.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Zverska_Prudnq
    Guest

    What's going on to my fuckin' dick

    Deba toz moi hui deba kato masturbiram me boli glavi4kata nqkoi moje li da mi kaje za6to.



    P.S Kajete pls 6toto ina4e vzimam satura i go pravq na rqzana nadenica.AAA ina4e suvsem normalno si izglejda ama kato bluskam me boli ako mojete da mi kajete 6te vi buda mnogo blagodaren.

    Tочка 1 от правилника!
    Благодаря.
    Moderated by BABY_SEXY_GIRL

  2. #2
    според мен трябва или да клатиш някоя или да отидеш на лекар...

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    София
    Мнения
    55
    Цитат от няква книжка, която ме домързя да я чета цялата:

    ...при продължителна мастурбация е възможно леко замайване или болки в главата...
    Цитирам по памет, но беше нещо такова.
    Chainer's dark gift to a darker soul.

  4. #4
    Guest
    da vtoroto 6te e abe az i purvoto nqma da otkaja

  5. #5
    Problem4y
    Guest
    Az sum po zle.Abe samo kato si dokosna glavi4kata me boli i ne moga da masturbiram vuob6te bahti bolkata.Nali vi kazvam samo kato go dokosna i me boli mai 6te hodq na lekar

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Forgotten
    Цитат от няква книжка, която ме домързя да я чета цялата:

    ...при продължителна мастурбация е възможно леко замайване или болки в главата...
    Цитирам по памет, но беше нещо такова.

    tuk stava duma za bolki v glavata,a ne bolki v glavi4kata na penisa
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    мисля си, че трябва да ограничиш наструбирането просто...
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  8. #8
    "Zverska_prudnq" MUAHAHAHAHH! чудя се да се смея ли или да се хвана за главата заради българската простотия... е явно ме избива на първото
    а колкото до въпроса опитай се да не мастурбираш на всеки пет минутки едва ли не, ако не стане то се е видяло - ЛЕКАР!!!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точки 2 и 9 от правилника!
    Благодаря!
    Где твоя лень?

    В НОКАУТЕ!

  9. #9
    Пробвай да си бъркаш в гъза...

    УАААААХАХАХАХАХАХА!!!

    Ти какви неща обясняваш... Като ти стой в панталоните, не те ли боли? Явно членът ти е ТВЪЪЪРДЕ много малтретиран и протестира... остави го за малко поне

    P.S.: Имам чувството, че се гъбаркаш нещо, но ако не е така sorry...

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 11 от правилника!
    Благодаря!

  10. #10
    Guest
    ARGHHHHHH hora sega vi obqsnqvam podrobno vsi4ko i NE SE GUBARKAM.taka zna4i na skoro navur6ih 13 i ve4e ne izdurjah zatova re6ih da masturbiram,NO kakto se opitvam ad vi obqsnq ujasno mnogo me boli glavi4kata ina4e mi se nadurvq su6to taka trqbva da si butna malko kiji4kata za da mi se ogoli glavi4kata,no tova ne e problemut problemut e 4e se opitvam da masturbiram za 1-put i mnogo me boli glavi4kata.Pak povtarqm ne sum masturbiral predi.I sum probval mnogo puti no prosto ne moga ujasno mnogo me boli glavi4kata.Ako vie ne mi pomognete ne znam kakvo 6te pravq mnogo vi molq pomognete!!!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Pishi mi na meila!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  12. #12
    Абе пич...да не би "инструмента" ти да е затънал в мръсотия и просто кожичката да е залепнала за главичката и да не се заголва цялата да те боли шото си надървил бастуняки + залепване и от тва да те боли?

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    според мен става въпрос са фимоза и в такъв случай трябва да се консултираш с лекар(уролог)

  14. #14
    gost
    Guest

    kusen otgovor

    ne e fimoza.. shtom q zagolvash a prosto glavi4kata ti e svruh 4uvstvitelna .. ako iskash da masturbirash ovlajnqvai dobre sus liunki ili s nqkakvi podhodqshti kremove .. (nemoga da dam primer - ne polzvam)

  15. #15
    didkata
    Guest
    spox pi4 sre6ta se kakto sa kazali i predi men tva e 6toto ti e svruh4uvstvitelna prosto ima gelove koito 6te ti pomognat ...konsultirai se v aptekata ili pri doktor ...uspeh

  16. #16
    -----------
    Guest
    А кога за последенв път го ми?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си