.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Podkijni kosmi

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548

    Podkijni kosmi

    Mojete li da mi kajete lek da se otyrva ot tezi iz4adiq ili vaob6te da ne mi se poqqvqvat.. S kakvo da gi maham ili maja?? 10x predvaritelno


  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Това е въпрос на космен фоликул! Ако ги бръснеш има вероятност след това да ВРАСТНАТ в кожата или да не успеят да си пробият път и пак мястото да забере! Ако проблема се появява след бръснене ползвай алтернативни методи на обезкосмяване - кола маска или епилатор!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    problema se poqvi sled dosta prodyljitelno vreme obezkosmqvane s epilator..zatova po4nah da gi brysna, ot okolo 1 mesec nasam ve4e, za da se izravnqt i da otida na kozmetik, ama nemoga da gi do4akam da izrasnat i si gi brysna ve4e seki den... ama problema si ostava po4ti napylno..


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    az se epiliram i iam podkojni .. 4oplq gi tam ko praq i gi maham (:
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от stereophonix
    az se epiliram i iam podkojni .. 4oplq gi tam ko praq i gi maham (:
    НЕ СЕ ЧОПЛИ бе, човек! Ще ти останат рани, които после сто пъти по трудно ще махнеш! използвай гъба луфа или с МОРСКА СОЛ! ПИЛИНГ!ПИЛИНГ!ПИЛИНГ! колко пъти вече казах...
    Где твоя лень?

    В НОКАУТЕ!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    kak to4no se izpolzva tazi gyba i moga li da q namerq v obiknoven koz.magazin?? a problema s moite podkojni kosmi e, 4e sam gi raz4oplila ujasno i sega dna pola nemoga da sloja..ujasno e..


  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми няма с какво да ги мажеш. Просто...с игличката и ги "измъкваш" от скривалището им, след което ги отсрняваш с пинсеткЪ

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Еми няма с какво да ги мажеш. Просто...с игличката и ги "измъкваш" от скривалището им, след което ги отсрняваш с пинсеткЪ
    ей, не давай тъпи съвети!! с Игличка?!?! Бе нали ще стане рана
    и аз преди имах подобен проблем ... значи за гъбата не знам къде има, но става и няква по-твърда или както казах морска сол, търкаш,търкаш, докато не свалиш мъртвите клетки(само да не си свалиш и кожата де ) и така всеки път като се миеш, след това с епилатора или там квото ползваш и ще видиш, че ако всеки ден го правиш малко ще понамалеят!аз ги мазах с кремчета ала-бала, но тва не е толкова важно ПРОСТО ГИ ОСТАВИ НА МИРА и прави тва с пилнга, ще видиш че след месец най-много ще зараснат, е все ще има още тук-таме де, но тва е неизбежно! Аз прибягнах и до друг трик - изпекох се на слънце и то почти не си личеше после, да не говорим, че благодарение на слънцето и зарастват
    айде УСПЕХ
    Где твоя лень?

    В НОКАУТЕ!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    141
    i az imam ot kola maskata deba....mnogo se darznq na podkojni ama kvo da se prai

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си