.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33

Тема: Докога?

  1. #1
    Guest

    Докога?

    Искам да попитам докога ще ми бъдат изтривани темите от Цоки. Какви са причините? Цоки, и май наруши няколко правила та питам, защо изтри 1 тема и 1 мнение, което с нищо не наруши правилата?

    Не получих отговор и колко време е банът? Защо го няма в правилата? Това е пропуск. Та ти си админ, трябва да ни даваш пример за правилата, а ги наруши по няколко точки. Писна ми да си правиш каквото искаш, да си правиш всичко, както на теб ти харесва, а не да гледаш това, което е добре за форума/канала и потребителите там

    Да чакам ли и тая тема да бъде изтрита?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002

    Re: Докога?

    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Да чакам ли и тая тема да бъде изтрита?
    Няма да е дълго...
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  3. #3
    Това какво съм изтрил, няма да ти обяснявам, щом съм го направил значи е имало причина.
    Ако имаш други въпроси, питай.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Това какво съм изтрил, няма да ти обяснявам, щом съм го направил значи е имало причина.
    Ако имаш други въпроси, питай.
    Защото нямаш причина ли? Спокойно, аз си имам скрийншотчета от темите, ще се види, че нарушаваш правилата Това, че си админ не ти дава право да ги нарушаваш, както сам си написал на foursquare e:

    Код:
    ami koito ne udobrqvat pravilnika na saita, predlojen ot rykovodstbvoto, da ne vliza
    
    za6toto ako go naru6ava, 6te  bude sankcioniran
    Трябва да има санкция, не мислиш ли?

    Триене на тема по лични причини, защото не те кефела, защото е против теб до някъде, защото я пускам АЗ? Жалко е, че Алекс ти е гласувал доверие и те е оставил да се грижиш за повечето неща във форума. Надявам се в темата да се включат и други потребители недоволни от неща свързани с теб, защото не съм само аз, нито и foursquare, а има още доста! Като потребител аз си имам права и си ги изисквам. Личното ми мнение е против теб, това ли ти дава право да ми изтриеш мненията? Ае бе?

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Това какво съм изтрил, няма да ти обяснявам, щом съм го направил значи е имало причина.
    Ако имаш други въпроси, питай.
    цоки, не се излагай така!!!

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Това какво съм изтрил, няма да ти обяснявам, щом съм го направил значи е имало причина.
    Ако имаш други въпроси, питай.
    цоки, не се излагай така!!!
    Ще си искам правата и ще искам санкция за Цоки. Писна ми всеки с права да се прави на някъв

  7. #7
    в това, което съм казал за правилата, какво лошо има?

    А за темите, ако ги триех, по лични причини, щях ли да оставя тази?

    И кое по-точно твое право съм нарушил?
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    в това, което съм казал за правилата, какво лошо има?

    А за темите, ако ги триех, по лични причини, щях ли да оставя тази?

    И кое по-точно твое право съм нарушил?
    Всичко си пише, аз каквото имах да кажа го казах по горе. Хаха ма то в ония теми пишеше много неща. Примерно защо dan`dan е регнал канала, след като не е бил от екипа ви? А според теб за да си някъв някъде, трябва да си някъв и на другото място? Ае бе, мога да ти намеря 20 причини за неща, които наруши днеска, защото не е 1!

    И между другото все пак можеш да напишеш причините, а не сега да си измисляш за кво може да си ги изтрил. И пак не получих отговор на нещата, които попитах!

  9. #9
    Няма да отговарям на не аргументирани въпроси.
    Ако имаш нещо конкретно питай, ако не няма да получиюш желания отговор.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Няма да отговарям на не аргументирани въпроси.
    Ако имаш нещо конкретно питай, ако не няма да получиюш желания отговор.
    Добре. Няма да пиша повече, има човек който ще реши как стоят нещата

