.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1
    Guest

    На море ... Къде ?... и Защо ?

    Лято е и съвсем естествено този период да се свързва най-вече с морето. Та въпроса ми е Къде ще ходите вие ? /място, на бунгала или квартира, даже цени може да кажете - така ще сте полезни на останалите/. И също така ми е интересно да ви попитам Защо отивате на море? Просто за да си починете, лежейки на плажа по цял ден или пък, за да прекарате дните там в невероятен купон изпълнен с нови запознанства. Естествено има го и варианта, в който всеки отива с надеждата да забие някоя готина пичка по морето .. Знам ли ... Кажете си вие ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    as 6te hodq na Bs, i okolnostite, tam sa babata i dqdoto, a lqtoto apartamenta si e za men i brat mi(6toto "starite" sa na vilata)
    super qko si iskarvam i mislq 1 mesec da sum tam(avgust)

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Тук на Земята
    Мнения
    48
    Аз пък ще ходя на Китен тази година (3та поредна)
    Много се кефя като отида там, защото не е като в някои от големите курорти...наспирали мутрите и са бахти пичовете и прочие!
    Там е пълно с млади хора, с дискотеки и всеки гледа да се забавлява без да пречи на другия!
    Ще бъда на квартира вероятно...

  4. #4
    В Испания, защото ще ходя на гости на вуйчо

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    a az kakto obiknovenno shte si hodq na obzor v1v vtornik tr1gvam aa cenite tam sa v nashata kvartira (tazi v koqto shjte hodim za 3ta godina) sa 10 lv na leglo i e mnogo priqtno chisto , spretnato i novo. hodq tam zashtoto ne obicham golemite i pret1pkani plajove kato varna burgas i prochie . tam e spokoyno i mnogo krasivo . plaja e chist i vsichko si e kakto mu e reda mnogo mi haresva
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ще ходя на лагер на Обзор..Отивам за да си прекарам яко с приятели

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от eNigMaTic^
    Ще ходя на лагер на Обзор..Отивам за да си прекарам яко с приятели
    Пфффффф как ти завиждам представа си нямаш На лагерите стават такива купони запомнчщи се цял живот. Ходила съм 3 лета на лагер... вече няма да ходя, защото не ми се ходи с 8мо класници. Ще ходя с приятелките си на квартира във Варна Някаде от 15ти Юли до началото на Август.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  8. #8
    Ами аз в Бургас си живея. Тука си ходя на море. Аз на планина май ще ходя. Нашите ще ме замъкнат Но то тва не е по темата
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  9. #9
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    аз пък съм от Варна и морето ми е до трибуквеника. Вече не ми е толкова интересно да ходя на море. Свикнах да го гледам. Имам само 3 бани досега. Не е като едно време да се радвам като видя голямото необятно синьо...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    то и аз съм от морето (Бургас)
    така че редовно си ходя на плаж (почти всеки ден) и за мен не е нещо , кой знае колко интересно да отида на море ...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    значи аз първо ще ходя на лагер на Приморско
    от 12 август и ще е яко
    после сигурно ще ходя някъде със сестра ми и майка ми,но вече може да става дума за планина
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  12. #12
    Аз ще ходя на лагер в Созопол за една седмица...Ще отидем на 6 август и ще се върнем на 13(на рождния ми ден )Като си представям къв купон ще е...Защото ще сме(аз и по-добрите ми френдове)при малките и даскалите няма да и командват...ще излизаме и ще се прибираме когато си поискаме(както правеха големите миналата година)А после отивам с една фр в Приморско(за съжаление със семействата)и така ще си изкарам общо взето ваканцията...Бях запланувала и други работи,но...аре и на тва съм доволна

  13. #13
    От 27-ми юли съм в Долна баня на лагер, а на 15-ти август заминавам за Приморско с нашите.
    През останалото време ще съм си в София.

    "Hominem te esse memento"

  14. #14
    Az puk ve4e bqh na more.Bqhme na Ravda i sled tova v Primorsko.V Primorsko be6e mnogo qko.Vurnahme se to4no predi 2 sedmici.Bqhme na kvartira.Stai4kata be6e mnogo hubava v Primorsko-ima6e 6tori,balkon4e,televizor s kabelna,be6e mnogo 4isti4ko i hubavo.Ku6tata be6e ne mnogo dale4 ot moreto.

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  16. #16
    ММ след няколко дни с приятели..не знам за колко време и къде... Хващаме си автобуса и бръммммм до където стигнем

  17. #17
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    Завиждай колкото щеш - поне ще ходиш някъде Майка ми прецака единствения ми шанс да ходя на море тази година Щях да бъда с момичето, което обичам и щеще да си ми е супер, ама неееее!Родителите трябва да си кажат думата Има минимален шанс все пак да замина (за Варна), но той е толкова малък, че почти не го различавам в реалността Иначе щях да си изкарам прекрасно - дискотеки почти всяка вечер; нови хора; море; всичко щеше да е тип-топ И пак аз съм прецакания
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  18. #18
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Az sym na Nesebyr i rabotq. Turisti nema no kato cqlo e super. Cenite sa kato na Obzor (minalata godina hodih i znam) a kvartiri moje da se namerqt za 10 leva na 4ovek. V4era razcepvah v Amneziq i beshe full ot kurvi, mutri i vsqkakvi tarikati. Za sreshtata v Nesebyr sym nalice.
    Левски шампион але але!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Naughty
    Аз пък ще ходя на Китен тази година (3та поредна)
    И аз така. Само че 13-та поредна година. Ще бъдем на бунгала извън самия Китен, но пак там. Даже ще се засечем с Gerytto. Ходим там всяка година, защото си плащаме само консумативите без никакви пари за самото нощуване, а и компанията, която е с нас всеки път е много готина
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Ami az 6te hodqna SOZOPOL!Zaminavame na 23!6te budem vuv hotel!Mnogo gotin grad e Sozopol.Mnogo si go obi4kam!

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече
    май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече
    май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива
    п0не няма к0й кв0 да ти каже за фл00да м0же да пием п0 бира :P

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
    ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки и стоножки. и въобщеееее драйфус
    Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече
    май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива
    п0не няма к0й кв0 да ти каже за фл00да м0же да пием п0 бира :P
    закъде сме без бира
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  25. #25

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    on the island of the sun
    Мнения
    83
    аз към китен или приморско за да мога да ходя от едното в другото :P то и аз средата ако не и края на Август ще ходя...миналата година си намерихме перфектна квартира за 9лв,ама предполагам август месец ще паднат малко цените...просто трябва повече да се обикаля и се намират мн яки местенца..отивам да си направя купона и да се запозная с хора..после като се върна ще почивам...вярно обаче че е най яко на лагер щото отвсякъде млади хорица...от друга страна ако си с голяма компания и на квартира става...само дето нали се сещате че бензина скача и всичко поскъпва мамка му! миналата година билета с автобус София-Китен беше 20лв
    Beat The Bastards!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си