.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    Kakvo mislete za horata...?

    Hi na vsichki. Za tezi ot vas koito jiveiat niakude v chujbina shte mi bude interesno da mi kajete kakvo mislete za horata koito jiveiat v durjavata v koiato ste. Chuvala sum che amerikancite naprimer bili golemi nacionalisti, dobri, lubezni...

  2. #2
    Мнението за американците в българия, че са глупави, дебели и т.н. е много грешно. Познавам три народа освен нашия. Американци,англичани и германци. Няма да се спирам подробно, само ще подчертая едно основно нещо за да има и за другите.
    Разликата между българите и тези три народа е в това, че там всеки има точно определена служба. Обущарят е обущар, учил е за това и не прави нищо друго, ако му се развали пералнята вика техник, който също е учил за това, а той когато му се развали телевизора вика TV техника, който си върши работата. И така всеки прави нещо определено, което със сигурност знае че разбира.
    В българия сме друго нещо. Тук съм виждал как обущарското ателие се превръща във фризъорски салон, а работещия е съшия. Когато се развали нещо у нас, го отваряме сами, поправяме (в повечето случай неуспешно). С две думи "разбираме всичко". И затова сме толкова зле. Имаме хора които поправят телевизори а са учили за архитекти, имаме хора които са ПОЛИТИЦИ, а са учили далеч други работи от политология и т.н. Всеки разбриа от всичко ... уж !
    Никога няма да напреднем докато всеки не си знае мястото. Така е на запад, затова дам са и по-добре.
    ·• tHe m0onLigHt pLaYs uPoN yoUr sKin, a kIsS tHat LiNgErs tAkEs mE iN, I faLL aSleEp iNsiDe oF yoU, tHeRe aRe no w0rdS, tHeRe's onLy tRutH.. •·

  3. #3
    ami az ne jiveq v druga durjava ama mnogo 43esno hoda v gurciq i horata tam sa super gotini

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    on the island of the sun
    Мнения
    83
    Цитирай Първоначално написано от I don't know who I am
    Мнението за американците в българия, че са глупави, дебели и т.н. е много грешно. Познавам три народа освен нашия. Американци,англичани и германци. Няма да се спирам подробно, само ще подчертая едно основно нещо за да има и за другите.
    Разликата между българите и тези три народа е в това, че там всеки има точно определена служба. Обущарят е обущар, учил е за това и не прави нищо друго, ако му се развали пералнята вика техник, който също е учил за това, а той когато му се развали телевизора вика TV техника, който си върши работата. И така всеки прави нещо определено, което със сигурност знае че разбира.
    В българия сме друго нещо. Тук съм виждал как обущарското ателие се превръща във фризъорски салон, а работещия е съшия. Когато се развали нещо у нас, го отваряме сами, поправяме (в повечето случай неуспешно). С две думи "разбираме всичко". И затова сме толкова зле. Имаме хора които поправят телевизори а са учили за архитекти, имаме хора които са ПОЛИТИЦИ, а са учили далеч други работи от политология и т.н. Всеки разбриа от всичко ... уж !
    Никога няма да напреднем докато всеки не си знае мястото. Така е на запад, затова дам са и по-добре.
    нямаш си представа колко много съм съгласен с теб
    Beat The Bastards!!!

  5. #5
    Живял съм в Гърция 1 година и мога да кажа, че моите впечатления, а и на 99% от хората, които живеят там е , че гърците са на първо място в европа по ксенофобия, те се отнасят с балканските народи с изключително пренебрежение, третират българите за роби, а българските момичета за к*рви.
    Гърците се мислят, за класи над останалите балкански народи и това е много гадно...
    Защото всъщност гърците са много по тъпи от нас българите и с нищо не ни превъзхождат, нашето море е по-готино
    Иначе съм бил и в Германия, там хората са строго дисциплинарани и изключително възпитани и културни.
    Отнасят се с нужното уважение към всеки, но като хора са доста "студени" и дистанцирани.

    В Италия също имам наблюдения, там хората имат балканска кръв Изключително държат на семейството в Италия и са доста гостоприемни

    Естествено, че за всичко това, което написах си има изключения
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Аз за словаците мога да кажа, че не са толкоз топли хора, както българите. Иначе са адски милички и добрички, обаче няма да видиш словак насред кръчмата да се кефи подпийнал и да вика с пълно гърло. А по останалото доста приличат на нас. Само дето ние сме по-малко родолюбци от тях

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  7. #7
    bo}|{eCTBeHa
    Guest
    Az jiveq v UAR(Ujna Africa).Pove4eto koito 4uqt 4e jiveq tuk si predstavqt drungla,ili maimuni i kamili po ulicite,no uvi ne e taka.Tuk,kolkoto i da mi e gadno da go kaja,vsi4ko e po-dobro ot Bulgariq.Vsi4ki xora(i beli i 4erni)sa usmixnati i liubezni.Vurvi6 po ulicata i te pozdravqvat i te pitat kak si.4ernite si tancuvat,vinagi veseli.UAR e edna mnogo krasiva,uredena strana.Malko sa nazad s modata,no s texnikata i drugite raboti sa mnogo po napred.Az li4no sum mnogo dovolna 4e jiveq tuk,makar 4e xorata sa malko stranni,a i Bulgariq mi lipsva!


    Ako nqkoi iska kontakt s men:chopar4e_69@abv.bg

  8. #8
    bo}|{eCTBeHa
    Guest
    Obikolila sum po4ti cqla evropa,no sega nqmam mnogo vreme da pi6a

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    кво мисля ли?
    -хора които искат да се реализират
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  10. #10
    gdfsaasdfasd
    Guest
    i mejdo drugoto e neosporimo 4e balgarnia gleda da izlaje, da otkradne, da preebe i se da naprai mrasno na drugiq !!!!!!!!! ubeden sam v tozi FAKT za6toto mnogo pati mi se e slu4valo i nikoi ne moje da go otre4e - taka e ! bil sam v ispania - nepoznati ti kazvat zdrasti, po magazinite vidat li te 4e minava6 prez vratata stavat kato roboti i vednaga se interesuvat kakvo iska, svidetel sam na slu4ai priatel da butne sergiq i si4ko da se razpilqva na zemqta - prodava4kata kazva "spokoino, nqma problemi, vsi4ko 6te se opravi, ne se pretisnqvaite" (seki znae 4e ako napravi6 taka v balgariq 6te nai MALKO da te napcuvat ili prebiqt) prosto v drugite darjavi sveta se griji za tebe. imam poznati v Italiq - tezi hora se sabirat s balgari i kato da ne povqrvate - vseki prai mrasno na drugiq, tova e balgarina! da napravi kal i marsotiq na drugiq (ZABELEJETE: VMESTO DA SI POMAGAT I DA SA SPLUTENI ZA6TOTO SA OT EDIN NAROD V 4UJDA DARJAVA TE SI PRAVAT MARSOTII - KOI KOGO 6TE IZKLEVETI ILI PRECAKA!!) kato zavar6a gimnaziq nqmam tarpenie da se mainqm ot taq ciganiq i govnarska darjava si4ko jivo sa kradci lajci i podli hora! NO COMMENT

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си