.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    good_girl
    Guest

    kade se slagat tamponite

    zdrasti momi4eta.......te parva mi doida cikala i iskam da vi popitam kade se slaga tampona...otpred ili otzad......i boli li

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    A ot kyde ti teche kryv- ot dupeto ili ot vlagalishteto Retorichen vypros.
    Ako si devstvena shte boli,ne mislq che e vreme da slagash tampono oshte.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    kupi si i shte vidish zashtoto ima ukazanie za polzvane i kartinka kak tochno se postavqt.ne boli.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    ми то си има упътване

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    хахахаха, отпред или отзад.... знаеш ли кво, сложи си го в носа

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 11 от правилника!
    Благодаря!
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  6. #6
    Купи си, вътре има листовка и там е описано много добре
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    nali si gledala the X files ?

    ami e tam.... kato istinata


    istinata e nqkade tam... e ba6 tam slaga6 tampona
    kazvam go ot li4en opit 6toto i az ne znaeh,,, izi ili tura... dobre, 4e poznah ina4e 6te6e da stane "mazalo"
    we'll die alone like a stone ^^

  8. #8
    good_girl
    Guest
    da no kade po to4no se slagat????otpred ili otzad.........molq vi kajete mi....zashtoto na listovkata ne pi6e ni6tu...otpred ili otzad???????????...blagodariq vi

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Ama ti sheguvash li s nas kakwo znachi otpred ili otzad? Otzad ti e anusa,otpred ti e vlagalishteto otkyde ti teche kryv Ot vlagalishteto.Kyde trqbva da se sloji tampona Otkydeto teche kryv Toest ot vlagalishteto. Znachi slagash tampona otpred vyv vlagalishteto.Sega po qsno li e?
    Struva mi se che nqkoq belq shte napravish s toq tampon...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Ama ti sheguvash li s nas kakwo znachi otpred ili otzad? Otzad ti e anusa,otpred ti e vlagalishteto otkyde ti teche kryv Ot vlagalishteto.Kyde trqbva da se sloji tampona Otkydeto teche kryv Toest ot vlagalishteto. Znachi slagash tampona otpred vyv vlagalishteto.Sega po qsno li e?
    Struva mi se che nqkoq belq shte napravish s toq tampon...
    тва е защото не може за няколко дни да се раздели с любимите прашки може би..
    девойке, първо си измиваш хубаво ръцете.. после вадиш тампона от кутийката и му махаш 'станиолчето' в което е обвит. рязко издърпваш конеца /това е за да се види дали и здрав и няма възможност да се скъса/. клякаш, отпускаш се и натикваш тампона толкова навътре че да не го усещаш, като оставяш връзчицата отвън естествено /adult ти каза къде да го натикаш/ само че не направо, ами леко под наклон. обуваш гащите /прашките, кюлотките, наполеонките или кфото е там/ и си готова. тампона не трябва да седи повече от 8часа ф тебе.. но поне през 3часа го сменяй щото иначе е гнусно..
    после като го вадиш си увиваш връзчицата около пръста /абе фащаш здраво/ и го дърпаш внимателно.
    ама щом не знаеш от коя дупка ти тече мензиса.... ще направиш някоя беля...

    п.с. ти на колко си бе ????
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  11. #11
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Цитирай Първоначално написано от good_girl
    da no kade po to4no se slagat????otpred ili otzad.........molq vi kajete mi....zashtoto na listovkata ne pi6e ni6tu...otpred ili otzad???????????...blagodariq vi
    Не-по средата...

    Ми много ясно,че отпред-във влагалището оттам тече кръвта....
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  12. #12
    Е хора! Спокойно бе! Явно момиченцето е малко и не е информирано по темата! Вие пък... какво ще ви стане ако пообясните малко?? Добре че е SixSence, че ...
    Виж, миличка, относно мнението, че като си девствена не трябва да носиш тампони, не помня вече кой го каза... тампоните няма да ти загубят девствеността! Това е смешно! не се притеснявай! С тях е много по удобно от превръзките и ако се научиш да ги слагаш правилно изобщо няма да ги усещаш и ще забравиш, че си в цикъл изобщо
    значи аз имах е бати дилемата преди да почна да ги нося, щото исках много да се науча, ама се стисках и няколко пъти излизах от тоалетната ПОТНА и НЕРВНА .. колко тампони съм изхвърлила ей така за да се науча! Пъхай смело и се ОТПУСНИ тва е най-важното! като свикнеш дори няма да изпитваш нищо докато го слагаш!
    УСПЕХ

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
    Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
    Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото.
    хахахахахахаха, беше ми много забавно да го прочета
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mai nai-dobre 6te e za sega da kara6 na prevruski

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
    Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото.
    хахахахахахаха, беше ми много забавно да го прочета
    А на мен ми беше доста забавно да го напиша

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  17. #17
    good_girl
    Guest
    mn vi blagodarq na vsi4ki!!!!vie ste prekrasni......nqmate si i na prestava kolko sam vi blagodarna.........a na tezi koito mi otgovarqha grubo-mainata im\!!!!!emi da....az ne razbiram i za tva pitam....ne za drugo ..ako znaeh nqmahe da pitam.....a na tezi koito mi obqsniha kak -MNOGO VI BLAGODARQ......LI4I SI 4E STE DOBRI!!!!!!!THANKS PEEPS

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Така, аз имам цикъл от година и половина...Мога ли да използвам тампони (най-малките де)? Кажете моля ви защото се притеснявам!

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от didivid
    Така, аз имам цикъл от година и половина...Мога ли да използвам тампони (най-малките де)? Кажете моля ви защото се притеснявам!
    Така при мен е горе-долу същото безопасно ли ще е?

  20. #20
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си