.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 125
  1. #1
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    Какво бе вашето детство???

    Знам че все още някой са си деца,но до момента какво е,кое ще запомните най-много от много,нещо което няма никога да забравите,независимо дали е положително или Не...
    Каква поука ще вземите от родителите си,разкажете някой як момент,а най-гадният до момента...?
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  2. #2
    Моето детство беше нормално и спокойно,ма май май не го изживях до край Играех пред блока с комшийчетата на криеница...куцанки и т.н-нищо необичайно :P Това,което ще е запомня е как трепех с едни клещи мравките на балкона (...),колкото и странно да звучи. Родителите ми много си ги харесвам-не са някви с болни амбиций и криви разбирания Имало е много яки и гадни моменти.Обаче лично за мен беше кофти,когато боядисах котката си с зелена темперна боя Е,сега ми е тъпо преди явно не!Аз ко бях на мястото на наще такъв пердах щях да си тегля Горкото коте
    I'm sorry for the times that I made you scream
    For the times that I killed your dreams
    For the times that I made you cry
    For the times that I told you lies...
    It's too bad, but that's me!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    с простотиите които правех,и все още ги правя

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    весело, топло, жизнено.. с непрекъснати игри.. имах страхотно детство.. за което благодаря на страхотните пичове които са родителите ми

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    detstvoto mi be6e i vse o6te e mnogo qko(az o6te si se priemam za detence )
    navan pred bloka super qko si izkarvah...
    krienici,gonenici,vsqkakvi igri,vsqkakvi
    prostotii,abe vsi4ko be6e OK
    mnogo qki momenti sam imala i sam adski dovolna
    ot detstvoto si
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    До 3 години всичко беше много весело и безгрижно, но тогава дойде качамакът...
    От тогава не съм същия...

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Детството си ще запомня с огромния труд който полагах, докато приятелите ми си играха пред блока

    Дано даде резултат белким... /не, че не дава вече де/..

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Varna,varna ot tam idvam az.. v BG tova e nai-hubavata 4ast! :)
    Мнения
    4
    Moito detstvo do 11 godishna vuzrast be6e UJASNO 6ot maika mi i ba6ta mi postoqnno se karaha..
    bashta mi bieshe maika mi ...
    UJAS beshe , no na kra4ka ot razvoda im.. si4ko i si4ki se promeniha Bashta mi stana nai dobriq tatko, a maika mi si ostana su6tata sladka,malka,grijovna mai4ica Za koeto mn sum im blagodarna 4e se grijat tolkoz dobre za men i produljavat da me glezqt{koeto mai ne e mn dobre}
    I taka de..Lov3 si gi i dvamata vupreki mukata i bezsunnite no6ti i revovete koito mi dokaraha
    C Teb dA b1Da BcEku 4Ac,ToBa }|{adYBaM CaMo a3

  9. #9
    everywhere
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от frapence
    Moito detstvo do 11 godishna vuzrast be6e UJASNO 6ot maika mi i ba6ta mi postoqnno se karaha..
    bashta mi bieshe maika mi ...
    UJAS beshe , no na kra4ka ot razvoda im.. si4ko i si4ki se promeniha Bashta mi stana nai dobriq tatko, a maika mi si ostana su6tata sladka,malka,grijovna mai4ica Za koeto mn sum im blagodarna 4e se grijat tolkoz dobre za men i produljavat da me glezqt{koeto mai ne e mn dobre}
    I taka de..Lov3 si gi i dvamata vupreki mukata i bezsunnite no6ti i revovete koito mi dokaraha
    i moite roditeli bqha taka...oba4e ne doide dobyr krai - razvedoha se i sq gi mrazq i dvamata adski mnou ! nqmam tarpenie da se razkaram ot tqh i da jiveq sam(jiveq s maika si ama 4esto hodq pri ba6ta mi (sabotta i nedelq ,praznici i vakancii) 6toto nemoga da izdarja mnogo vreme pri ediniq ot tqh a i da grabq poe4e kinti ) i nemoga da si predstavq dali 6tqha dabydat tolkova smotani ako ne se bqha razveli,no nikoga nqma i da razbera

  10. #10
    ми като начало ще го запомня с чудесната детегледачка леля Вишна, която за жалост не е сред живите. редом с него тормозът налаган върху мен от децата в детската градина. после едно много яко учене в забавачката с фрау Кестнер. такам ... имах нещастието да попадна в 20-то училище Тодор Минков, където в тъпня и терор и бой за блокчета N4 прекарах цели 6 години. после една година в едно още по-отвратително училище. слава богу сега съм си съвсем наред в това отношение. в семейството имаше ужасно много проблеми. не се притеснявам да кажа, че смъртта на един човек ги прекрати
    иначе на детството си пиша Добър 4. не беше кой знае какво. и се радвам, че мина.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  11. #11
    Moeto detstvo be6e gotino,veselo i taka natatuka

