.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Sexy_BombA
    Guest

    DAITE MI SAVET!!MNOGO ME BOLI

    Imam edin problem moje da vi se stori stranno no nqma kum koi da se oburna za savet!!!Na gadjeto mi onaia rabota mu e mnogo malka!! ne me zadovoliava dori kato mu duham vse edno nishto nqma v ustata mi i za da me zadovoli probvahme v ushite!!! stana!!! samo 4e sega ednoto mi uho postoianno kurvi i me boli dori ne 4uvam strah me e slagam mu kompresi i slagam kapki!!! mejdo drugoto 4ustvoto e mnogo gotino !!!!daite mi savet kakvo da napravia za da spre kurveneto molia vi !!oburkana sum neznam kakvo da napravi vie ste nadejdata mi !!! kajete mi lek!blagodaria vi predvaritelno

  2. #2
    Denissss
    Guest
    probvai s toplo olio i go smenqi prez 4as,dva!!! edna priatelka beshe taka i i mina za tri 4eteri dni!! posle ako probvash pak nqma da ia ima tazi bolka

  3. #3
    Guest
    probvai i v nosa

  4. #4
    hahahah ebasiii nebivalicata sigurno mu e malka kolkoto kle4ka za zubi... ai molq vi se bez biseri
    ObicHasH, Za Da ZadurJisH.TurPisH I ProDulJaVasH.Ne NqKoI DruG,A SebE Si OpraVdaVasH,Che MojE Bi TovA ZasLuJaVasH

  5. #5
    Guest

    prosto nqmam komentar...kakva e taq kle4ka za u6i,prosto ne si go predstavqm tova,ako moje nqkoi da me svetne po vaprosa,4e ne6to ili ne zacepvam ili...ninam :P

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    може би го е правила с 2-годишния си брат?!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia ghetto
    Мнения
    244
    АХАХАХАХАХА отдавна не се бях смял така
    Като няма кво толко да правите не е нужно да измисляте чак такива простотии
    Е кво толко, сигурно ти е направил супер промивка, изкарал е ушната кал, а?
    и Интер

  8. #8
    Точка 11 от правилника!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си