.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    НЕСЕЪР - СРЕЩА!!!

    Zdraveite,

    sreshtata v nesebyr shte se systoi v nesebyr na 3-ti avgust, ochakvam predlojenia za vrem ei miasto na sreshtata, kato miasto az predlagam melnicata na pytia kym staria grad - miasto keoto trudno moje da se obyrka ot niakoi. Molia vseki koito shte idva na tazi sreshta da se zapisva v tazi tema.
    Az i Ignis sme tam na 100%. Ochakvam i drugite.

  2. #2
    [b]I nie s aneD 6te doidem, ne moga da garantiram ni6to, za6toto vseki moment moje da izko4i ne6to i da se vlo6a sas zdraveto No pone za sega sme tam
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  3. #3
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Ami az sym si na Nesebyr i syshto shte doida samo 4e sled rabota (ili predi neq) v zavisimost koga e sreshtata. No kogato i da e se nadqvam da ostanete i 4etvyrtyka da vi vodq na retro party pyk ako ne v srqda shte zvynna na nqkoi deto shte idva i mu imam nomera i nema daima problem. Ri4i^ v4era mi prati sms 4e sigurno shte idva tuk da ba4ka i utre ili v srqda shte se 4uem s neq i shte se opitam da q naviq i tq da doide
    Левски шампион але але!

  4. #4
    air_J - kaji ot kolko do kolko rabotish za da go imame predvid

  5. #5
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от alex
    air_J - kaji ot kolko do kolko rabotish za da go imame predvid
    Zasega ot 16-17 do kogato ima hora koeto zna4i do nai mnogo 1 i 30. No po4ne li sezona (koito otdavna go 4akame da po4ne ve4e) ne se znae kakvo shte mi e rabotnoto vreme, zatova tezi koito 100% shte idvat da pishat i ako imam na nqkoi ot tqh nomera shte zvynna da se uto4nime. Az jelaq aBeP4eTo da doide na neq i imam gsma i nai shte mi e udobno s neq da se razbera, pyk i trqbva da q 4erpq.
    Левски шампион але але!

  6. #6
    nie pos-koro shte doidem sutrinta za d asi napravim plaja, i posle do vehcerta ne e iasno koi i kyde sht eostava, ako si namerim transport s Iva koito da ni vyrne vecherta sled diskotekite to Pomorie - niama problem d aostanem i podo kysno

  7. #7
    Az sam navita za pove4e, ako trqbva s Viki 6te ostanem na kvartira za da ostanem do pove4e 6toto na 4-ti si zaminavame Aide pove4ko hora elate deeeeeeee, da stane veselo i da si pope4em dupetata :P Btw za6to ne q napravim na 2-ri sre6tata ?
    P.S. air_J, 6tom i kom6ii4eto mi moje da doide 6te ti pomogna kato i az q ponaviq malko Tq e pekana i s neq 6te ni e o6te po-veselko
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  8. #8
    ami moje i ot vtori da zapochne no nie s Iva shte idvame ot tyrnovo prez burgas i pomorie i shte sme leko razbiti no vse pak za men ne e problem, Ignis ti kaji kak si s i kak predpochitash slynce

  9. #9
    Guest
    Аз м0же и да д0йда, зависи 0т т0ва дали наште ще ми пратят пари, или ще трябва да ги изчакам да си д0йдат и т0гава да дадат

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    София
    Мнения
    635
    Аз съм ок за срещата в Несебър, нямам търпение да заминаваме вече, защото изпуших в София. Така, че както ви е удобно :P
    Вярвай в себе си и ще постигнеш всичко, което пожелаеш!

  11. #11
    ♥ Щом всички сте съгласни хайде да я направим на 2-ри и 3-ти Август :P Ок? Или само на 2-ри Както кажете
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    Guest
    Idvam

  13. #13
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Zaebete koi idva i koi ne ami kajete kyde to4no shte e sreshtata? Az predlagam slednite mesta - pred sgradata na obshtina Nesebyr pred centralna kooperativna banka pred supermarket mladost pred raifaizen bank pred poshtaa pred amneziq pred ofica na mtel pred hotel festa panorama - tova sa vse centralni obekti. reshavaite po byrzo i nqkoi deto shte idva 100% da mi prati ls sys gsma si (ako e na mtel) 4e da znam na kogo to4no da se obadq a syshto da mi se prati ls s to4nata data na sreshtata. dano nqmam golemi iziskvaniq no naposledyk ni scepvat ot rabota i ne se znae kakvo vreme shte imam da poseshtavam zali i da sledq kak se razvivat neshtata okolo sreshtata a to vremeto si nabliji - ostanaha 10 dena!
    Левски шампион але але!

