    ufff i az imam super nisko kruvno 4ak sum i pripadala...na men sa mi kazvali 4e trqq piq pove4ko voda (nai-malko 2litra) a az i 0.5litra ne piq i sq trqq se nalivam...ama sqka6 taka mi e po-dobre! a ako mi stane mnogo zle qm sladko i piq kola....i sum si ok

  10. #10
    az sa6to sam s dosta nisi4ko kravno.trqbva da se piqt pove4ko te4nosti.i az bqh 4ula,4e airqn sas sol sa6to pomaga pri nisko kravno.
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си