.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337

    бедствията...

    Хора вече ме е страх да гледам новините всеки ден следя новините и само бедствия, бесвтвия и пак бедствия. Първо днес разбрах за Стара Загора което е пълен ужас, после гледах за урагана Денис които е минал през Куба и населението е евакуирано сега гледам "Календар" по НТВ и казват как за 5 дена в Пловдивско са умрели 5 човека от мълнии и грамотевици и как в накакво село е починал 70 годишен човек опитваики се да спаси животните си от страшната градушка, но водата го е поднесла и се е удавил Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Da i az sega gledam po NTV,samo lo6i raboti kazvat zna4i...
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Да ужас е...На село реката ни е заляла двора, но баба е тука..Също тука в Търновско Янтра заляла мостовете..А те си бяха високчи..В нащо село/по принцип е град де /няма щети, защото слава Богу сме нависоко..Ама странно..Околко нашия град всичко се е удавило от дъжда, а нас ни подминаваше Късмет..И да се молим това да не ства повече

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ние сме гости на тая планета ...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    naistina v nashe vreme da te e strah da si pusnesh tv-to
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ние сме гости на тая планета ...
    Ми гости сме ама защо да не постоим още малко?
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ние сме гости на тая планета ...
    Ми гости сме ама защо да не постоим още малко?
    az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    Цитирай Първоначално написано от unnormal-girl
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ние сме гости на тая планета ...
    Ми гости сме ама защо да не постоим още малко?
    az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt
    aз пък викам , когато сама реша , да си ходя ...
    а , кво ще кажете ?

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    Цитирай Първоначално написано от unnormal-girl
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ние сме гости на тая планета ...
    Ми гости сме ама защо да не постоим още малко?
    az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt
    aз пък викам , когато сама реша , да си ходя ...
    а , кво ще кажете ?
    ami shte si pomislq dali she ti razresha ,
    no ne useti li che samo ufloodihme temata
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    v kraina smetka da se nadqvame pone che navodneniqta sa priklyuchili zashtoto za vremeto davat samo utre posledno losho vreme i po natat1ka keffffff sl1nce ))))
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ve4e po4ti ne se slu4vat hubavi raboti...samo lo6i i pak lo6i.
    vse 4uvame koi 4ovek sa go ubili, vtori se udavil...prosto ne6tata ne vyrvqt nikak na dobre, ama nikak.
    i az po princip vinagi si sledq novinite(sega po-rqdko, za6toto rqdko sma vka6ti), i vse za razni bedstvia 4uvam.
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    gosti sme na tazi planeta i osven tova sme nekaneni gosti. Sami si pravim tezi bedstvie sys svoiata negramotnost i bezhaberia - zavodi, koli, tejka industria, voini, bombi, iadreni experimenti... i prirodata reagira. Spored profesorite mi po ekologia v universiteta nie veche se namirame v ekologichnata katastrofa koiato predi godini nashite roditeli sa ochakvali. Vypros na vreme da zapochnem da se dvijim s maski, i kostumi kato kosmonafti sled kato syvsem niama da imame ozonov sloi i togava shte iadem samo gennomodoficirani organizmi zashtoto niama nishto da viree na tezi patogenni uslovia. Neznam dali shte jiveem mnogo vreme no znam che shte byde interesno

  13. #13
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    ах, че е гадно да си песимист...
    как издържате бихте ли ми казали

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Тук на Земята
    Мнения
    48
    Направо е ужасно! Аз също бях навън, когато запона неверотна буря... прибрах се мокра и подгизнала и болна..направо ужас!
    Във Враца водата вместо да влиза в шахтите извираше! Такситата не работеха и не искаха изобщо да пътуват...
    Представете си какво може да стане с тези, които идват след нас...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от alex
    gosti sme na tazi planeta i osven tova sme nekaneni gosti. Sami si pravim tezi bedstvie sys svoiata negramotnost i bezhaberia - zavodi, koli, tejka industria, voini, bombi, iadreni experimenti... i prirodata reagira. Spored profesorite mi po ekologia v universiteta nie veche se namirame v ekologichnata katastrofa koiato predi godini nashite roditeli sa ochakvali. Vypros na vreme da zapochnem da se dvijim s maski, i kostumi kato kosmonafti sled kato syvsem niama da imame ozonov sloi i togava shte iadem samo gennomodoficirani organizmi zashtoto niama nishto da viree na tezi patogenni uslovia. Neznam dali shte jiveem mnogo vreme no znam che shte byde interesno
    Prav si, vapros na vreme
    Az vsi4ki tezi bedstviq gi priemam kato nqkakvo nakazanie, i ne doumqvam s kakvo sme go zaslujili ? Jalko kolko hora ostanaha bez dom, kolko drugi sa raneni...spored vas tezi hora s kakvo bade6te i poslon 6te sa za v bade6te
    A tova za obgazqvaneto v Stara Zagora ne be6e mnogo strqska6to, osven 4e mnogo moi blizki i poznati se bqha obgazili i im be6e mnogo lo6o Kato se stoi nad 2 4asa v takava sreda ne e polezno i vodi do takiva posledici Az za 6tastie v tezi 4asove si bqh vku6ti...nadqvam se ve4e da ne se povtarq, za6toto ne se slu4va za 1 put!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Guest

