.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Олущена бемка опасно ли е?

    Та значи както си се събличах и държах една плас маса в ръката,и кво стана нешто се надрах,после като гледам съм свалил едно парченце от бемката,та да ви питам това опасно ли е?Нали трябва да ходя на дерматолог?Чувал съм за рак и.т.н. обяснете малко?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Ey zaduljitelno varvi nqkude moje da e mn opasno seriozno Varvi pri lichniq si lekar oshte utre KUSMET
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  3. #3
    mi nz no i az imam nqkvi bemki koito mnogo me e starh da ne im napravq ne6to sled kato pro4etoh 1 tema za bemkite

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    opasno e razbira se, otidi zaduljitelno na lekar

  5. #5
    pls най линк към тая тема

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    ne ot nay bezopasnite rabyti . ko si mi se razpisal tuka q vednaga na lekar
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  7. #7

  8. #8
    Вече имам записан час за утре!Да се надявам да е нема нищо

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    уф, мен лично би ме било срам да отида на лекар заради една бемка .. но тъй като мен винаги ме е срам от лекари, сега имам гнойна ангина, така че бързо бягай
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  10. #10
    Guest
    Къв срам бре само като прочетох за некъв човек дето за 3 месеца се е гътнал нема срам,утре тичам по лекари,а да ви питам този рак на кожата ако се фане на време има ли спиране?

  11. #11
    Горното мнение беше мое

    едит:А да ви кажа че бемката е неква разцепла се в смисъл изпъкнала и нацепена на части некси много гадно,тва още от преди и за тва мислех я махам,та тва изсъхнала бенка ли е?

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    не е сигурно въобще дали имаш рак на кожата, а другото което е, доколкото знам, мисля че се лекува. но ще те заблудя, не съм сигурна
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  13. #13
    Stiskam palci da ne e opasna bemka i vsi4ko da e OK!!!!! 6toto e mnogo gadno kat se zamisli 4ovek,4e ot qkva si typa bemka mogat da stanat mnogo kofti ne6ta

  14. #14
    a i pi6i kato se varne6 kakvo e stanalo..

  15. #15
    Много хубаво, че ще отидеш на лекар!
    Естествено, че може да се лекува...първото, което е ти няма начин в момента вече да имаш рак, защото той се развива след време! А и това се случва при 1 на 1 000 000 бемки...
    Да ти кажа и аз преди 2-3 години си разраних една бемка под брадичката, само че не толкова мн. де...само малко кръв потече и още нищо ми няма (да чукам на дърво). А като казах на наще те казаха, че няма смисъл да ходя на лекар.

  16. #16
    Umniya
    Guest

    Hayde

    i tozi pi4 se spotai. Pravi mi vpe4atlenie, 4e nad 90% ot lyudete s tozi problem kato otidat na lekar i posle zabravqt da informirat za result-a. Kakvo stava, be? Mrat li ili sa tolkova radostni, 4e zaebavat nas, pritesnenie!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си