.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: NO SMOKING!

  1. #1
    izsulen s kecove
    Guest

    NO SMOKING!

    Хехе незнам защо пиша това де, но все пак аз сега сам на 17 и НИКОГА е съм пробвал да пуша цигари и мноо ми и гот и се кефя, за какво да се тровя излишно! Иначе пак сам опитвал няколко пъти трева ама не ми е некво гот, общо взето се кефя много че нямат такива проблеми с цигарите! Представете си лятото както си леко запотен и да си пушач на к,во ще смърдиш УЖАС и отгоре дори да си изпразнил цял дезодорант едва ли ще те оправи!Ами това е надявам се да не съм ви загубил времето !

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    bravo na teb, pozdravleniq, as puk pu6a,
    ina4e i ti si kato brat mi, toi e na 18 ne pu6i, samo e probval nqkolko puti treva

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Da viarno si e,men cigarite pak me draznat stra6no mnogo,smaia dim i pu6ek
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  4. #4
    Ми браво на теб. Лошо няма. Но нещо ми се губи смисъл на темата
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

    Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    76
    az puk pusha ma rqdko(max 3 cigari na den),no vupreki tova me drazni kogato maika mi sedne da pushi pred men.Po princip ne se kefq na pushachite koi znae kolko ma pusha kak e kazano samo za sporta che si nemam rabota ako me razbirate

  7. #7
    Emi bravo na teb ako otkajesh i priqtelite si ot tozi otvratitelen navik te priznavam
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  8. #8
    evala! az pu6ih 2 godini i nes e gordeq, pri polojenie 4e sega sum na 15 i pu6ih 2 godini. ot 1 mesec sum "4ista". mnogo se kefa na hora deto ne pu6at, puk za takiva deto na se probvali o6e pove4e.
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  9. #9
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    emi bravo na tebe puk. emi az lqtoto ejednevno si smardq na cigari i vodka ot kilometri ama si slagam gucci parfium i to ne si li4i pak i ne mi pravi osobeno vpe4atlenie. sq ako na nqkoi mu pre4io fakta 4e pu6a da propu6i i da propii i nqma da mu pre4i javascript:emoticon('')
    Mr. Green
    HardC0re and BDSM forever

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    brao

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    emi az se opitvam da gi otkaja, oba4e mi e super trudno
    izkarah 4 dni bez nito edna cigara, no na 5 ne izdarjah. izpu6ih 3 cigari i re6ih, 4e ot vednyj nqma da stane, a po-dobre psotepenno da gi namalq
    sega mislq na den da pu6a po 4-5...ne, 4e i taka 6te mi e mn lesno, ama pak po-dobre
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Цитирай Първоначално написано от Lil` Bow Wow
    Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

    Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа

    ей дудо , и аз не пуша , проблем ?

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    Цитирай Първоначално написано от Lil` Bow Wow
    Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

    Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа

    ей дудо , и аз не пуша , проблем ?
    Ахах с теби проблеми не искам :Р

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  14. #14
    Saglasna sam s napisanoto ot avtora za6toto az sa6to ne pu6a, no i da pu6eh - mnenieto mi za cigarite nqma6e da se promeni! Vijdam kakvo e, no ne proumqvam za6to mnogo hora pu6at i kakvo hubavo otkrivat v cigarite NIto edna hubava 4erta nqma v tqh, te trovqt, vmirisvat te na ciganin, i osven tova ti otnemat parite vseki den Znam, 4e se otkazvat trudno, no koito go e napravil - evala mu!!!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ch.city
    Мнения
    141

    ам' и ти си един браво ,че не си почнал и те подкрепям в това... само да не запееш друга песен по-късно щото нали уж много зарибително...

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    Цитирай Първоначално написано от Lil` Bow Wow
    Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

    Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа

    аааа това го каза на място.направо го затапи!!!!

    Хубаво че не пушиш,ама за кво ни го казваш????Мислиш ли че това нас пушачите ще ни накара да се замислим То кви ли не надписи(та те са некролози дори) не сложиха на цигарените кутии....увреждало бебето,спермата,вредяло на околните....и т.н ама кои ли объща внимание на всичко това за това стига си трошал клавиатурата,няма смисъл просто

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си