.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    Жени - Част 1

    Така, значи интересно ми е едно нещо

    Защо жените винаги искат и трябва да са прави? А не са, защо приемат мъжете като някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава.

    Ще пиша съвсем малко в това ми мнение, темата сигурно ще се разрастне и там ще добавя още много, но искам само да кажа, че има не малко мъже, които правят много неща по-добре от жените и едно от тях е готвенето, това е само едно от нещата, които можем да правим по-добре и наравно със жените В най-хубавите и известни ресторанти готвачите са мъже. Това е само един пример, че жените си мислят, че са прави, по-добре и по-съвършенни от мъжете Давайте натам!

  2. #2
    neoex ti nqmash li kvo da pitash,imam 4ustvoto 4e nqmate ko da praite i samo spamite v foruma.kvi sa tiq stari dilemi?tova jeni VS muje nqma da se razreshi nikoga taka 4e nqma smisul nikoi da otgovarq pove4e
    i cant be anything,but i can try!

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    zabravi da dobavi6,4e mujete umeqt mnogo po dobre
    da karat kola ot jenite(li4no moe mnenie )
    ina4e ... kvo da ti kaja...
    spored men temata e glupava i nqma ni6to da
    se postigne s neq
    da,iskame da se pravi .. po dobre da otstoqvam
    mnenieto si dokrai,otkolkoto kato nqkoq bez
    li4no mnenie da se suglasqvam s vseki,samo za6toto
    na nego taka mu e izgodno
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    e ,ne moje da slaga6 vsi4ki muje pod edin znamenatel, nito puk vsi4ki jeni pod edin znamenatel! estestveno 4e ima ne6ta, za koito mujete sa po-podjodq6ti-ohrana i t.n. ot jenite, no su6to taka ima i profesii s koito jenite se spravqt po-dobre. e su6to e vqrno 4e i vsqko pravilo si ima izklu4enie kolkoto do tova 4e jenite sa vinagi pravi ...hmm koi tvurdi takova ne6to
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Ако бяхте по съвършенни щяхте да можете да раждате сигурно :P Колкото мъжете могат да праявт някой неща по-добре от нас толкова и ние можем всичко е фифти - фифти. Както вие можете да работите и да печелите пари така и ние можем. Както ние можем да готвим така и вие можете.
    Не само жените си мислят, че са прави и вие сте такива. Просто си попадал по-често в ситуация в която жена спори, че е права, а ти също си бил прав. Абе в такива ситуации всеки си знае, че той е прав!

    "da,iskame da se pravi .. po dobre da otstoqvam
    mnenieto si dokrai,otkolkoto kato nqkoq bez
    li4no mnenie da se suglasqvam s vseki,samo za6toto
    na nego taka mu e izgodno "
    Милото го каза! Всеки има право на мнение и всеки трябва да си държи на него!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    В определени ситуации жените са прави,в други мъжете.Не виждам каква е връзката с пола?!Аз лично не приемам мъжете,като някакви тъпи същества,които мислят само с долната си глава.Но понякога определено си мислите с нея де. Макар че и жените от време на време мислят с русата си коса. То не зависи от пола,а от акъла!Чат ли си? :P

  7. #7
    Guest
    kakto kazah:nqq absolutno nikuv smisul da se spori ama absolutno!
    btw jenite sa po-dobri v svikite i nemislq 4e tova trqbva da se promeni ahahahah

  8. #8
    Аз не мисля, че трябва да се делим на МЪЖЕ и ЖЕНИ.
    Има всякакви мъже и всякакви жени. Всичко си зависи от самия човек, НЕ от пола му! Това кой какво и колко добре го може са си лични възможности...
    Има жени, управляващи сели компании, затънали до гуша в пари (с една дума - преуспяли), а има и мъже събиращи кашони по улиците! Естествено има го и обратното, така че мисля, че няма какво да се спори тука...

    И не всички мислим, че мъжете са "някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава" - това пак си зависи от сами човек и неговите разбирания.

    И защо реши, че винаги се мислим за прави?
    Аз по-скоро бих казала, че мъжете си мислят така. Защото те са "силния пол", чувстват се по-всемогъщи и от там идват всички проблеми...а пък и ТЕ ебът, а не ги ебът тях, нали? Ооооооо, вече са велики!