    (И това ми е админ :хаха


  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например
    с това мнение, не виждам да доказваш къде не уважавам потребителите...
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например
    с това мнение, не виждам да доказваш къде не уважавам потребителите...
    А я като се правиш на професор как да се докаже примерно, ако е изтрито? Обаче губиш, защото и chupacabra писа в темата и след това ти я изтри, така че ставаме 3ма свидетели, а може и други потребители да са го видяли!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    ^NG3^REPLAY^,забелязваш ли,че напразно пишеш
    Винаги е било така и така ще бъде!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например
    с това мнение, не виждам да доказваш къде не уважавам потребителите...
    А я като се правиш на професор как да се докаже примерно, ако е изтрито? Обаче губиш, защото и chupacabra писа в темата и след това ти я изтри, така че ставаме 3ма свидетели, а може и други потребители да са го видяли!
    това трябва да се покаже, празни думи не са доказателства...
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например
    с това мнение, не виждам да доказваш къде не уважавам потребителите...
    абсолютно не уважаваш и не приемаш мнението на потребителите. това, което виждам е, че леееко надминаваш правата си на човек, на който задълженията му са да се грижи за приятната атмосфера във форума и чат-канала.

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Цитирай Първоначално написано от Coki
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    2.Да уважават мнението на останалите потребители

    това например
    с това мнение, не виждам да доказваш къде не уважавам потребителите...
    А я като се правиш на професор как да се докаже примерно, ако е изтрито? Обаче губиш, защото и chupacabra писа в темата и след това ти я изтри, така че ставаме 3ма свидетели, а може и други потребители да са го видяли!
    това трябва да се покаже, празни думи не са доказателства...
    Манияпулация също. Както казах, ти изтри темата и мненията. Незнам обаче дали се пази бекъп и до колко може да се види там, това ще каже Алекс!

    AvLee,
    има нужда потребителите да се уважават от администраторите и модераторите, но тук един Админ определено не го прави, а му е гласувано доверие. Също искам да кажа, че манипулира мнението и не само на нас, но и на потребител с по-висок ранг от на обикновенния потребител. Няма да споменавам никове, защото не знам дали тези хора биха се съгласили на това да помогнат

  18. #18
    Е,на мен единственото което ми е интересно-защо банна foursquare..Уж ,да..нарушил е точка от правилника..Но той има право да изкаже мнение,нали?Не мога да разбера..В темата му алех отговори най-нормално ,че би трябвало в канала да се сложи темата за рождения ден на пипс....а не го банна.Какъв беше проблема и ти да му отговориш най-нормално или поне да го предупредиш ..?Би трябвало първо да има предупреждение и чак след това банн

    Но вие самите сте създали този раздел който е "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни"
    А вие не позволявате критиките Тогава поне премахнете тази думичка от там

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Е,на мен единственото което ми е интересно-защо банна foursquare..Уж ,да..нарушил е точка от правилника..Но той има право да изкаже мнение,нали?Не мога да разбера..В темата му алех отговори най-нормално ,че би трябвало в канала да се сложи темата за рождения ден на пипс....а не го банна.Какъв беше проблема и ти да му отговориш най-нормално или поне да го предупредиш ..?Би трябвало първо да има предупреждение и чак след това банн

    Но вие самите сте създали този раздел който е "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни"
    А вие не позволявате критиките Тогава поне премахнете тази думичка от там
    Ами в сайта има правила и там пише кога се предупреждава и кога се дава директен бан .
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  20. #20
    Добре де..така е.Но поне се слушайте в думите на някой.Това е всичко .Така и сайта и форума ще станат много по-хубави Въпреки,че той наистина доста критикува все пак има право на мнение,нали ?

  21. #21
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Добър вечер,

    Бях помолен да се включа в темата, за това ще се наложи да го направя, а не исках.
    За сега съм нов потребител тук, така че може да се каже, че не съм наясно с взаимоотношенията м/у юзери и модератори, юзери и админи и т.н. Пиша от позицията на безпристрастен юзър, който идва от най-големия форум в БГ /този на Дата.БГ/, с респективно най-големите проблеми от това естество.

    Като влязох тук за пръв път си мислих, че съм намерил форума, в който цари всевишна хармония и разбирателство м/у всички /главно заради по-малкия брой форумци/. На път съм да си помисля, че съм сгрешил. Ставам свидетел на грозни сцени, м/у юзер и админ, нещо което не би трябвало да се толерира и допуска в това място - създадено с цел да помага на тийнейджъри. Но може ли то да помогне, като се разразяват такива скандали? Може би някой тийн би искал да избяга от ежедневието, пълно с разпри и да прекара малко приятно време тук, при Вас, а Вие как го посрещате? Със скандал, кавга или както искате го наречете. Не бива така.

