.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Spiralata ???

  1. #1
    1025
    Guest

    Spiralata ???

    Iskam da popitam nqkoi dali ima vazmojnost da mi dade nqkakva info za slaganeto na spirala.Link ili ne6to podobno s info za6toto mn me interesuva pri kakvi jeni se slaga -rajdali ili ne.Kakvi sa predimstavata i nedostatucite.Ako nqkoi moje da me osvedomi...pls mnogo 6te sum blagodarna!!!

  2. #2
    Guest
    samo ako si rajdala

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    -||-
    + тва само за кефа ще си рискуваш здравето?
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127

    Re: Spiralata ???

    Цитирай Първоначално написано от 1025
    Iskam da popitam nqkoi dali ima vazmojnost da mi dade nqkakva info za slaganeto na spirala.Link ili ne6to podobno s info za6toto mn me interesuva pri kakvi jeni se slaga -rajdali ili ne.Kakvi sa predimstavata i nedostatucite.Ako nqkoi moje da me osvedomi...pls mnogo 6te sum blagodarna!!!
    спиралата се слага само при раждали жени ами предимства - 100 процентова защита от забременяване , а недостатъци- самата спирала отваря рана в организма ти , и ако закаснееш да я махнеш и става мазало ... махат ти я оперативно еми тва е от мене
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Spirala se postavq v matkata na jenata s cel da popre4i na ploda da se zakrepi kym matkata ili ne6to takova kato po tozi na4in predpazva ot bremennost, no ne predpazva ot bolesti predavani po polov pyt...+ tva mislq 4e se slaga samo pri rajdali i omyjeni jeni tui kato znaqt s kakyv partnior si imat rabota....dano sym ti pomognala s ne6to

  6. #6
    ами учила съм го тва.дословно преписвам от учебника ми по биология:
    предимства:много ефективен,лесно се поставя и изважда,не пречи на половия акт,не влияе на кърменето.
    неудобства и странични ефекти:вероятност от изхлузване и изхвърляне,риск за възникаване не безплодие,увеличено кръвотечение.
    подходящо за:жени с постоянен полов партньор,които са родили желания брой деца,но не могат да приемат хапчета.
    е тва намерих дано да ти сърши работа.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    ..::SHUMEN::..
    Мнения
    681
    pogledni tuk, mislq 4e 6te nameri6 ne6to interesni
    http://www.eva.bg/faq/e1293.html
    http://www.bubko.info/articlesView.php?artpid=186
    Btw: otdavna ima6e edna takava tema i ima6e daden link s mnogo info i edna snimka, mislq 4e be6e pusnato ot miloto, no ne sam sigurna...
    I CAN'T GET NO SLEEP

  8. #8
    1025
    Guest
    blagodarq naistina namerih mn polezna info za taq rabota Blagodarq na vsi4ki )

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от 1025
    blagodarq naistina namerih mn polezna info za taq rabota Blagodarq na vsi4ki )
    С този отговор считам темата за приключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си