  14. #14
    air_J айде ти или alex решете къде да е срещата, но нека да е някое наистина много централно място, за да се ориентираме всички А ти щом си на Мтел ако искаш ми прати на лс номера си, а аз от нета ще ти пращам смси с най-новото около срещата за да не си играеш да ходиш често по зали
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  15. #15
    Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

    И аз мисля, че така е най-добре, значи точно до мелницата на пътя, така ли? Аз за всеки час съм съгласна, само се чудя кога ще ходим на плаж :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

    И аз мисля, че така е най-добре, значи точно до мелницата на пътя, така ли? Аз за всеки час съм съгласна, само се чудя кога ще ходим на плаж :P
    Bez plaj nemoga

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Ами може би и аз ще идвам обаче на плаж не мога да доида, защото ще съм само за няколко часа в Несебар.
    air_j Мише радваи се 90% идвам :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  19. #19
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?
    Az tova ne go znam izobshto kyde e shtoto ne mi e ostavalo vreme da hodq do stariq grad i taq vqtyrna melnica izobshto ne q znam kyde e no ako taka se reshi nqma problem shte q nau4a ako trqbva ili nqkoi shte mi zvynne da mi kaje kyde ste da vi namerq shtoto ne znam i kolko 4asa shte sym na rabota i sigurno nqma da mi e lesno da doida v 14 no za ve4erta sled 12 i 30 sym 100% na liniq
    Левски шампион але але!

  20. #20
    И az kato aBeP4eTo shte sym za malko s Ignis v nesebar i edva li shte smognem za plaj, za tova do 14 pravete palaja a posle sled 14 shte hodim po kafeta malko i na razhodki (tam ima edno zavedenie Pri Maikal koeto e ot skala napraveno cialоtо i teche otvsiakyde voda - tam triabva da otidem

    air_J - melnicata e ko pytia kym staria grad, pytia e eidn edinstven i trudno shte ti e da ne go namerish, kogato trygnesh ot grada kym staria grad ima edna melnica, vijda se ot 100 kilometra, a eto i snimka


    vijda se iasno pytia i edno taova kato sgrada tam v sredata na pytia - tova e melnicata.

    eto po-goliama snimka


  21. #21
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Az she se opravq vse nqkak si ako ne sys vsi4ki shte se vidq pone s tezi koito shte ostanat za pone 1 noshtuvka
    Левски шампион але але!

  22. #22
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Jalko 4e samo az si govorq v taq tema shtoto na sreshtata nakraq mai shte sme samo az Alex Ignis BSG i neiniq no kakto i da e. Vse pak dyrja da kaja 4e v4era hodih do melnicata da q vidq i moga da kaja 4e e na putka si maina i gotinite kafeta sa na 15 minuti pyt! A az shte imam vreme za edno kafe maximum a nqma da imam vreme da obikalqm stariq grad taka 4e ako moje predlagam sreshtata da e pred poshtata koqto se namira mejdu hotel mistral i uveselitelen park "Patilanci" ako pyk ne moje zdrave da e shte se vidim na melnicata
    Левски шампион але але!

  23. #23
    ideiata mi e da hodim ne v obiknoveno kafe a "pri Maikal" koeto kafe e atrakcaita na nesebar. Nie s Ignis shte sme syshto za mlko vreme v nesebar no mojebi shte doidem oshte sutrinta i shte napravim eidn drug plaj no ne sym mnogo siguren v tova... vsichko zavisi ot vremeto i den predi tova shte reshim

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от alex
    ideiata mi e da hodim ne v obiknoveno kafe a "pri Maikal" koeto kafe e atrakcaita na nesebar. Nie s Ignis shte sme syshto za mlko vreme v nesebar no mojebi shte doidem oshte sutrinta i shte napravim eidn drug plaj no ne sym mnogo siguren v tova... vsichko zavisi ot vremeto i den predi tova shte reshim

    Съпер, един човек да се навие за плаж, иначе много еднообразно с тия кафета :P И аз искам на мелницата че поне я знам къде е Нали и аверчето ще идва, а и онзи...ох ника му не мога да го запомня Дано всички обещали да дойдат да не се отметнат в последния момент
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  25. #25
    da, a i mnogo hora ne poznavat grada a melnicata niama koi da ne ia nameri.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си