  12. #12
    Guest
    общо взето кофти детство имах
    баща ми се дразнеше ако играя навън пред блока. дори да съм си написал домашните и да си знам уроците ми забраняваше да излизам и ми даваше разни задачи.
    биеше ме, брат ми, майка ми... не ми даваше да транирам спорт или нещо защото това било загуба на време и само тъпите мутри играли спорт... разведоха се преди 7 години. живеем без него сега, но все още успява да ни създава проблеми. но определено ми олекна и вече знам какво е да не живея в страх, когато не мога да реша задача или не съм си в къщи когато той се прибира от работа. недай си боже да ме хване на компютъра

  13. #13
    Главен готвач от ТОХ, Б-с
    Guest
    Мноо хепи детство имах. Не се оплаквам. Ама така и не ми купиха от големите камиони тип американски тир Нищо сам ще си го купя

  14. #14
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    bezgrijno ..

  15. #15
    Мисля, че все още съм много близко до този период от живота си, за да мога да преценя, но определено не е било безгрижно.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  16. #16

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PAZARDJIK
    Мнения
    58
    be6e si mnogo qko i o6te si e 6toto sam si o6te edno golqmo detence
    Живота не се мери с борая вдишваня, а с моментите, които спират дъха.

  17. #17
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Моето детство беше весело,готино и т.н...имам много хубави спомени от детсвото си. Най-хубавия момент досега може би....е когато бях на 4г. и разбрах,че си имам братче. Де да знам...много са.А най-лошия момент...май беше,когато бях на 8г. и отидохме на морето и тогава ме блъсна един джет.Ако ме е бил ударил малко по-настрани сега нямаше да съм тук...
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    ЕЕ а3 от моето си детство ще запомня страшно много ряботи и ако сега започна да ги изреждам няма да ми стигне една седмица да ви разкажа всичко истината е че имах едно много пъстро децво в какви ли не настроения съм изпадала абе яко мие кво да ви кажа най лошото е че някои моменти страшно ми липсват ама никога няма да може да се върнеме назад ..
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NqKuDe MeJdU AdA i RaIa
    Мнения
    794
    detstvoto mi be6e super gotino i veselo...e az 6te si bada dete i zanapred 4e ne6to ne iskam da porasna mn mn....mislq 4e ne e vajnoto koga to4no 6te porasne6...vajnoto e da se 4uvstva6 ti dobre taka kakto si

  20. #20
    Моето детство се състоеше от правене на щуротии в квартала, цъкане на баскет и пререкания с кварталните хулигани.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  21. #21
    Guest
    Ами една голяма част от моето детство беше страшно приятна,весела иа наистин а детинска-играене с приятелчета навън,много смях и много се радвах,че живеех с баба ми и дядо ми.Но се прместих при майка ми и баща ми,което е не особено приятната част от детството ми,,,слава Богу,че се разведоха...,но пак ми беше приятно,все пак-детенце бях и ще си остана

  22. #22
    С най-голямата си гордост заявявам, че съм на 17 и още си изживявам детството Вярно, че е всичко е по-сложно от колкото когато бях на 12-13, но още не ме слуша главата.Не искам да пораствам още.Много отговорности и проблеми крие бъдещето Сега си я карам супер айляшката - мотая се из махалата, ходим с аверите по кафета, барове, кръчми, дискотеки наляво на дясно.Още си ги правя някой от простотийте, които правех като по-малък.Общо взето кофти е да си голям

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    Детството ми не беше от най-жизнерадостните, красиви и безгрижни, прекарани само в игра... напротив... Но пък, за сметка на липсата му се изградих от рано като човек и разбрах точно какво и как искам... на кого не искам да приличам ....
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    Az jivqh pri baba mi i dqdo mi 7god v drug grad dale4 ot na6te .Postoqnno pla4eh za tqh i mi be6e mn gadu.Oba4e kato izklu4im tova detstvoto mi be6e super baba mi i dqdo mi se otnasqha 4udesno s men i si bqh mnogo happy.Sega se kefq 4e sam izrasnala pri tqh 6ot na6te kat po4nat da vikat i ne se izdurja po-huvuu mi be6e pri baba i dqdo Nai-hubaviq spomen be6e kogato se premestih da jiveq pri na6te i su6tevremenno nai-lo6iq za6toto trqbva6e da se razdelq s vsi4ki priqteli i da otida v drug grad.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    С безгрижните игри по дворовете,с детския смях,глъч,с белите...Толкова сплотено детство имах,този период ми е толкова съкровен...Понякога съм плакала за миналите години,защото сега всичко е по-различно.Сега пак си живея детските години,но по по-различен начин.И сегашните години ще ги помня...но онези...с такова умиление ще си спомням винаги.По тази тема има толкова много да говоря,но просто...нямам думи да изкажа това,което чувствам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си