.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    Случвало ли ви се е ?

    Ето и моя въпрос,задавам го,защото скоро се случи на една моя приятелка...
    Случвало ли ви се е да припадате насред обществено място и ако е да -често или .. и ако е станало според вас защо.. от напрежение,кофти ситуация,лошо ви е било или ... т.е поради каква причина ,кога и къде?
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  2. #2
    о да случвало ми се е от нерви от кръвно дори съм правил и малък гърч но все още мърдам


  3. #3
    ludi4ka
    Guest
    na men mi se e sly4valo, za6toto imam nisko kravno

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    Ам дам...това наистина е много много гадно... И на мен ми се е случвала..веднъж в автобуса...Беше лято, кръвното ми беше паднало пък и много нерви и проблеми и всичко това на куп...
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    не, дано и не ми се случва
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  6. #6
    Не, не ми се е случвало, въпреки че съм с низко кръвно! Но съм чувала, че най-често става от ГЛАД .. може би, Илиянче, твойта приятелка не е хапвала нищичко знам ли.. това е мойто предположение
    Где твоя лень?

    В НОКАУТЕ!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ne mi se e slu4valo, i dano nikoga ne mi se slu4i

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    LoGi4n0.......TaM Na LuNaTa
    Мнения
    68
    Mi na men edin put 6te6e da mi se slu4i ma ne pripadnah be6e lqoto A ina4e lelq mi pripada6e kudeto i da e,ako 6te i na sredada na bulevarda prosto pripada6e,ma pri neq be6e ot nervi.

  9. #9
    На мен за щастие не ми се е случвало, но преди няколко дни едно момиче от моя квартал припадна точно пред Фаста, защото не беше яла цял ден...

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ne,ne mi se e slu4valo,a i se nadqvam da ne mi se slu4va nikoga
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    ..::SHUMEN::..
    Мнения
    681
    Na men ne mi se e slu4valo za 6tastie, no imam poznati koito sa pripadali pred men, edni ot nervi i naprejenie, drugi ot tova, 4e sa bolni, abe mnogo e gadno osobeno za tezi koito sa bolni
    I CAN'T GET NO SLEEP

  12. #12

    :::

    Никога не ми се е случвало,много пъти ми е ставало лошо в клас и на улицита,но не съм припадала.
    Една от моя клас е припадала 3 пъти в гимназията.Не и оставало време да закусва...
    No plores si em vaig...em trobaras en l'infern

  13. #13
    За щастие не ми се е случвало да припадна и дано да не ми се случи.Случвало ми се е само да ми се завие свят.

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Ha JIyHaTa :P
    Мнения
    6
    На мен ми се е случвало няколко пъти...последния беше преди няколко дни, когато изпадах в много тежки депресии ама сега вече взех да се примирявам,че ще се видя с приятеля ми чак след месец!Не знам защо ама този път ми беше много по-трудно да го преживея,хем знам,че ме обича и че ще се върне ама ми е кофти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си