.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340

    Режим на клавиатурата : Българска Фонетична !

    Поради честото писане от рода на " вси4ки" , "6те йм кажа" и т.н.,реших да направя тази картинка за помощ на тези ,който все още не са научили правописа на "ВР".




    "q" - я "w" - в "e" - е "r""t" - т "y" - ъ "u""i" - и "o" - о "p" -п "[" - ш "]" - щ "a" - а "s" - с "d" - д "f" - ф "g" - г "h" - х "j" - й "k" - к "l" - л ";" - ; " ' " - ю "\" - \ "z" - з "x" - ь "c" - ц "v" - ж "b" - б "n" - н "m" - м "," - , "." - . "/" - /

    Дано съм помогнал на доста хора !

    Късмет !

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    malee .. wahhahha (: dosta si si poigral mai.. az si q znam,no vqrvam, 4e ima hora na koito 6te im e mn polzena
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    180
    i az q znam ama si imam svoi na4in na pisane :P

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Цитирай Първоначално написано от stereophonix
    malee .. wahhahha (: dosta si si poigral mai.. az si q znam,no vqrvam, 4e ima hora na koito 6te im e mn polzena
    много бързо, и затова имам малко грешки с шифта над ентъР но важни са буквите

  5. #5
    emi az sy6to q znam (sorry ma na men ne6ot ne mi baca sa), ma ot 4ata sym si sviknala da pi6a po edin na4in i za tfa po navik pi6a 4 i 6 vmesto ch i sh i sekfi takiva )))


    I see the world it's going round.
    Seems to me it's upside down.
    Looking for something to say.
    I feel a little different anyway.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    И мислиш ли, че това ще свърши работа на някой?

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    mersi mnogo predi 5 godini naystina shteshe da mi sv1rshe rabota
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  8. #8
    interesna e ideiata no kgoato chovek e sviknal da pishe po edin nachin edv ali shte spre i shte zapochne da uchi nov nachin. Vse poeche hora shte pishat na latinica, kakvo i az samia pisha lekciite si v universiteta... po inercia ; (((

  9. #9
    Az otdavna si pi6a s tozi 6rift, no za jalost vremenno sam pod Linux i nqmam kirilica Nadqvam se da bada izvinena za tova, prosto nqma kak da moderiram i pi6a na balgarski...moje i da ima na4in, no az ne razbiram ot Linux
    MNogo po-krasivo e mnneieto napisano na 4ist bylgarski, po-lesno 4etlivo e Ne vijdam kakva e pri4inata masovo da se pi6e na latinica Moje da vi se struva trudno za svikvane, no ne e, i az predi darjah da pi6a na latinica za svoe udobstvo no razmislih i sega ne sajalqvam! Napravete go i vie!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    аТската тема заклеам се
    Кой както си иска да пиши не виждам къф е проблема.И мене повече ми харесфа да видя мнение написано на кирилица ама който пиши на латиница...лошу няя

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  11. #11
    tva vseki go znae, oba4e malko hora go izpolzvat vseki si e sviknal da pi6e s 4 i 6 ot 4ata ....
    Ne plachi, kogato slynceto zalqzva, zashtoto sylzite shte ti poprechat da vidish zvezdite!!!

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Благодаря,аз вече си мога да пиша като хората,но в началото дори не знаех къде е "ч"

  13. #13
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    Цитирай Първоначално написано от alegra
    Благодаря,аз вече си мога да пиша като хората,но в началото дори не знаех къде е "ч"
    Ама аз ти казах къде е ч нали
    Аз пиша нормално на фонетичната май


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си