.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    Moderated by ^npocTo^a3^f^: Проблеми с тампона

    izvinqvaite ako temata ne e za tuk,no neznaeh kade da q sloja,a sam dosta isplashena!zna4i predi malko se opitah da si sloja tampon{normal),a ne sam pravila sex.ta tragnah da si go slagam i ne si go bqh vkarala celiq(mnogo malko bqh vkarala) i po edno vreme kato mi stana losho i mi se zavartq svqt,edna takava preblednqhneznam kvoo stana,tolkova se oplashih i barzo go iskarah,mislih si 4e shte pripadna!moje li da e stanalo taka zashtoto ne se bqh otpusnala,a bqh nekva stegnata???mnogoo me e strah,zashtoo nemoga da si go vkaram ?????

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точки 1 и 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    от страх е. спокойно бе момиче, няма да те заколи тампона. пърия път ще те заболи малко (доста) .. но не е болка за умиране, трябва да го напъхаш целия тампон (вкл. и половината ти пръст с него) така че да не го усещаш. и като досега не си правила секс, купи си Mini новите o.b. mini - silk touch са много яки!
    и трябва да се отпуснеш максимално

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Където Там
    Мнения
    179
    ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
    А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на подпис/ забрана за ползване на такъв/

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от Cha0
    ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
    А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо
    по тия жеги трябва да е луда да ходи с превръзка.. само вкъщи превръзчици - навън с тампон.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Vratsa
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    Цитирай Първоначално написано от Cha0
    ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
    А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо
    по тия жеги трябва да е луда да ходи с превръзка.. само вкъщи превръзчици - навън с тампон.
    e shto bre kvo im ima ?

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Където Там
    Мнения
    179
    Аз не съм момиче ама познавам доста момичета които през лятото си ходят с превръзки
    Незнам къф е проблема....
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на подпис/ забрана за ползване на такъв/

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Vratsa
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от Cha0
    Аз не съм момиче ама познавам доста момичета които през лятото си ходят с превръзки
    Незнам къф е проблема....
    Az sym momi4e i ne vijdam problem

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Vratsa
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
    Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от DeziRe^
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
    Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi
    става въпрос за ненормалното бяло течение придружено със сърбежи и т.н. - абе гъбички му викаме.. нали знаеш че гъбичките се развиват във влага? в горещите летни дни не може да няма влага ..
    няма смисъл да спорим - и двете неща си имат както своите минуси, така и плюсове

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Vratsa
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    Цитирай Първоначално написано от DeziRe^
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
    Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi
    става въпрос за ненормалното бяло течение придружено със сърбежи и т.н. - абе гъбички му викаме.. нали знаеш че гъбичките се развиват във влага? в горещите летни дни не може да няма влага ..
    няма смисъл да спорим - и двете неща си имат както своите минуси, така и плюсове
    a 4el li si za opasnostite posledvani ot izpolzvaneto na tampon a? MOje i rak da se razvie v nqkoi slu4ai !

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Където Там
    Мнения
    179
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
    Ти маи не си много запознат с бялото течение.То няма нищо общо с това дали позлваш превръзки или тампон.А що се отнася до девствените момичета, за тях е по-добре да са с превръзки, защото ..... все пак са девствени
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на подпис/ забрана за ползване на такъв/

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    ами ако го сменя мацката 1 път дневно и крокодили може да развъди при добра хигиена, няма да имаш проблеми с тампони..
    обаче другия минус е че всеки организъм го приема добре - но това се случва рядко..

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Сранно и не мисля, че е от това. А незнаеш ли как се слага тампон?

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от Cha0
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
    Ти маи не си много запознат с бялото течение.То няма нищо общо с това дали позлваш превръзки или тампон.А що се отнася до девствените момичета, за тях е по-добре да са с превръзки, защото ..... все пак са девствени
    запознатА, само да те светна.. и мисля че едно момиче е по-добре запознато с женските болести, сещаш ли се?
    гъбички -кандидоза , трихомоназата?!
    всички те са придружени с БЯЛО ТЕЧЕНИЕ, а и доколкото четох тук из форума ЕСТЕСТВЕНОТО овлажяване на момичето не се казва БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ? ами сервилкална слуз или нещо такова...
    ако ти се запарва непрекъснато оная работа не гъбички ше хванеш, ами и аз не знам кфо още..
    не ми се спори, пак казвам и двете неща имат и положителни и отрацателни страни

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    от страх е. спокойно бе момиче, няма да те заколи тампона. пърия път ще те заболи малко (доста) .. но не е болка за умиране, трябва да го напъхаш целия тампон (вкл. и половината ти пръст с него) така че да не го усещаш. и като досега не си правила секс, купи си Mini новите o.b. mini - silk touch са много яки!
    и трябва да се отпуснеш максимално
    Този път съм напулно сагласен с теб.
    Koito ne me haresva nqma vkus,a koito me haresva ne me zaslujava.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си