.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: kakvo nosite v bg?

  1. #1
    Momche
    Guest

    kakvo nosite v bg?

    Amii drugata sedmica shte si idvam v bg za lqtoto i ne sum si bil ot 2 godini i mi e interesno kakvi dreshki nosite, moda neshto takova( mujka. Mersi

  2. #2
    M мъжете ни тука през лятото носят кожуси...и мокасини със хавлиени чорапи, или пък с грейки ако много брули вятъра))))))))) хахха базик ве...ми че лято, жега... зависи ся според стила към който се е ориентирал пича, най-често гледам къси гащи тениски потници...джапанки,маратонк и,кецове...квото ти иска душата само да знаеш че нещо климата се е скофтил и вали всеки ден или през ден..ужасно е!

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    забелязала съм че момчетата в последно време носят шарени шорти на цветя малко смешно звучи , но долниците са сладки , мен поне ме кефят и им придават наистина летен хавайски вид

  4. #4
    az nosq reebok athletic series
    mislq 4e nasqkude tova e na moda
    i cant be anything,but i can try!

  5. #5
    stiga s tiq eftini bolkuci,dori i nestandartnoto ponqkoga ne e qko.ako iskash gotini dreshki prigotvi si 200euro i otivai kum shop-ovete!!
    i cant be anything,but i can try!

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    забелязала съм че момчетата в последно време носят шарени шорти на цветя малко смешно звучи , но долниците са сладки , мен поне ме кефят и им придават наистина летен хавайски вид
    Наеш ли к0е най-мн0г0 ме дразни. Имам едни жълти къси пантал0нки с такива някви ф0рмички, цветя и т.н, а в интерес на истината ги имам 0т 4 г0дини
    аз си н0ся всичк0 шарен0, някв0 нев0дещ0 се п0 м0дата, защ0т0 не искам да съм кат0 другите ... и така

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    ima nqkfa moda sega gledam da se nosqt havaiski cvetq po vsi4ko i navsqkade,,vsi4ko razvalqt teq modi...


  8. #8
    Guest
    da 15 godi6nite mu6muli nosiat sme6nite si drehi sas havaiski cvetia ot butik ilianci i sa mnogo sme6ni i vazni.Az nosia teniski ot likra i danki a poniakoga i dunki 3/4 i ne prili4am na havaiski selianin.I sas dzapanki se hodi samo na plaza ne v centara na Sofia!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Цитирай Първоначално написано от Eric Draven
    da 15 godi6nite mu6muli nosiat sme6nite si drehi sas havaiski cvetia ot butik ilianci i sa mnogo sme6ni i vazni.Az nosia teniski ot likra i danki a poniakoga i dunki 3/4 i ne prili4am na havaiski selianin.I sas dzapanki se hodi samo na plaza ne v centara na Sofia!
    "Хавайски селянин" муахахахахха бра0 еее ти рулираш е готЕн.Буахаха нека е аз да см на Хавайте,акт некфо мазно селян4е с шарената блузка на цветя,пък ти си разхождай изкълчените дънки ф центъра на софия.

    P.S."Хавайски Селянин" Агахгахгагхагахгагхагагах гахгага лут си е софийски гражданин

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Eric Draven
    da 15 godi6nite mu6muli nosiat sme6nite si drehi sas havaiski cvetia ot butik ilianci i sa mnogo sme6ni i vazni.Az nosia teniski ot likra i danki a poniakoga i dunki 3/4 i ne prili4am na havaiski selianin.I sas dzapanki se hodi samo na plaza ne v centara na Sofia!
    ne iskah da zasqgam nikakva tema za selqni i t.n., ama prosto i ot nai-qkite ne6ta pravqt nqkvi gadni modi...6tot predi 2-3 godini nqkoi hora biha kazali kfi sa tez sme6ni drehi, apak sq 6tot sa po po-lyskavite magazini..ili po to4no e zalqto s tqh ne samo za 6orti i rizi, a i za vsi4ko drugo, ei tfa e gadnoto..ne iskah da kaja drugo..

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    sorry, pak zabravih da se reg-a.. ta tfa bqh az )


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си