.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    Защо някой не пищат на кирлица?

    това е супер гадно... не може ли да се направи нещо?

  2. #2
    Guest
    ти пак като ,,пищеш" на кирилица да не би да покаэваш някакви эавидни умения по правопис

  3. #3
    Guest
    а и пич ,забравих да ти кажа ,че формата эа множествено число-някои се пише с ,,и'' ,а не с ,,й''

  4. #4
    Guest
    хаха.. каква излагация , заглавието на темата да е с грешка .. хаахахаха..
    Дали няма да е по-хубаво ако има някой който прави забележки и никакво грещки ..

  5. #5
    Guest

    хахахаха

    MilanFen
    теб имах предвит

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    e kav e problema, 4e ne si pi6eme na kirilica??
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  7. #7
    Има такива, които нямат! Такива, които не са в Бг! Абе изобщо мислиш ли, че можеш да задължиш някои да пише на това, което ти е удобно на теб? Ако толкова те дразнят мненията на маймунице просто недей да ги четеш. Никой не те кара насила. Всеки пише така, както му харесва. Такива теми е имало, имало...
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  8. #8
    Казвам : Forza Juve !!!
    FORZA JUVE !!!
    SAMO CSKA

  9. #9
    И мен много ме дразни, като някои не пишат на кирилица. Говоря за тези, които имат. Вие българи ли сте? И не знаете ли, че кирилицата е много по-добра от латиницата?
    А още повече ме дразни, когато пишат с правописни грешки. Какво ви учат в училище? Как може да пишете neznam? А тези, които не познават препинателни знаци, изобщо не ги чета особено ако са писали дълги писания. Просто се изгубвам в многото думи. Тези правила не са измислени току така. Те помагат по-лесно да се разбере написаното.
    Но просто се отчайвам, като виждам какви неграмотни хора има. И много тъпи на всичкото отгоре. А ми е много смешно, като започнат да се правят на умни и пишат на английски, а още и български не знаят. А иначе съм съгласна, че заглавието е написано много неграмотно. Голям срам! Но поне е на кирилица.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  10. #10
    Най-добре виж мненията в тeзи теми
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=12827
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...hlight=#209628 (мнението на alex )
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    180
    YO YO TAKA ME KEFII ZA TVA 6TE SI PI6A TAKA!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    мии и аз преди пишех на латиница,но просто реших че това е глупаво особено като имам фонетична така че минах на БГ и така си е добре
    трябва да обичаме езика
    няма нищо лошо и на латиница да пишеш пак се чете
    нямам нищо против
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    mnogo temi se izpisaha za tova
    az do sega ne sam pisala na kirilica i pi6a super bavno...ne, 4e ne moga ama na latinica mi mnogo po-udobno
    no,ako tolkova nastoqvate moga da se probvam i na kirilica da pi6a
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  14. #14
    ебете се в гъза селяни... баси хората!! просто във форумите е прието да се пиЩе на кирилица

  15. #15
    MilanFen - нищо не е прието! Това ти го измисли, и ако смяташ, че ще променим правилата си заради разни форуми, които трият мсг-та на латиница - грешиш. И внимавай с езика, който държиш към потребителите на сайта защото неуважение към потребителите е неуважение към сайта.

  16. #16
    аз пък тебе не те уважавам!! защо в най големия форум в бг - дата.бг се пише само на кирилица? може би щото не е прието или ти така си решил??

  17. #17
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    На мен лично ми е по-удобно и приятно да пиша на кирилица и дори мненията на латиница леко ми дразнят окото, но все пак съм съгласна, че има потребители, които не могат да пишат на кирилица по една или друга причина. Тъй че по-важно е съдържанието на постовете, отколкото буквичките, с които са написани
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Тъпо е да се пише на латинеца (според мен). Някои се оправдават че трудно се свиквало. Знам, така е. И на мен ми беше трудно, но реших, че така е правилно и го реших

    КИРИЛИЦАТА НАД ВСИЧКО

  19. #19
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Цитирай Първоначално написано от alex
    MilanFen - нищо не е прието! Това ти го измисли, и ако смяташ, че ще променим правилата си заради разни форуми, които трият мсг-та на латиница - грешиш. И внимавай с езика, който държиш към потребителите на сайта защото неуважение към потребителите е неуважение към сайта.
    Е сори,шефе,ама ние сме БЪЛГАРИ все пак!Нашият език е българският,а това е български сайт! Не съдя хората,които са в чужбина и нямат кирилица,а тези,които имат,но напук не я използват!!!!
    Когато видя например едно мнение,дълго 20 реда,ми е нужно 3 пъти повече време да го прочета,ако е на латиница!Супер много ме дразни и изморява очите!

    Абе айде повече няма да коментирам,че ще ме санкционираш,че не уважавам потребителите
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  20. #20
    mi taka mi iznasq........nqmam programkata da pi6a na lat i da mi izlzia na kirilica ina4e ne sam sviknala na kirilica
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ycMuBkaTa
    На мен лично ми е по-удобно и приятно да пиша на кирилица и дори мненията на латиница леко ми дразнят окото, но все пак съм съгласна, че има потребители, които не могат да пишат на кирилица по една или друга причина. Тъй че по-важно е съдържанието на постовете, отколкото буквичките, с които са написани
    I men me draznqt,no kato nqmam balg.fonetichna kakvo da napravq,a pak i foruma nqma kirilizator...

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    az puk pi6a prekaleno bavno na kirilica a nqmam format BP na pc-to obe6tavam 4e kato svur6a rabota i ostana po - svobodna 6te se nau4a da pi6a na kirilica
    POnqkoga stoq i mislq...
    drug pat samo stoq.....
    (Me4o nyX)

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mislq 4e ne e bolka za umirane

  24. #24
    ami kaji mi smisala koito ima za da pi6e na kirilica

  25. #25
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    На мен пък ми е напълно все едно.По принцип пиша на кирилица,но удобно ми е, но съм свикнала и по двата начина и дори не ми прави никакво впечатление.Като се замислите не е нищо особено, и няма нищо лошо в това да се пише на кирилица, просто някой си търси нещо за което да се заяде.И кво всички излизат с този номер "Българи сме".Е,добре,като сме българи говорим на български,пък и макар да пишем на ЛАТИНИЦА пак използваме български думи нали.Просто всеки както е свикнал.Не можете да съдите един човек за начина по който пише..все едно да не искате да дружите с някой, който заеква примерно..просто изглежда смешно отстрани..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си