.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Bolqt me gardite

  1. #1
    Guest

    Bolqt me gardite

    Mnogo me bolqt gardide,samo ako ne gi dokosvam ne me bolqt Ne znam za6to no e mnogo gadno,ako nqkoi znae pls kaje te.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    1ва точка от правилника!!!
    Modareted by aBeP4eTo
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ili 6te ti idva ili si bremenna ,
    kaji nqkvi drugi podrobnosti

  4. #4
    Ами ако тепърва започват да ти растат е нормално. На колко години си все пак?

    "Hominem te esse memento"

  5. #5
    Guest
    Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Предградие 13
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu
    Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от Kill Zone
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu
    Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог
    абеее деца, гинеколога се занимава с пу*ки ..
    с гърдите - МАМОЛОГ

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Предградие 13
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    Цитирай Първоначално написано от Kill Zone
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu
    Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог
    абеее деца, гинеколога се занимава с пу*ки ..
    с гърдите - МАМОЛОГ
    абеее големи .На сестрата гинеколога и тва прай

  9. #9
    Guest
    E az masturbiram,i to dosta 4esto No ne sam se ebala.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Ти за овулация чувала ли си ? Мастурбираш,а не знаеш това важно нещо Хм,младеж
    След овулация е нормално да те болят,до момента в който ти дойде.Няма нужда от притеснение.Няма връзка с липсата на секс.Ако не знаеш какво е овулация,погледни важната тема в началото на форума-Всичко за жената.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си