.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Pyp4ici

  1. #1
    Guest

    Pyp4ici

    Ot nqkolko sedmici imam edni pyp4ici po gyrba i otpred nad gardite Normalno li e tova za f???men ma e sram da sloja potnik,da ida na plaj,ujasno e Help Me Pls

  2. #2
    Напълно нормално! Да знаеш (почти) всичките ми приятелки имат, аз незнаех до скоро, но като почна да се затопля времето и да се обличаме по разни потничета и...се стресирах като ги видях.
    За гърба - търкай го с морска сол (така каза една козметичка на брат ми)!
    За гърдите и шията - използвай тонизиращите трици на Суис Формула за всякакъв тип коже (те са за лице и шия)! Така хем няма да имаш пъпчици, хем кожата ще ти е мекичка като на бебе! (това ти го казвам от личен опит! Аз ги ползвам от много време и до сега пъпки не са ми се появявали, а който ми е пипнал (цункал и т.н.) кожата там ме пита с Ленор ли се къпя, че е толкова мека хахах :P )

  3. #3
    Guest
    Mersi!Uspokoi me

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Напълно нормално! Да знаеш (почти) всичките ми приятелки имат, аз незнаех до скоро, но като почна да се затопля времето и да се обличаме по разни потничета и...се стресирах като ги видях.
    За гърба - търкай го с морска сол (така каза една козметичка на брат ми)!
    За гърдите и шията - използвай тонизиращите трици на Суис Формула за всякакъв тип коже (те са за лице и шия)! Така хем няма да имаш пъпчици, хем кожата ще ти е мекичка като на бебе! (това ти го казвам от личен опит! Аз ги ползвам от много време и до сега пъпки не са ми се появявали, а който ми е пипнал (цункал и т.н.) кожата там ме пита с Ленор ли се къпя, че е толкова мека хахах :P )
    Moga li da te popitam kolko stryvat tezi trici?
    Где твоя лень?

    В НОКАУТЕ!

  5. #5
    7,40лв. и определено си заслужават!

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Ha JIyHaTa :P
    Мнения
    6
    Хах,при нас са 7,30

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Добър ден,

    Моят съвет е да се тревожиш за нещо по-смислено. Помисли за семейството си, вървят ли нещата м/у Вас, сподели ли този проблем с тях? Ако не си, защо предпочиташ един форум с непознати, пред съвета на собствените си родители? Те са хората, които ще те посъветват и насочат най-добре.
    Сега се замисли колко болка има по света и в живота ни, замисли се за нещо наистина сериозно.

    .. И тогава ще разбереш, че се тревожиш за бели кахъри.

    Желая ти всичко най-хубаво.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си