.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    i`need`help
    Guest

    bihte li mi dali malko poe4e info kfo da praim?

    na4i iam sledniq problem...
    ot 5 dni s moito gadje se praskame seki den nqkolko puti go napraihme i bez gumi4ka i 1niq put tq ima6e samneniq 4e sam sfur6il f neq(koeto ne e taka)i ze nekfi hapove...na slea6tiq den pak se praskahme no po trudno pronikfah v neq i ot togava imam bolki v penisut...predi malko kato se kupah zabelqzah 4e imam nqkakva podutina na penisut no ne na samiqt muskol ami na koji4kata i sega se 4uda tfa kakfo e za6to e i kakfo da napravq...ako nqkoi znae kak moje da si pomogna 6te sam mn blagodaren...

    PSro4etah na burzo pravilata za post-vane v foruma i molq da me izvinite ako ne sam spazil nqkoe ot tqh

    blagodarq vi predvaritelno

  2. #2
    Guest
    просто си ужулил патката и не се праскайте без КАПОТ

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Belene
    Мнения
    153
    Zdravei! Problemut e 4e poneje ste go pravili vseki den i po nqkolko puti na den se e obrazuvala rani4ka, koqto moje da zarasne samo ako prekratite za malko sexa pone dokato ranata iz4ezne. Nqma stra6no. Uspeh!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    ми нищо чудно да си лепнал някоя болест, нали сте го правили без капут. писна ми от безмозъчни същества!
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  5. #5
    uuu zabrail sam da se log-na az sam toq det e pusnal temata

    am poneje sled zimaneto na tiq hapove si4ki muskoli v.....se stqgat do krai e po trudno pronikfaneto i ne trqq se praska ama koi da ti 4ete uputfaneto...bilo e samo uhluzvane ili po to4no ne6to kato otok ve4e mi mina izcqlo...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от shinizzle
    uuu zabrail sam da se log-na az sam toq det e pusnal temata

    am poneje sled zimaneto na tiq hapove si4ki muskoli v.....se stqgat do krai e po trudno pronikfaneto i ne trqq se praska ama koi da ti 4ete uputfaneto...bilo e samo uhluzvane ili po to4no ne6to kato otok ve4e mi mina izcqlo...
    С този отговор считам темата за приключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си