.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    MOje li da se razbere /

    MOje li kato idesh na genekolog da razberat dali si masturbirala ?

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    не
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Тук на Земята
    Мнения
    48
    Не, споко

  4. #4
    da ti imam roblema! pritesnqva6 se dali si li4i ako si mastrubirala, a ti devstvena li si? i na kolko si?
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  5. #5
    ;))
    Guest
    Da .. i na mene me vulnuvashe tozi vupros.. molq vi otgovarqite.. pls.. !! Imam predvid masturbaciq bez da si puhash razni raboti ot dolu.. [az sum devstvena] . .a samo da se galish.. moje li genekologa da razbere?

  6. #6
    Добре де, ти сама си отговаряш. Щом не си пъхаш "разни работи" няма никакъв шанс да се разбере че си се самозадоволявала (поне според мен е така).
    Споко, дишай

  7. #7
    Може да разбере разбира се - ако му кажеш. Хахахах, абе как ще разбере, то да не ти го пише на челото?

    Естествено, ако си девствена и мастурбираш като си "пъхаш" нещо (аз незнам някой да го прави така, ама все пак? ) и си си разкъсала девствената ципа ще разбере, но най-вероятно ще си помисли, че си правила секс, а не че сама си се отворила. :P

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    e ima li nqkakvo zna4enie, na koi mu puka

  9. #9
    Да бе наистина като се замислиш какво му/и пука на лекаря/лекарката че се самозадоволяваш. Та това си е твой проблем все пак

  10. #10
    не може да разбере такова не6то. [/code]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си