.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1
    Кати
    Guest

    Harry Potter and the half-blooded prince

    Привет на всички.Аз съм голяма фенка на Хари на 16 години съм и не се срамувам да си го кажа въпреки упрезите на някой...индивиди.Искам да попитам феновете тук какво мислите за 6тата книга.Прочетохте ли я вече?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Ne oshte ne sum q pro4ela!No dnes vidqh edno momi4e v reisa da q 4ete na english...!A az dori ne znaeh 4e e izleznala!Ina4e i az sum 4ela vsi4kite knigi za Harry Potter,oba4e poslednata neshto ne mi haresa...mn q beshe razvodnila i po4ti nishto ne se slu4vashe ....

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    и мен си ме кефи хари ама не съм от ония маниаци дето виснат и по сайтове и форуми свързани с него последната с ъмбридж ми беше най-интересна

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Аз пък съм шашава фенка.ТАя 6тата беше трепач.Въобще не е водна както Green Lady каза като 5тата.Доста по мрачна и започва всичко да се разплита

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    nito eda ne sum 4ela, gledala sum samo purvata 4ast

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Тука в моя град още няма..Нямам търпение да излезе..Сега препрочитатам 5тата за да бъда подготвена за 6тата

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ami az 6te iz4akam da izlezne na BG,za6toto ne
    iskam da se mu4a da q 4eta na angliiski
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ami az 6te iz4akam da izlezne na BG,za6toto ne
    iskam da se mu4a da q 4eta na angliiski
    мацка и ти като мен аз мисля че ще е интересна
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    Цитирай Първоначално написано от Breakaway``
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ami az 6te iz4akam da izlezne na BG,za6toto ne
    iskam da se mu4a da q 4eta na angliiski
    мацка и ти като мен аз мисля че ще е интересна
    po-to4no ne moje da bude kazano
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  10. #10
    fen4ica
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Breakaway``
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    ami az 6te iz4akam da izlezne na BG,za6toto ne
    iskam da se mu4a da q 4eta na angliiski
    мацка и ти като мен аз мисля че ще е интересна
    Wow....opredeleno e dosta interesna.Stavat mn seriozni ne6ta i tolkova mnogo 4e se 4ydq vobshte kakvo shte pishe vuv 7-mata kniga..

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    И како става ? Я разкажете..Направете нещо като резюме, увод..

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Ууууу ами много работи.Първата глава е обобщение за странните неща,които стават и за представянето на новия министър,който пък е много тъп ама не е лош.Пак умира 1 от героите ама няма да казвам кои,че ще разваля кефа на другитеХари и Рон си хващат гаджета само че късат Разбираме много за миналото на Волдемор и естествено кой е нечистокръвния принц.

  13. #13
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    последната с ъмбридж ми беше най-интересна
    Ами да, то така е обикновено след всяка книга на Роулинг
    Иначе и аз съм голям фен на Хари Потър!Помня как един от най-добрите ми приятели ми подари първата част преди пет години за рд-то ми.А аз даже не бях чувал за него.Първоначално се правех, че ми е интересна - изобщо не се опитвах да вникна в самата книга, но по-късно (имам предвид, докато четях първата част) започна да ми става интересна и започнах да се интересувам от книгата и така... Много беше добра последната книга, но май ми хареса най-много третата и четвъртата част.Като бях малък дори помнех заклинанията (т.е. преди три-четири години).Но сега има да чакаме чаааааак до 13 декември, докато излезе в нашата Бългаааааарияяааааааааа!
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    сега чакаме първо филма на 4тата част.. мисля си че ще е готинко .. фсе пак тримагически турнир и др. глупости там.. интересно ми е да видя как са го направили

  15. #15
    Aha i az go 4eta hari..mnou qki sa knijkite...sa 6tata predpo4itam da iz4akam da izleze na bg a za filma...4akam go s neturpenie,iskam da vidq kak se e predstavil Stanislav Qnevski(viktor krum)

  16. #16
    биват си книжките яки са. аз ги чета ама не съм от тия дето се тълпят пред книжарниците чякат нещо ново за книгата и т.н.
    за мен четенето е прекалено интимен процес, за да се държа по такъв начин. Но се отплеснах а за друго ми беше мисълта. В Англия тая книга струваше около 9-10 лири което съгласете се е доста малко в сравнение с баснословните цени тук(последната беше 25 лв). Че затова. Мн е тъпо ъука цените а са толкова високи ама те и нашенските издатели си падат мошеници. Дано им влезе акъла в простите кратуни че ако направят цената норнална ще имат по-далавера.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  17. #17
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    сега чакаме първо филма на 4тата част.. мисля си че ще е готинко .. фсе пак тримагически турнир и др. глупости там.. интересно ми е да видя как са го направили
    Гледах няколко трейлъра...Ще останеш разочарована Определено ефектите са добри, но отново е такъв...кратък като третия
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    ха..кака ще те е срам че си фенка..тва е най- забавната книга ever.. ..аз я прочетох 6-тата книга... :P да ти я разкажа ли?