    До баннатите юзери тук /не знам по какви причини/ ще напиша нещо, което написах в друг форум, но се отнася 1 към 1 с този:
    -----------------

    Като цяло, това е място, създадено от определени хора, наречени админи. Много пъти съм го казвал и отново ще повторя. Тези хора, админи, не са нищо повече като хора от мен, от теб или от когото и да било в реалния живот. Те си имат личен живот, професия, аз и ти също си имаме и всеки си има достойнства. Но, тук ще се прави това, което те наложат като правила, тъй като това е тяхна територия.

    Когато дойдат да обядват в мой ресторат, ще изисквам от тези админи да спазват благоприличие в ресторанта ми, да не притесняват с присъствието си останалите клиенти. Ще изисквам от тях да пушат само в определените за това места /това е за разделите, в които трябва да пускаме точно темите си/. Т.е. тези хора ще са ползватели на услугите, които им предоставям и ще изисквам да се държат на моя територия /в ресторанта ми/, спрямо правилата, които съм наложил, които важат за ВСИЧКИ клиенти, с цел, всички да си прекарват добре.

    Същото е и тук. В момента всички сме на тяхна територия и те имат правото да ни налагат някакви ограничения, какви си пожелаят. Ако не ми харесва, ще ме 'помолят' да напусна 'заведението' и аз ще го направя. Така че, колкото и ограничения да сложат, длъжен съм да ги изпълня, а да не се заяждам на дребно, както правят някои хора. И това зависи за всичко -> тук съм по мое желание и това ме задължава да се ръководя по правилата, които те налагат.

    -------------------------

    До юзерите - Вие сте кадърни деца/момчета/мъже и жени. Извадете си изводите от горенаписаното.

    -------------------------

    От модераторите имам много добри първи впечатления, а е известно, че те никога не лъжат.

    До админите:
    До Вас нямам какво да кажа, тъй като не съм чел ваши постове. Ще говоря към Вас като към администратори, не като към юзери.
    На Вашите плещи пада отговорността да поддържате това място приятно за посещаване. Юзерите са Ви предимно на тийнейджърска възраст, като проблемите за тях се случват ежеминутно. Те посещават това място за да ги разрешат. Не да се замесят в нови. Навярно не им прави добро впечатление, да четат тази тема. Щом сте такива /администратори/, явно сте отговорни хора. Ами, хайде докажете на юзерите си, че сте точно такива, като решите тези неприятни проблеми без заяждане и скандали, а като нормални хора.
    Докажете, че не случайно сте на този пост.

    Приемам всякакъв вид дискусии, стига да съм компетентен по зададения въпрос.

    Благодаря за вниманието.

    С уважение,

    machoka

  22. #22

  23. #23
    machok, аз съм напълно съгласна с теб

  24. #24
    napylno sym syglasen s machoka....mnoo to4no izkazvane...BRAVO!!!
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  25. #25
    machoka,
    напълно съм съгласен с теб, но тук проблема е малко по-различен и е това, че админ нарушава правилата писани от самият него. Знам какво е във вашият форум, защото понякога влизам когато имам свободно време да помогна на някой с нещо полезно, но тук и специално за този админ (за който знам, че не е от много отдавна админ) преминава границата + което не съм единствения потребител на форума, който се оплаква от тези неща, както се видя има доста съгласни с мен. Не съм ли прав, че ако виждам грешка в работата им имам право да го кажа? Имам право да кажа и какво мисля за всяко едно нещо свързано с форума, и аз го правя. Очаквах отговори на въпросите си, а в тях получих само допълнителни въпроси от администратора + безполезна информация с цел да смени/отклони темата. Все пак ние, обикновенните потребители подържаме до голяма част този и всеки друг форум, защото без потребители голям праз, че си администратор, а те все пак трябва да се грижат за приятната атмосфера, еми ето, аз казах какво ме дразни.

    Не виждам нищо нередно в това, което съм направил А и все пак вашия форум е със съвсем друга тематика
    Кво гледаш бе господин Бастун?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си