.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: masleni boi

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127

    masleni boi

    nqkoi moje li da mi kaje ko im ima na tes boi. neska vmesto temperni sa mi dali masleni i sa mi mnogo "smotani" 1vo ne se risuva s voda 2.nemoga da si ochistq posle chetkata ?? nqkoi da znae neshto poveche? i shto nemoga da si ochistq chetkata mnogo golqma prekarvaciq
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  2. #2
    Guest
    Ми щото ти трябва разредител, или безир или темпертин, ама верно маслените бои са за по опитни художници, ходи им се скарай на тия и им кажи да ти дадат темперни.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    mersi mnogo shte utida i sha im sa skaram na teq ot knijarnicata...
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Имам приятелка художничка !!!Когато рисува...със маслени бои оф тя не рисува ами мацоти..със пръсти и най-странното е ,че става супер красиво...релефно :P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  5. #5
    ами аз бих казала, че си извадила късмет от станалата неволна грешка...едно че маслените бои са страхотни, много над темперните, а друго че са и доста по-скъпи...нормално е да не можеш да си изчистиш така лесно четката, просто те са 'маслени' а и трябва да ги разредиш-най-добре с ленено масло..и повярвай картината ще стане идеална ))) бтв за какво ще ги ползваш ?

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  6. #6
    iveto ot belene
    Guest
    Mai e po-dobre da si gi zapazi6, otkolkoto da gi vurne6. Kupi si novi temperni, vse pak izliza mnogo po-dobre 6tom maslenite sa po-skupi i ti ne si gi pla6tala. Kakto si re6i6

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    Цитирай Първоначално написано от bad4e
    ами аз бих казала, че си извадила късмет от станалата неволна грешка...едно че маслените бои са страхотни, много над темперните, а друго че са и доста по-скъпи...нормално е да не можеш да си изчистиш така лесно четката, просто те са 'маслени' а и трябва да ги разредиш-най-добре с ленено масло..и повярвай картината ще стане идеална ))) бтв за какво ще ги ползваш ?
    а от къде мога да си намеря ленено масло? от книжарница или от магазин за бои??

    за какво ще ги ползвам.. ми ще рисувам с тях .. пейзажи какво др аз не обичам да драскам друго
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  8. #8
    ми не знам би трябвало да ги има в някои по-големи книжарници,питай, разпитвай иначе и натюрморт можеш да правиш става супер, ама въпрос на предпочитания и вкус)))))) айде приятно рисуване

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    mersi ) shte otida i shte proverq nqkoi moderator po jelanie moje da zaklyuchi temata , zashtoto nqmam nujda ot poveche otgovori
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си