    Re: бедствията...

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...
    Сп0к0, аз сн0щи заспах едвам в 6 часа, защ0т0 през няма и 2 секунди сам0 се гърмеше и се думкаше, н0 ... какв0 да се прави ... прир0дата си 0тмъщава за всичките тия глуп0сти п0 Ирак и т.н!

  17. #17
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Чи к'во е имало в Стара Загора бе? Аз не съм бил много в града, но незнам за някви по-сериозни щети...селата надолу са го издухали, но в града какво е имало?

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    neznam ama sega tuka se g1rmi taka che imam chjuvstvoot che sha sabori k1shtata
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Re: бедствията...

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Хора вече ме е страх да гледам новините всеки ден следя новините и само бедствия, бесвтвия и пак бедствия. Първо днес разбрах за Стара Загора което е пълен ужас, после гледах за урагана Денис които е минал през Куба и населението е евакуирано сега гледам "Календар" по НТВ и казват как за 5 дена в Пловдивско са умрели 5 човека от мълнии и грамотевици и как в накакво село е починал 70 годишен човек опитваики се да спаси животните си от страшната градушка, но водата го е поднесла и се е удавил Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...
    Така е вчера в София би град и то толкова силен че мислехме че ще ни счупи стъклата на колата. Вчера тук беше ад. "Цар Иван Асен 2" беше наводнен и беше като река, да не говорим че в подлезите колите бяха изгаснали, напрао си умрях от страх, защото по високите улици имаше 5 см вода, та не ми се мисли ко е било в подлезите . Но чесно казано това е нормално . Всичките замърсявания са разширили озоновата дупка и прогнозите стигат до краиности. Или е непоносимо горещо или не можеш да дишаш от студ. Това и през ляртото и през зимата. Есен и пролет вече няма....
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Щото не знаете ко беше тука..Ураганен вятър..по улиците по 1м и повече вода..няма покриви..Ужас ужас

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Ужас ... а някой хора казват, че през лятото се случват само хубави неща
    В Пазарджик не беше валяло толкова, ама пак, гадно е!
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  22. #22
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    И на мен ми писна от това скапано време Вчера наобдяд беше слънчево,отивам аз на фитнес и следобяд като взе да трещи!!Ужас,вратите в салона се заотваряха и водата шурти вътре!Спряха и тока.Аз исках да си ходя,но таксита нямаше,ужас.Днес таман се беше оправило и както съм в къщи започна да вали,тичам да махам прането,а в остъклението от прозореца влязла вода,всичко във вода Ужас,вече направо незнам...Наистина природата ни наказва за това,което и причиняваме
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  23. #23
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Да, притеснителни са тези новини, наистина.Кой знае, може вече предсказанието на учените да се сбъдва и наистина да настъпва "След утрешния ден".Нека ги групираме така
    Цунами в Азия, Наводнения в Европа, Торнадота в Америка, остават само земетресенията
    Гадно е, наистина, но да знаете, че има пострадали от мълнии и във Варна!
    Лично на мен ми харесва времето - много обичам да вали и трещи!Да, не мога да заспя от тея гръмотевици, ама поне ми е яко
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Само това ли?
    Ами заметресението в Турция, Заметресението в Афганситан през 1998година, а зимата ни каква беше?
    Специално в моя квартал имах щастието да вида снежни преспи достигащи до 2рия етаж на жилищен блок;
    А и междодругото за какво торнадо става въпрос?
    Сега наскоро знам, че през Флорида мина ураганът "Денис" които е бил доста силничак, но казаха, че поне за щастие жертви нямало.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  25. #25
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Ето, вече не вали и не трещи..Кофти работа - сега е адска жега и вече май искаме да е дъждовно, а? Лично аз няма да откажа един два дъждовни дни - тая жега мн ме дразни.Каква ирония - преди месец искахме жега, сега искаме дъжд, после ще искаме сняг, а накрая..нищо няма да искаме
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си