.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    The_Woman
    Guest

    Moderated by ^npocTo^a3^f^: Често ходене до WC и болки при..

    В събота ми дойде месечния цикъл и от тогава много често ходя до тоалетната,но не защото съм неразположена просто много ми се ходи до малка нужда.Обаче когато ходя и много ме болят половите органи.Незнам дали съм изтинала или е нещо друго.
    А не искам да ходя на лекар,моля ви помогнете ми!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    www
    Guest
    ami 4estno kazano i na men mi se e slu4valo,a i dr sa mi spodelqli.Ednoto e,4e moje da si nastinala,no 6tom te bolqm polovite organi e ne6to kato vazpalenie,no ne e ni6to stra6no 6te ti mine skoro

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Възпалението винаги е страшно! Мисля, че обяснението не е много точно, но за да изпитваш болка в "половите органи" е очевидно, че има приоблем. Дай още малко подробности.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  4. #4
    Guest
    Ами изпитвам болки когато ходя до тоалетна и усещам че постоянно ми се ходи в тоалетната.Незнам на какво се дължи,мисля че съм изтинала.Днес болките намаляха,но още ми се ходи толкова често до тоалетната.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    nqmam absoliutno nikva predstava za tav ti kazavm da ide6 an lekar....moje da stane baq seriozno! yyy moje da e cistit mislq 4e pri tva se hode6e 4esto do toaletna....neznam samo 6e te obyrkam a i edva li ima nqkoi tolkova kompetenten tuk 4e da moje da ti pomogne samo on-line! za tfa pri lekarq.....

  6. #6
    Възможно е това да са признаци на повишена кръвна захар. В крайна сметка аз не съм лекар и не мога да ти помогна кой знае колко освен със знанията ми по биология, които макър и да не са малки едва ли са толкова добри колкото знанията на един гинеколог. Анонимността е гарантирана (както тук във форума) така че не виждам какво те притиснява

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
    si nastinala
    ili da ima6 cistit
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
    si nastinala
    ili da ima6 cistit
    цистит пишка ти се, но изпишкваш точно 3 капки
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
    si nastinala
    ili da ima6 cistit
    цистит пишка ти се, но изпишкваш точно 3 капки
    da,to4no,a i e mnogo gadno,no se piat hap4eta i pomagat
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    тфа цистита е адското мъчение....
    а и той се получава при настинка междудругото
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    тфа цистита е адското мъчение....
    а и той се получава при настинка междудругото
    to4no i as iskah da kaja, 4e sistita e ot nastinka,
    ako e tva pii 4ai ot me40 grozde i 6te ti mine, ili si sloji edni 6i6e s topla voda mejdu krakata, i to mnogo 6te ti oblek4i bolkata

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Ha JIyHaTa :P
    Мнения
    6
    И аз бях така!Отвратително е!Лекаря ми пусна изследване на урина и се оказа някакво бъбречно възпаление и пих едно антибиотиче от 30 лв. и мамчето ми направо цъфна от радост

  13. #13
    аз когато бях на 17-18 години ,също при менструация много често ми се ходише да пишкам,но и до по голяма нужда.. така де ,и ми беше много гадно ,през 2 мин до тоалетната,да изключим другите болки.. ама не ходех до лекаря...

    и то така доста врееме,ама накрая ми казаха,че това си е нещо като симптоми от самият цикъл..но за по сигурно си ходи до Лекаря,за добро е
    Ot CeLuVkA BeLeG Ne OsTaVa,No ZnAi 4e NiKoGa Ne Se ZaBrAvQ!!!))

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    и аз между другото съм забелязала,че като ми идва и ми се пишка супер често и то по мъничко...може би е нормално не знам...а иначе на мен от няколко дни пак е така...ходя през един час до тоалетната...будя се рано сутрин за да пишкам при мен това не е било никога....и не мога да пишкам нормално ами някак си с усилие,трябва да напрегна мускулите на корема ,за да стане в повечето случаи...също съм и малко настинала....много се чудя на какво се дължи това и все чакам уж да ми мине от само себе си...плс ако има запознати да казват...доста е гадничко

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  15. #15
    Guest
    Аз бях така преди 1-2 седмици,абсолютно същото като теб и много се притесняжах,но ми мина незнам от само себе си ли

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си