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Taq kniga e SUX otvratitelna.6te se obosnova zashto:
    1.Tazi kniga ne e na Djei Kei Rouling-tq e otkradnala ideqta ot ve4e pochinal nein BLIZYK avtor
    2.Izmykna se ot syda s parichkite si
    3.Nqma nishto realno v taq kniga,a v dneshno vreme trqbva da jiveesh realno,zashtoto inache nqma da mojesh da ponesesh istinata
    TVA E!!!

  20. #20
    Що за глупости? Много са хубави книжките, супер увлекателни. И изобщо не са детски, както много хора си мислят. И са напълно реални. Замислете се - взаимоотношенията в магическия свят са същите, както в "мъгълския". Хората са същите, пролемите са същите... Единствената разлика е, че магьосниците имат магически пръчки.
    Харесва ми, че в тези книги се поставят важни проблеми като расизма и дори тероризма. И всичко е супер увлекателно, на един дъх се чете. Много хумор има, свежи са.
    Чела съм ги всичките по няколко пъти, а петата само 2 пъти, но тя най-много ми допада. Много искам да прочета шестата на английски, ама е много скъпа. Трябва да я поискам на заем.

  21. #21
    Guest
    Пълна глупост. Ще ви кажа докъде докара един от моя клас в Италия тоя хари потър. До това да стане мека китка, да носи гащи на хари потър и изобщо всичко с лика на хари потър. Просто тва до толкова ви прониква в ъкъла, че с всяка следващата по-тъпа книга вие все повече се кефите на някви супер нереални неща И като гледам цял свят им се кефи ... просто няма да коментирам, жив пример за страничния ефект е тоя от моя бившния клас.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Цитирай Първоначално написано от CRaZy_IKT
    Taq kniga e SUX otvratitelna.6te se obosnova zashto:
    1.Tazi kniga ne e na Djei Kei Rouling-tq e otkradnala ideqta ot ve4e pochinal nein BLIZYK avtor
    2.Izmykna se ot syda s parichkite si
    3.Nqma nishto realno v taq kniga,a v dneshno vreme trqbva da jiveesh realno,zashtoto inache nqma da mojesh da ponesesh istinata
    TVA E!!!
    1 точка - Абе незнам как става винаги така, че ние, някакви гераждани на световно неизвестната България, знаем винаги какво се е случило със всеки известен разбира се, дори той да е на милиони километри от нас. Просто ми е много интересно. CRaZy_IKT, уважавам мнението ти, но бихх искала да те запитам едно нещо. Можеш ли да докажеш, че идеята е открадната и как?
    2 точка - Ама ти да не си я следила отблизо какво прави. Та и в съда си влизала. Леле боже, ти трябва да си голяма звезда.
    3 точка - Мхм. И ти,
    CRaZy_IKT , твърдиш, че аз, защото съм зарибена по една книжка, не мога да разбера истината? Мислиш ли? Еми тогава дай да се забранят "Тримата мускетари", да не би някое дете да се върне във времето и да откаже да разбере настоящето. Ще бъде яко да се бием по улиците с гвардейци и мускетари. Но, мисля че преди тва трябва да се замислим. Може ли някой възръстен да хареса книгата и да си мисли, че е магьосник? Погледнато субективно - не. А защо тогава четат книгата "Хари Потър"? Защото им е интересна! А за децата не се безпокой. Не забравяй, че винаги ще имас кой да им каже, че дядо Коледа не съществува

    П.П. Съжелявам ако съм убидила някого със своето мнение, особенно теб
    CRaZy_IKT .

    П.П.П. Кога излиза 4тата част на филма?
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  23. #23
    Глупости! Ти изобщо чел ли си книгите? Това, че някои хора се вманиачават, е отделен въпрос. Всяко прекалено нещо е опасно. Някои може да се пристратят и към тийн форума. Ама не форумът му е виновен. Аз не познавам никой, върху когото книгите са имали такъв ефект. Само са им направили ежедневието по-интересно. Този твой приятел е изключение. И съм сигурна, че преувеличаваш.
    Браво devil4e! съгласна съм с теб. Много хубаво го каза!

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lilito
    Глупости! Ти изобщо чел ли си книгите? Това, че някои хора се вманиачават, е отделен въпрос. Всяко прекалено нещо е опасно. Някои може да се пристратят и към тийн форума. Ама не форумът му е виновен. Аз не познавам никой, върху когото книгите са имали такъв ефект. Само са им направили ежедневието по-интересно. Този твой приятел е изключение. И съм сигурна, че преувеличаваш.
    Браво devil4e! съгласна съм с теб. Много хубаво го каза!
    Мания е и само поради едно нещо, това, че в 21 век се четат книги, и то какви? С детски и фантастичен характер каквито аз съм чел когато съм бил първи клас. Това е най-малкото нещо, което може да ти докаже цялата налудничева идея. Няма да има такъв ефект? Опасно е, опасно е защото ти се вманиячаваш и чакаш с нетърпение следващата част на книгата/филма. И преди да излезне ти препрочиташ предната ... е тва не е ли мания? И не е при един, ми като гледам само от тия които са писали в темата са поне 10

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    na men NoEx mi vidq plakatite na Harry Potter i mi se prismiva6e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си