  9. #9
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от Dharma
    e ,ne moje da slaga6 vsi4ki muje pod edin znamenatel, nito puk vsi4ki jeni pod edin znamenatel! estestveno 4e ima ne6ta, za koito mujete sa po-podjodq6ti-ohrana i t.n. ot jenite, no su6to taka ima i profesii s koito jenite se spravqt po-dobre. e su6to e vqrno 4e i vsqko pravilo si ima izklu4enie kolkoto do tova 4e jenite sa vinagi pravi ...hmm koi tvurdi takova ne6to
    хмммммм, страшно ми напомняш на момичето, което обичам, но не се безпокой - няма абсолютно никакъв вариант тя да е в този форум, така че знам, че не си тя! :P

    Не мога да добавя нищо - то останалите са си казали думата....Но спорът "Кой е по-по-..." си остава вечен - никога няма да може да се каже от кого има по-голяма полза - винаги ще има жени и мъже, способни да правят нещо по-добре от противоположния пол.
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    Защо жените винаги искат и трябва да са прави? А не са, защо приемат мъжете като някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава.

    hahaha.-..tova go kazva6, za6toto qvno ne poznava6 myje, koito si mislqt, 4e vinagi imat praavoto... kakto ti v tvoeto mnenie, taka i az v moeto mislq, 4e imam pravo, no tova nqma ni6to ob6to s polovete...
    mnogo qsno, 4e ako ne6to ne ti haresva, 6te izrazio6 mnienie i 6te misli6, 4e ti si prav... tova e v prirodata na 4oveka... i ot tam zapo4va politikata
    a sy6to taka qvno ne si 4uval vicove za jeni... kak jenata ne mojela da pravi ne znam si kakvo,,, i kakvi li ne drugi podigravki.... konkurenciq sme... kakto v edin ma4 ima dva otbora i vseki iska da naddleee... taka i e po sveta--- myjete sre6tu jenite i obratno.... i si igraqt na koi e po-po-nai


    искам само да кажа, че има не малко мъже, които правят много неща по-добре от жените и едно от тях е готвенето, това е само едно от нещата, които можем да правим по-добре и наравно със жените

    vyprosa e, 4e ne gi pravite... !!!
    za edin "normalen myj" e strogo zabraneno i vypros na 4est da ne vliza v kuhnqta i da ne 4isti... ama tova idva ot vyzpitanieto, v koeto e u4astvala i maikata, razbira se.

    govoreiki koi ima pravo i koi ne... mojem da floodim s 4asove v tazi tema.... no ako ima nqkakvi neravnosti v 4ove6kata civilzaciq mejdu jensko i myjko- nie sme si vinovni...nie gradim svetyt, v koito jiveem... i mojem da izbegnem takiva typi konflikti i sblysaci na interesi...
    primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal... po4vam da si gonq opa6kata s teq argumenti
    vyrtim se v kryg... i ne izlizame ot tam...
    kakto kazah- tova e edno glupavo systezanie- Koi e po-po-nai...
    we'll die alone like a stone ^^

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
    Защо разделяш света на мъже и на жени?
    Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

    Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е ПИСНА МИ НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ Защо не го разберете РАСИСТИ
    НоЕх, никой нищо не ти е казал Сега ще се съревноваваме ли Ще търсим в миналото кой е по-добрият мъжът или жената Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
    Защо разделяш света на мъже и на жени?
    Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

    Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е ПИСНА МИ НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ Защо не го разберете РАСИСТИ
    НоЕх, никой нищо не ти е казал Сега ще се съревноваваме ли Ще търсим в миналото кой е по-добрият мъжът или жената Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ
    Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ

    Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение
    И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

    И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА "

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
    но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
    Защо разделяш света на мъже и на жени?
    Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

    Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е ПИСНА МИ НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ Защо не го разберете РАСИСТИ
    НоЕх, никой нищо не ти е казал Сега ще се съревноваваме ли Ще търсим в миналото кой е по-добрият мъжът или жената Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ
    Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ

    Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение
    И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

    И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА "
    Така.
    Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

    Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря .

    Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса .

    Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това .

    Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света .

    Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен .

    Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти .

    И осмо, пиша като човек, а не като жена .
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
    Защо разделяш света на мъже и на жени?
    Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

    Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е ПИСНА МИ НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ Защо не го разберете РАСИСТИ
    НоЕх, никой нищо не ти е казал Сега ще се съревноваваме ли Ще търсим в миналото кой е по-добрият мъжът или жената Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ
    Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ

    Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение
    И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

    И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА "
    Така.
    Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

    Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря .

    Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса .

    Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това .

    Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света .

    Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен .

    Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти .

    И осмо, пиша като човек, а не като жена .
    А ти пък от къде знаеш, че в първия пост са изцяло мой мисли, а не някакви тези? Аз също си казвам мойто мнение и мисля, че след като толкова претендираш на лично мнение не трябва да се изразявате както някой по нагоре написа "primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal" не мисля, че има нужда тогава да говори за мен, да обсъжда мнение ми На тая тема ще искам да й сложат ключ, защото ми писна от тъпи спорове. Когато пишете мнение пишете лично за себе си и за своето мнение или поне не ми замесвайте ника

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
    но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен
    За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    темата се счита за изчерпана!
    няма жени и мъже има хора!
    Modareted by aBeP4eTo
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Какъв е смисала на темата?
    Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
    Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
    Защо разделяш света на мъже и на жени?
    Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

    Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е ПИСНА МИ НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ Защо не го разберете РАСИСТИ
    НоЕх, никой нищо не ти е казал Сега ще се съревноваваме ли Ще търсим в миналото кой е по-добрият мъжът или жената Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ
    Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ

    Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение
    И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

    И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА "
    Така.
    Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

    Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря .

    Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса .

    Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това .

    Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света .

    Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен .

    Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти .

    И осмо, пиша като човек, а не като жена .
    А ти пък от къде знаеш, че в първия пост са изцяло мой мисли, а не някакви тези? Аз също си казвам мойто мнение и мисля, че след като толкова претендираш на лично мнение не трябва да се изразявате както някой по нагоре написа "primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal" не мисля, че има нужда тогава да говори за мен, да обсъжда мнение ми На тая тема ще искам да й сложат ключ, защото ми писна от тъпи спорове. Когато пишете мнение пишете лично за себе си и за своето мнение или поне не ми замесвайте ника
    Ок, ето ти едно, но ще видиш чер е същото като първото ми:
    Това за мен е расизъм. Не смятам, чехората могат да се делят на жени и мъже. Има много способни мъже и много способни жени. Колкото до жените, които се мислят за повече от мъжете, аз лично такива не познавам, но за мен това е също вид на расизъм.

    Дано си дожолен,
    НоЕх
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  19. #19
    Тфа,че едните имат шунди, а другите пишки, да не значи че имат и различни мозъци??
    Както споменахте.. мъжете готвели.. да и баща ми готви, а майка ми кърти плочки и прай ремонт (е заедно с бащата де) но като си има мозък жената, може да прави ВСИЧКО! И при мъжете е така, с малко желание могат дори да вършат домакинската работа!


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
    но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен
    За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?
    абе много отдавна е доказано, че жените имат по-голям мозъчен капацитет. не спори

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    Цитирай Първоначално написано от NoEx
    Цитирай Първоначално написано от SixSense
    просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
    но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен
    За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?
    абе много отдавна е доказано, че жените имат по-голям мозъчен капацитет. не спори
    Щом казваш. Между другото искам да попитам кой модератор отключи темата? Аз помолих аBeP4eTо да я заключи, защото прецених, че няма смисъл да се продължи Ае имаите поне малко уважение към потребителите

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    В този пост ще бъда кратка(като никога до сега!).

    Преди две години, учените създадоха изкуствена сперма, чийто генетичен материал е синтезиран от яйцеклетка! Тъй че по-добри, или по-лоши, мъже, най-добре си трайте, че да не изчезнете от лицето на Земята

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  23. #23
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    А кои са по-добри зад волана?

  24. #24
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Bimper-ska
    В този пост ще бъда кратка(като никога до сега!).

    Преди две години, учените създадоха изкуствена сперма, чийто генетичен материал е синтезиран от яйцеклетка! Тъй че по-добри, или по-лоши, мъже, най-добре си трайте, че да не изчезнете от лицето на Земята
    Че то е доказано, че ще изчезнем бе

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    varna
    Мнения
    4

    eho

    az sam na mnenieto na avtora 4e toi prosto e pusnal temata nqkoi kato ne q haresva da nqma da si.....maikata(nama da go pi6a 4e 6te go cenzorirat)no ne e pravo miloto_girl4e 4e m1jete katat po dobre ot jenite az karam po dobre ot vsi4ki m1je koito poznavam a dori nqmam knijka
    hi kak ste iskam da pomolq vsi4ki koito pro4etat tova da mi pi6at za da ne umra ot skuka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си